تولد
وب سایت موزیک
در این مطلب به طور مختصر در مورد یکی از سایت های با سابقه و معتبر در زمینه دانلود آهنگ های مجاز وآهنگ های جدید صحبت خواهیم کرد .

سایت دانلود آهنگ جدید مجاز

سالیان سال، فضای مجازی به وِیژه سایت ها بستری برای انتشار آهنگ و موزیک ویدئو هنرمندان ( خواننده - آهنگساز - ترانه سرا - تنظیم کننده... ) در سراسر جهان به حساب میاد که معمولا توسط یک واسطه که تخصص در زمینه پخش اثر هنری دارد با هماهنگی و برنامه ریزی، پخش اثر صورت میگیرد؛ بطور خلاصه سایت ها و در کل فضای مجازی شاهراهی برای پخش اثرات هنری از جمله آهنگ و موزیک ویدئو شناخته شده است. 

با گذشت زمان اکثر سایت های معتبر دانلود آهنگ، آزمون و خطاهای بسیاری رو انجام دادند و تجربه های زیادی را بدست آوردند مخصوصا سایت هایی که فقط اثر های خوانندگان مجاز داخلی را منتشر کردند و هنوز هم پخش می کنند.

هنرمندان داخل کشور ( خوانندگان - آهنگسازان - ترانه سرایان - تنظیم کنندگان ... ) مانند سایر هنرمندان در جهان همیشه به دنبال این بودند که اثر مجاز خود را با کیفیت و در زمان مناسب با کمک پخش کننده ها در سایت های معتبر داخلی منتشر کنند که متاسفانه بسیاری از سایت ها با مقاومت و انحصار طلبی اکثر اثر های جدید و مختلف را منتشر نمی کنند و در نتیجه کاربران به سختی به آن آهنگ ها و موزیک ویدئو دسترسی پیدا می کنند.

وب سایت نسل موزیک

نسل موزیک برندی معروف در زمینه انتشار و پخش جدیدترین آهنگ ها که بیش از 10 سال سابقه در این حوزه در چارچوب قوانین کشور فعالیت می کند که در روز هزاران کاربر در داخل و خارج طرفدار این سایت و مجموعه هستند، این سایت آرشیو کامل اکثر خوانندگان داخل کشور دارای مجوز را با سرعت بالا و به بهترین کیفیت از جمله مسعود صادقلو و تک آهنگ های پر بازدید از جمله قرص قمر بهنام بانی  را در اختیار عموم قرار داده است.

آهنگ های مجاز و جدید را از کدوم سایت دانلود کنیم ؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی