واش لین

جدیدترین ترفندهای خشکشویی

کد مطلب : 79802زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر در پی سپردن لباس های خود به خشکشویی هستید،لازم به بیان نیست که خشکشویی های حرفه ای کار خود را به اصولی ترین شکل ممکن انجام می دهند. آنها می دانند که علاوه بر شستشوی صحیح لباس ها آنها را باید در زمان مقرر به مشتری خود تحویل دهند.

جدیدترین ترفندهای خشکشویی 

اگر در پی سپردن لباس های خود به خشکشویی هستید، لازم به بیان نیست که خشکشویی های حرفه ای کار خود را به اصولی ترین شکل ممکن انجام می دهند. آنها می دانند که علاوه بر شستشوی صحیح لباس ها آنها را باید در زمان مقرر به مشتری خود تحویل دهند.

همانطور که می دانید در شرایط قرنطینه کنونی اغلب کارها از طریق اینترنت انجام می شود و خشکشویی آنلاین موجب سهولت در امر سفارش است. در هر فصل به صورت معمول مردم لباس های همان فصل را برای شستشو به خشکشویی ها تحویل می دهند.
چقدر از ترفندهای جدید که به تمیزی بهتر لباس ها در خشکشویی کمک می کند، اطلاع دارید؟ آنها نکات به ظاهر بی اهمیتی هستند که با رعایت آنها کم کم به میزان اهمیت آن هم پی خواهید برد. برای آگاهی از این نکات ادامه مطلب را از دست ندهید.

ترفندهای ساده ولی مهم برای خشکشویی لباس ها

یکی از موضوعاتی که کمتر به آنها توجه می شود، این است که باید لباس های خود را جدا کنید. منظور از جداسازی تفکیک آنها بر اساس جنس و رنگ است. البته در تحویل لباس ها در خشکشویی این موضوع در نظر گرفته می شود ولی توصیه می شود این کار را خود از قبل بر عهده بگیرید.

در خشکشویی آنلاین زمانی که به صورت اینترنتی در حال ثبت سفارش خود هستید، این امکان وجود دارد که جنس و رنگ لباس های خود را هم ذکر کنید. در شرایط قرنطینه کرونایی بهره مندی از خدمات غیر حضوری به شما کمک می کند در منزل و با صرف زمان کم کارهای خود را انجام دهید.

دیگر مزیتی که در تفکیک لباس ها وجود دارد، در جداسازی آنها بر اساس دمای مناسب هرکدام است. بعضی از لباس ها به علت جنس الیافی که در دوخت آنها به کار رفته است، با هر دمایی قابل شستشو نیستند و آلودگی های آنها از بین نمی رود. 

شاید در فکر این باشید که تنظیم دمای آب را در ماشین لباسشویی خود انجام دهید. از آنجایی که این کار به صورت دقیق با ماشین قابل انجام نیست، پیشنهاد می شود ریسک نکنید و شستشوی لباس را به خشکشویی بسپارید.

لباس های حساس و ضرورت استفاده از خشکشویی مناسب

برای همه ما لباس هایی مانند لباس عروس یا کت و شلوار دامادی یادآور خاطرات بسیار زیبایی هستند. نگهداری و زیبایی آنها برای ما اهمیت زیادی دارد. این دست از لباس های ما به دلیل ظرافت پارچه و زیورآلاتی که در دوخت آنها به کار رفته است، شستشوی حساسی هم دارند.

در همین راستا ضرورت دارد که بدانید عدم خشکشویی کت و شلوار و شستن آنها با دست یا ماشین لباسشویی با مرگ لباس برابر است. دستگاه های پیشرفته ای که برای تمیزی لباس ها از انواع لکه ها چرب و... به کار گرفته می شود، هرگز به لباس ها آسیب نمی رساند.

در کنار لباس های حساس مانند لباس عروس پرده ها هم همین شرایط را دارند و عدم رعایت نکات مهم در شستشو آنها را خراب می کند. بنابراین خشکشویی پرده نیز در مرکزی معتبر برای تمیزی و لکه زدایی موضوعی غیر قابل اجتناب است.

خشکشویی آنلاین واش لین

شوینده مناسب ترفندی مهم

خشکشویی های حرفه ای یکی از راهکارهایی را که برای شستشوی لباس ها و پارچه ها انجام می دهند، استفاده از شوینده مناسب است. برای هر نوع پارچه و لباسی نحوه شستشو با دیگری فرق دارد. دستگاه هایی هم که برای این منظور در خشکشویی ها به کار گرفته می شوند هم کارهای متفاوتی انجام می دهند.

خشکشویی اینترنتی در انتخاب شوینده مناسب به جنس و نوع لباس ها توجه می کند. به عنوان مثال مرواریددوزی هایی که روی لباس های عروس یا لباس های مجلسی انجام می شود، ممکن است در شستشو با مواد شوینده شیمیایی از بین بروند. 

از طرف دیگر لباس هایی که عمر طولانی تری دارند هم باید در خشکشویی سن پارچه آنها را لحاظ کنند؛ زیرا ممکن است پارگی در لباس رخ بدهد. همه ترفندها برای تمام لباس ها یا پرده ها یکسان عمل نمی کنند و باید قبل از انجام خشکشویی این مشخصات را در نظر گرفت.

خشکشویی های حرفه ای تمام این نکات و ترفندها را حتی بدون اینکه مشتری ها از آنها اطلاع داشته باشند، در شستشوی لباس ها در نظر می گیرند. آنها تجربه زیادی در این زمینه دارند و جلب رضایت و کیفیت بالا را راس کار خود قرار می دهند.

طول عمر لباس ها را بیشتر کنید و درخشان تر از همیشه باشید

اگر همیشه در فکر لباس های خود هستید و می خواهید همیشه تمیز و مثل روز اول بمانند، باید از آنها مراقبت کنید. انتخاب خشکشویی مناسب که همیشه از بهترین ترفندها برای شستشوی لباس ها استفاده می کنند، یک تصمیم اساسی به حساب می آید.

عدم رفتار مناسب با لباس از طول عمر آنها می کاهد و از طرفی نیز ظاهر لباس دیگر مثل روز اول در تن شما نخواهد بود. یک خشکشویی مناسب از تجهیزات مدرن برای پاکیزگی انواع لباس ها استفاده می کند و مشتری ها با خیال راحت مهم ترین و گران ترین لباس های خود را به آن می سپارند. خشکشویی واش لین امکاناتی را که برای شستشوی حرفه ای لباس ها در این مقاله بیان شد، فراهم کرده است.

جدیدترین ترفندهای خشکشویی

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی