افراد وابسته

وابسته ترین آدم ها متولد چه ماهی هستن؟

کد مطلب : 85376تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 5 دقیقه
وابستگی خصوصیتی است که در بسیاری از افراد وجود دارد درحالی که میزان مستقل و وابسته بودن هر فرد بسته به ماه تولد او، متغیر است.

تفاوت میزان وابسته و مستقل بودن بین متولدین ماههای مختلف

اینکه هر کدام از ما چه قدر مستقل هستیم، بستگی به این دارد که در چه ماهی متولد شده باشیم‌. ماهی که در آن متولد می شویم، تعیین می کند که ما توانایی استقلال و ایستادن روی پای خود را داریم یا این که می خواهیم همیشه به دیگران وابسته بمانیم و جرأت و شهامت کم تری به خرج دهیم. در این قسمت از نمناک به ترتیب معرفی می کنیم که افراد کدام ماه وابسته‌تر هستند.

تیر

تیر ماهی ها همیشه نیاز دارند که با شما در ارتباط باشند. اگر همسر تیر ماهی دارید، احتمالاً زمانی که با او قهر می کنید، او اصلاً طاقت ندارد و مدام به سمت تان می آید. او همیشه دوست دارد ارتباط فیزیکی با شما داشته باشد تا محبت تان را بفهمد.

اگر در کنارش نباشید و از او فاصله داشته باشید، حتماً تماس و پیام زیادی با شما برقرار می‌ کنند. اگر از شما نشنوند که دوست شان دارید، حتما دلیلش از شما می‌ پرسند، زیرا خیلی نگران هستند. تیر ماهی ها وابسته می‌ شوند. البته که در رابطه بسیار جذاب هستند اما استقلال زیادی ندارند.

عذرخواهی کردن

مهر

مهر ماهی ها از تنها بودن متنفرند، این هم به خاطر ماهیت وابسته آنهاست. آنها دوست دارند که همیشه یک نفر در کنارشان باشد. در جمع حال بهتری دارند و اگر بخواهید آنها را ترک کنید و یا با آنها قهر کنید، زیاد طاقت نمی آورند و اصولاً فرد وابسته ای هستند. به همین خاطر هیچگاه شما را ترک نمی‌ کنند، زیرا احساس می کنند از لحاظ عاطفی به شما نیازمندند. البته که ماندن در کنار آن ها پر از اتفاقات خوب است.

اسفند

اسفند ماهی ها قلب بسیار مهربانی دارند، اصلاً خودخواه نیستند و همیشه بهترین‌ ها را برای طرف مقابل می‌ خواهند. اگر با آن ها جر و بحث و دعوا کنید، اصلاً طاقت نمی آورند. عاشق این هستند که به شما بگویند دوستتان دارند. همیشه هم می‌ خواهند از طرف شما دوست داشته شوند و مدام ابراز علاقه را به هر نحوی داشته باشند.

آن ها تنهایی را دوست ندارند و به شریک زندگی خود وابسته می شوند‌. حساسیت زیادی نسبت به او دارند و زمانی که تنها باشند، کمی آسیب پذیر می شوند و همین باعث می شود که دیگران به راحتی از آن ها سوء استفاده کنند.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها صبور و با آرامش هستند بنابراین خیلی متوجه نیاز درونی آن ها نمی شوید اما آنها در درون خیلی دوست دارند که مورد عشق و علاقه قرار بگیرند و تحسین شوند. می‌ خواهند به دیگران اعتماد کرده و وابسته شوند اما این اعتماد زمان زیادی برایشان طول می کشد‌.

آن ها انتخاب می کنند که با چه کسانی رفت و آمد کنند و مراقب هستند که از لحاظ احساس صدمه نبینند. حس مالکیت نسبت به اطرافیان خود دارند و زمانی که کسی آن ها را دوست داشته باشد، احساس اعتماد به نفس می کنند‌. چیزهایی که دوست دارند را با کسی به اشتراک نمی‌‌ گذارند.

صحبت کردن

شهریور

شهریور ماهی ها در ظاهر خیلی نیازمند یا محتاج به نظر نمی رسند اما از درون به شما وابسته هستند. آنها افراد قابل اعتمادی هستند و از این که در زندگی با شما عملکرد خوبی نداشته باشند به شدت وحشت زده می شوند. دوست دارند همیشه بهترین باشند تا شما آن ها را ترک نکنید. هر کاری را انجام می دهند تا شما را شاد نگه دارند. خیلی نیاز به توجه دارند‌ و خودشان هم سعی می کنند با راه های مختلف از جمله تعریف و تمجید، محبت خود را ابراز کنند.‌ فقط در صورتی از شما فاصله می گیرند که در حال انجام یک پروژه کاری باشند و نیاز به تمرکز داشته باشند.

آبان

آبان ماهی ها افراد محتاجی نیستند اما اگر روی یک نفر دیگر سرمایه گذاری کرده باشند و آن فرد به اندازه ای که او می‌ خواهد، محبت و ابراز علاقه نداشته باشد، خیلی مشوش و نگران می‌ شوند‌ و همه چیز در تصوراتشان خراب می‌ شود. آنها دوست دارند همان قدر که به طرف مقابل عشق می دهند، همان قدر هم دریافت کنند. شاید خودشان را محتاج و وابسته ندانند اما می‌ توان گفت که تقریباً در دسته افراد وابسته قرار می‌ گیرند؛ اگر چه که اگر خودشان بخواهند و اراده کنند، می‌ توانند احساسات شان را مدیریت کنند.

خرداد

خرداد ماهی ها ترکیبی از حسِ استقلال و وابستگی هستند‌؛ علت آن هم این است که در هر موردی چند بعدی عمل می‌ کنند.‌ آن ها دوست ندارند احساس شان به یک نفر گره زده شود اما از طرفی هم نمی خواهند نادیده گرفته شوند. آن ها دوست دارند که مورد عشق و علاقه قرار بگیرند و مطمئن شوند که همه چیز سر جای خودش است اما از طرفی نمی‌ توانند کارهای شان را به تنهایی هم انجام دهند. آن ها نیاز دارند که با دیگران ارتباط برقرار کنند و حرف هایشان شنیده شود.

همکاری کردن

مرداد

مرداد ماهی ها فکر می کنند که خیلی مستقل هستند اما واقعاً به تعریف و تمجید دیگران و توجه آن ها وابستگی زیادی دارند. دوست دارند همیشه رهبر و مدیر باشند و مانند یک ستاره در جمع دیگران بدرخشند. اگر طرف مقابل شان به اندازه کافی به آن ها توجه نکند، قطعا به سراغ یک نفر دیگر می روند. معمولاً خیلی اجازه نمی دهند که تنها بمانند و از تنهایی لذت نمی برند. در صورتی که اگر تنها باشند، خیلی خوب از پس کار ها بر می آیند اما حاضر به امتحانش نیستند.

دی

دی ماهی ها حال شان با خودشان خوب است و به کسی نیاز ندارند اما اگر به کسی متعهد شوند، به او وابسته خواهند شد‌ و در نتیجه زمانی که تنها باشند، همه چیز برایشان خوب است و یک انسان کاملاً مستقل هستند اما در رابطه کاملاً تغییر می‌ کنند. آن ها از احساسات خودشان مراقبت می کنند و هرگز نمی توانند خیانت را بپذیرند. خانواده برای دی ماهی ها اهمیت بسیار زیادی دارد و همیشه سعی می کنند که دیگران را خوشحال کنند و طوری رفتار می کنند که طرف مقابل بتواند به آنها اعتماد کند.

بهمن

بهمن ماهی ها مستقل هستند. دوست دارند کارهایی مثل سفر کردن، کوهنوردی، و طبیعت گردی را به تنهایی انجام دهند. آنها احساسات شان را برای خودشان نگه می دارند و آن را خرج دیگران نمی کنند. استقلال و خودکفایی جزء ویژگی‌ های بارز بهمن ماهی ها است.

مسافرت رفتن

فروردین

فروردین ماهی ها معمولاً سر خودشان را خیلی شلوغ می کنند و آن قدر خودشان را درگیر کارهایشان می کنند که به کسی نیاز نداشته باشند. اگر چیزی بخواهند خودشان آن را فراهم می کنند. دوست ندارند که به دیگران وابسته باشند و همیشه در برابر این موضوع گارد می گیرند. ‌آن ها نمی خواهند که برنامه ریزی هایشان را به خاطر طرف مقابل تغییر دهند و به کمک کسی نیاز ندارند.

آذر

آذر ماهی ها هر کاری را خودشان به تنهایی انجام می‌ دهند. نیاز به هیچ چیز و هیچ کس ندارند.‌ زمانی که با کسی در رابطه باشند، سعی می‌ کنند به او آموزش دهند که خیلی خوب است که افراد بتوانند مستقل باشند. در نتیجه به آن ها توضیح می‌ دهند که گاهی اوقات باید تنها باشند و با خودشان خلوت کنند. طرف مقابل هم همیشه این حس استقلال و شجاعت را در آن ها تحسین می‌ کند.

وابسته ترین آدم ها متولد چه ماهی هستن؟

4.4265
این مطلب مفید بود ؟23233
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
2 نظر به ثبت رسیده است
........1400-11-01
من اردیبهشتی ام از وابسته شدن متنفرم ????????
206
زهرا1402-02-26
خردادیا رو دقیقا درسته
32
وبگردی