نظر دادن
برخی افراد شجاعت زیادی در بیان دیدگاه و عقایدشان دارند و این خصوصیت علاوه بر نوع تربیت به ماه تولدشان نیز بستگی دارد که باعث نظر دادن آنها در تمام مسائل میشود.

افراد کدام ماه بیشتر عقاید و نظرات خود را بیان می کنند؟

حتماً شما هم افرادی را دور و بر خودتان دیده اید که از بیان عقاید و طرز فکرشان هیچ ترسی ندارند. آن ها دوست دارند که شنیده شوند و ایده های خود را بیان کنند و از انجام این کار هم لذت می برند که شاید هم شما را به تعجب وا دارند. اگر می خواهید این افراد را بیشتر بشناسید، این قسمت از نمناک را تا انتها مطالعه کنید تا بدانید که افراد کدام ماه بیشتر عاشق بیان عقاید و ایده های خود و به اصطلاح نظر دادن هستند.

شهریور

شهریور ماهی ها تصور می کنند که همه باید با آن ها موافق باشند. عقاید و نظرات آن ها در مورد چیز های مختلف همیشه بیان می‌ شود؛ که حتی ممکن است در مورد محل زندگی، فرد مناسب برای ازدواج یا موضوعات خیلی پیش پا افتاده هم باشد. آن ها همیشه ایده های خود را در مورد مزایا و معایب هر چیزی بیان می کنند و دیگران را متوجه موضع و تفکر خود خواهند کرد. قدرت تجزیه تحلیل شان خیلی بالاست و این کار را کاملاً مودبانه انجام می دهند. آن ها معمولا کسی را قضاوت نمی کنند و هرگز از بیان عقاید خود پا پس نمی کشند.

صحبت کردن

دی

دی ماهی ها دوست دارند که در هر کاری بهترین باشند. اعتماد بنفس خیلی بالایی در محل کار دارند و فکر می‌ کنند با استایل ترین و متفاوت ترین فرد گروه هستند و انگیزه بسیار بالایی هم دارند. گاهی اوقات از روی ظاهر، دیگران را قضاوت می کنند؛ اما بعداً خودشان پشیمان می شوند. از ایده های جدید استقبال می‌ کنند و خودشان هم عقایدشان را بیان می کنند و دیگران را به چالش می‌ کشند و عاشق بحث و گفتگو های این چنینی هستند.

خرداد

اگر یک دوست خرداد ماهی داشته باشید، احتمالا می دانید که چقدر عاشق صحبت کردن است و دوست دارد افکار و عقایدش را با شما به اشتراک بگذارد و بازتابش را ببیند. این افراد خیلی برونگرا، متفکر و باهوش هستند. نه تنها عقاید متعددی دارند، بلکه خیلی زود آن ها را به زبان می‌ آورند و شاید عقایدشان هم خیلی زود تغییر کند و از بیان این تغییر هم ترسی ندارند و خجالت نمی کشند.

بهمن

این افراد در مورد زندگی خودشان عقاید خیلی سفت و محکمی دارند و خیلی دیر فکرشان را تغییر می دهند و همیشه سعی می کنند با دیگران مناظره کنند و آن ها را به چالش بکشند. مدام هم سعی دارند که روی عقاید خودشان پابرجا بمانند و آن را تغییر ندهند؛ حتی دوست دارند در مورد مفاهیم مورد علاقه خود برای دیگران سخنرانی کنند و آن ها را به تفکر عمیق فرو ببرند.

جلسه کاری

فروردین

فروردین ماهی ها خیلی شجاعانه عمل می کنند و اعتماد بنفس بسیار بالایی دارند. آن ها عقاید خاصی در مورد چیز های مختلف دارند و سعی می کنند که آن ها را هم بیان کنند. آن ها دوست دارند که صدایشان شنیده شود و از این که ساکت بنشینند، حال خوبی پیدا نخواهند کرد. گاهی اوقات مغرور می شوند و در کل به خودشان خیلی زیاد اعتماد دارند.

مهر

مهر ماهی ها همیشه عادلانه رفتار می کنند و سعی دارند که یک طرفه به قاضی نروند و یک موضوع را از همه زوایا ببینند. آن ها در مورد سناریو های یکسان عقاید مختلفی دارند، زیرا هر دفعه از یک جنبه به موضوع نگاه می کنند. آن ها همیشه ایده های خود را خیلی زیر پوستی بیان می کنند و اتفاقا از این طریق، حرف های شان را هم به کرسی می نشانند.

متولدین کدوم ماه عاشق اظهار نظر و نظر دادنن؟

4.164
این مطلب مفید بود ؟5311
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
وبگردی