نفيسه روشن

درگیری نفیسه روشن سر سریال رستگاری

تاریخ انتشار : 9 اسفند 1402کد مطلب : 92413زمان مطالعه : 2 دقیقه
نفیسه روشن بازیگر خوب صدا و سیما ایران در چند متن منتشر شده با لحن بسیار تندی طرفدارانش را مخاطب قرار داد.

درگیری نفیسه روشن با فالورهایش بخاطر سریال رستگاری

نفیسه روشن که در سریال رستگاری نقش طناز را ایفا می کند، در صفحه مجازی خود با ذوق چندین استوری در مورد بازی در سریال رستگاری قرار داد که موجب انتقاد و واکنش کاربران شد، خانم بازیگر نیز جواب فالوورهایش را با لحنی تند و تیز داد و برای آنان خط و نشان کشید. در ادامه این بخش از نمناک ماجرای درگیری نفیسه روشن سر سریال رستگاری را می خوانید.

نفیسه روشن به تازگی در صفحه شخصی خود پست و استوری هایی را درباره شروع سریال رستگاری، پشت صحنه سریال رستگاری، تعریف و تمجید از عوامل سریال رستگاری و...قرار داد، این ذوق و شوق خانم روشن که در استوری هایش نیز پیداست موجب بروز واکنش از طرف فالوورهایش شد و کامنت اولین سریالته؟ از طرف برخی کاربران آتش خشم خانم بازیگر را روشن کرد و در استوری های پی در پی با زبان تند و تیز و گلایه آمیز عنوان نمود که من وظیفه دارم که پروژه را تبلیغ کنم و به کوری چشم دشمنان و حسودها استوری رستگاری را در صفحه ام قرار می دهم، این سریال مخصوص همین افراد است که قضاوت، فحاشی و بی احترامی می کنند تا درس بگیرند. نفیسه روشن دارای حدود 3.3میلیون فالوور و 58 فالووینگ در فضای مجازی است.

نفیسه روشن

واکنش تند نفیسه روشن به طرفدارانش

سریال رستگاری

نفیسه روشن در سریال رستگاری

مختصر بیوگرافی نفیسه روشن و خانواده اش

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون سیزدهم اردیبهشت سال 1361در محله باغ صبا تهران است. پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش و مادرش خانه دار بوده و دو برادر کوچکتر از خود به نام های میلاد و مسعود دارد که آنها نیز به عنوان خلبان و مهندس پرواز در نیروی هوایی فعالیت دارند.

نفیسه روشن در سال 1391 با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام بهنام ازدواج کرد اما این زندگی دوام نیاورد و سال 99 نفیسه روشن از همسر خلبان جدا شد و از ازدواج نفیسه روشن اخبار موثقی در دسترس نیست.

فیلم های نفیسه روشن

این بازیگر تا کنون در آثاری چون رستگاری، آسوده باش، گیلدخت، مانکن، کمکم کن،بچه هـای خیابان، روزگار قریب، اغما، مایا ببر مازندران، لازانیا، با تو می مانم، عملیات 125، شش قهرمان و نصفی، بچه مهندس، کلانتر، یک تکه زمین و... ایفای نقش نموده است.

درگیری نفیسه روشن سر سریال رستگاری

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : عکس: محمدرضا روزی/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
برچسب : نفیسه روشن
وبگردی