طالع بینی زن شهریور
زنان متولد شهریور افرادی احساسی و وفادار به خانواده و همسر هستند اگر قصد ازدواج با زن شهریوری را دارید خصوصیات اخلاقی او را برای داشتن رابطه بهتر بدانید.

طالع بینی، شخصیت شناسی و ویژگی های اخلاقی زن متولد شهریور

زرق و برق دنیا گولشان نمی زند، پس بدنبال ایده ها و برنامه های فانتزی برای سرگرم کردنش نباشید. از نگاه او حقیقت زیبا و زیبایی حقیقت است. شیوه ی خاص زندگیش را بپذیرید و درک کنید،آن موقع هست که ببینید با چه زیرکی و مهارتی ناکامی و تلخی های زندگی شما را شیرین میکند و با چه ظرافت زنانه ای کفش هایتان را جلوی پایتان جفت میکند.

بانوی شهریوری در صورتی جسم و روح خود را در اختیار کسی قرار می دهد که آن شخص اطمینان کامل و مطلق به او بدهد زیرا بسیار نقطه بین و دقیق است و ریزترین مسائل و وقایع از چشمش پنهان نمی ماند و با وجود مهربانی و رئوفت ذاتی خود اگر نیاز باشد، می تواند بسیار خشن و عصبانی بشود.

شهامت و حس مسئولیت پذیری شدید او در کانون خانواده باعث میشود که وابستگی و روابط صمیمی با اعضای خانواده داشته باشد. احتمالا زن شهریوری در آشپزی بسیار مهارت دارد و هرگز از خوردن دستپخت او ناراحت نمی شوید و منزل را همیشه پاکیزه و مرتب نگاه می دارد. او به سلامت دندان اهمیت می دهد و به جای پر کردن ظروف پذیرایی از شکلات آنها را پر از میوه می کند.

زن متولد شهریور

خصوصیات بانوی شهریوری

خوش قلب، احساسی، بی ریا، دوستدار عشق حقیقی و وفادار به خانواده و همسر، ولی در مراسم و مناسبات از جر و بحث با او خودداری کنید. زیاده روی در هیچ کاری را نمی پسندد و همیشه از خودش خوب مراقبت می کند.

در اکثر موارد اشتباهات خود را می پذیرد اما بعضی مواقع نیز سر سختی عجیبی در مقابل اعتراف کردن به گناه خویش دارد. بانوان متولد این ماه غالبا دارای قد متوسط و گاهی بلند و بالا، سرخ رو پاک دامن و نیک سرشت، صبور و کمی حسود هستند.

ازحرام خواری و دروغ گویی بیزارند. در زندگی این زنان گاهی مشکل و سختی پیش می آید که آنها جز صبر و تحمل و توسل به خدا چاره ای ندارند. آنها با چهار خطر در زندگی روبرو میشوند. دوری از آتش به آنها توصیه میشود.

زن شهریوری بهتر است که مراقب گفتارش باشد تا به مشکل بر نخورد.در مواجه با مشکل و به وقت ناراحتی بهتر است که به خدا متوسل شده و ذکر بگویند تا مشکل رفع شود. در یکی از اعضای بدنشان نشانی دارند که آنها را پیش دیگران عزیز میکند.

خصوصیات زن شهریوری

وفاداری بانوان شهریوری

یک بانوی شهریوری خیلی وفادار بوده و کمتر پیش میاد که به خاطر انتقام جویی و مقابله به مثل دست به کار اشتباهی بزند و اگر او به شما علاقه دارد به عشق او اطمینان داشته باشید.

چنانچه در نمناک می خوانید از منظر عشق قلب او خیلی گرمتر از آن است که به ظاهر نشان میدهد. به همین خاطر اگر از او عشق پرشوری نمی بینید دلیلی بر بی احساسی او نیست. پس به خاطر داشته باشید که از روی ظاهر رفتار او با خود و دیگران زود قضاوت نکنید. احساسات عاشقانه او مانند آتش زیر خاکستری است که هر آن امکان دارد که خاکسترش کنار برود و شما را شگفت زده کند.

بانوی شهریوری خیلی وسواسی و دقیق است ولی یکی از مهربانترین و دست و دل بازترین و خوش قلب ترین انسان های دنیاست. اگر زنان متولد شهریور نبودند ،جهان پر از عیب و قصور های کوچکی میشد که مجموع آنها برای بشر غیر قابل تحمل میشد.

اگر رفتار او انتقاد آمیز باشد، راه چاره ای هم برایتان دارد و به عبارت دیگر؛انتقاد او را به حساب عیب جویی نگذارید. بعد از گذشت یک یا دوسال از زندگی مشترک با او متوجه خواهید شد که زنی بسیار دقیق و با هوش است و اگر چیزی یا کسی باعث ناراحتی او نشود خیلی شاد و سر زنده و مجلس آراست.

اخلاق زن شهریوری

از روی خنده هایش میتوانید بفهمید که او از بودن در بین جمع راضی هست یا ناراضی.رفتار دختران متولد شهریور هیچ گاه مثل مردم عادی نیست. نه عصبانیت آنها باعث دردسر میشود و نه یکهو غیب میشوند.

زن متولد شهریور خودش را مانند طبیعت نشان میدهد.«نه اینکه لباس نپوشد و سخت باشد» او خیلی کم آرایش میکند.اگر او زنی روستایی باشد حتما از ریشه گیاهانی مثل گشنیز و کرفس یا چیزی شبیه اینها مواد آرایشی برای مصرف خود درست میکند.

خصوصیات بارز بانوی شهریوری

اگر در مطلبی خواندید که زن شهریوری قانون شکنی کرده است، مطمئنا اشتباهی میخوانید.او نسبت به قانون وفادار است و از قانون شکنی بیزار است، وفاداری او در مورد قانون عشق نیز پابرجاست البته که عشق حقیقی، چون به انواع دیگر عشق علاقه ندارد.

اگر بانوی شهریوری دید که عشق حقیقی وجود ندارد، کوچکترین تردید و دودلی به خود راه نمی دهد و آن رابطه را قطع میکند، و هیچ هیجانی در هنگام اجرای تصمیم خود در او مشاهده نمیکنید. به آن اندازه که از بهم خوردن کانون خانواده ناراحت میشود و کینه دارد، به همان اندازه از دغل بازی و ریاکاری در عشق خود بیزار است.

ناراحتی زن شهریوری

علاقه های دختر شهریوری

برخی از شهریوری ها به سلامتی خود خیلی اهمیت می دهند و امکان دارد که ورزشکاری غیر حرفه ای یا حرفه ای باشند، پس لوازم ورزشی و گرمکن از علایق آنها به شمار میرود و شما میتوانید با خرید آنها خوشحالشان کنید

بعضی از متولدین این ماه، روحیه ای خلاق دارند و همیشه ایده های هنری گوناگونی دارند. وسایل نقاشی و الگوهای طراحی و گرافیکی از دیگر لوازم مورد علاقه این گروه است. جالب است بدانید یکی دیگر از علایق بانوی شهریوری بازی های فکری است، آن ها به وسایل ساده بیش از هر چیزی علاقه مند هستند.

پشتکار زن شهریور ماهی

تلاش و پشتکار زن شهریوری باعث شده که دستیار بسیار خوب و معتمدی برای هر رئیسی باشد. اگرچه یک فمینیست سرسخت است اما همیشه خواهان این است که او را همچون یک زیرک با حقوق خودش پذیرش کنید.

تلاش زن شهریوری

رابطه زنان شهریوری با انتقاد

زنان شهریور ماهی از انتقادات منصفانه استقبال میکنند و اما چنانچه میخواهید رابطه خود را با اون تمام کنید کافی است انتقادی به دور از انصاف از او داشته باشید چرا که آن ها از انتقاداتی که جنبه تخریبی و غیرمنصفانه دارند بیزارند پس بدانید اگر با روش درستی از اون انتقاد نکنید او را از دست خواهید داد.

راهکار برای جذب زن شهریوری

یکی از راه های مهمی که در جذب زنان شهریوری بسیار اهمیت دارد این است که به هیچ عنوان در مناسبت ها با اون وارد بحث نشوید چرا که این کار نه تنها دردی را دوا نمیکند بلکه باعث می شود همه چیز خراب شود و آن روز به کام هر دوی شما تلخ شود و البته هرگز این امکان وجود ندارد که شما برنده این بحث شوید پس چنانچه تمایل داشتید با یک معذرت خواهی به بحث پایان دهید.

زن شهریوری به هیچ عنوان حاضر به این نیست که دلقک و آلت دست دیگران شود.چنانچه در کنار او هستید سعی کنید از رفتار های بچه گانه خودداری کنید چرا که شما به قدر کافی موضوع برای بحث کردن با او خواهید داشت پس چیزی اضافه نکنید.سعی کنید لباس های فانتزی نپوشید و چنانچه اون عاشق شما است می توانید یک روز در میان از تراشیدن صورت خود صرف نظر کنید.

رابطه با زن شهریوری

توجه داشته باشید در دوران نامزدی حتما در دیدار با او لباس های مرتب خود را به تن کنید و خوشبو ترین ادوکلن های خود را استفاده کنید ، زیبا ترین کراوات خود را بزنید و با دقت موهای خود را شانه بزنید و پاداش تمام کار هایی را که کرده اید با خوشرویی او بگیرید.

توجه داشته باشید در دوران نامزدی حتما در دیدار با او لباس های مرتب خود را به تن کنید و خوشبو ترین ادوکلن های خود را استفاده کنید ، زیبا ترین کراوات خود را بزنید و با دقت موهای خود را شانه بزنید و پاداش تمام کار هایی را که کرده اید با خوشرویی او بگیرید.

این اشتباهات را در مورد زنان شهریوری هرگز مرتکب نشوید تا رابطه تان دچار مشکل نشود:

  • چنانچه اول راه هستید و به تازگی رابطه ای با یک زن شهریور ماهی شروع کرده اید ضروری است بدانید او نیازی به هیجان و شلوغ کاری ندارد و آرامش و نظم و قانون را بر همه چیز ترجیح میدهد.
  • بی قانونی حتی در ریز ترین مسائل در نگاه زنان شهریوری بدترین نوع رفتارها است و امکان دارد شما با بی نظمی و قانون شکنی از چشم او بیوفتید. زن شهریوری در اکثر موارد هیچ قانونی را پایمال نمیکند چرا که دوست ندارند کسی بخاطر اشتباهشان به آنها تذکر بدهد.

علایق دختر شهریور ماهی

مرد مورد علاقه زن متولد شهریور

مردهایی مورد علاقه و پسند زن شهریوری هستند که نقش یک حامی و سنگ صبور را به خوبی ایفا کنند.آن دسته مردانی که احساسات همسران خود را محترم بشمارند و زمانی که آن ها غمگین هستند درکشان کنند و عشق و علاقه خود را بروز دهند.

جالب ترین نکته ای که در این میان وجود دارد این است که مرد ایده آل زن شهریوری مردی است که مرتب با مادرش تماس تلفنی داشته باشد، این دسته از مردان باید از قدرت بالای خنداندن و خندیدن برخوردار باشند تا هم بتوانند رمانتیک باشند و هم بتوانند احساسات زنان را درک کرده و سنگ صبور آن ها شوند.پس می توان نتیجه گرفت زنان شهریوری به مردانی که پشتیبان و همراه دائمی هستند گرایش دارند.

عشق و علاقه بانوی شهریوری

همانطور که پیش از این اشاره کردیم زن شهریور ماهی احساسات بسیار لطیفی دارد. خوش قلب، عشقی حقیقی و وفادار به خانواده و همسر خود داشته و به همین خاطر در مورد حسد اطرافیانش قرار می گیرد، در وجود یک زن متولد شهریور ماه عشق با جنبه های احساسی و جسمانی چندان مهم نیست و او تحمل بسیار بالایی درباره ابراز آن دارد.

زمانی که او عشق را به عنوان یک حقیقتی زیبا می پذیرد صداقت ذاتی که در وجودش است باعث می شود که جان و دل خود را عمیقاً وقف آن کند به خاطر همین است که به هیچ کس اجازه نمی دهد که این اخلاص و پاکی را خدشه دار کند. به جرات میتوان گفت زن شهریوری تنها زنی می باشد که در آن واحد هم اهل عمل است و هم احساسات.

عشق زن شهریور ماهی

طالع بینی ازدواج زن شهریور ماهی با ماه های مختلف

ازدواج مرد فروردینی با زن شهریوری

ازدواج مرد فروردین ماهی با زن متولد شهریور ازدواج خوبی نخواهد بود چراکه یکی جسور و جاه طلب اما دیگری انسان دوست و پاک سرشت است.

ازدواج مرد اردیبهشتی با زن شهریوری

ازدواج مرد اردیبهشت ماهی با یک زن شهریوری ازدواج خوب و آرامی خواهد بود چرا که صفات مشترکی از جمله نجابت و جوانمردی در هر دو این شخص مشاهده می شود.

ازدواج مرد خردادی با زن شهریوری

ازدواج یک زن شهریوری با یک مرد خردادی نه چندان بد است و نه چندان خوب چراکه یکی از آنها با نظم برنامه مشخص جلو میرود و دیگری عاشق پیشه و عاطفی است بنابراین ممکن است به مشکل برخورد کنند.

ازدواج مرد تیر ماهی با زن شهریوری

ازدواج مرد تیر ماهی با زن شهریوری پیوند بسیار جالب و خوبی است چرا که صفات مشترک زیادی بین آنها حاکم است و هر دو در امور مالی هماهنگ پیش می روند.

ازدواج زن شهریوری

ازدواج مرد مردادی با زن شهریوری

ازدواج مرد مرداد ماهی با زن متولد شهریور به احتمال زیاد باشد چراکه هر دوی آنها خود رای و لجباز هستند و این امکان وجود دارد که به مشکلات مختلفی دچار شوند.

ازدواج مرد شهریوری با زن شهریوری

ازدواج زن و مرد شهریوری با هم ازدواج بسیار بسیار مناسبی می باشد چراکه نقاط مشترک بسیار زیادی مثل صداقت ، مهربانی و صمیمیت در شخصیت آنها وجود دارد که می تواند یک رابطه محکم و پایدار را شکل دهد.

ازدواج مرد مهر ماهی با زن شهریوری

همانطور که در طالع بینی مردان مهر ماهی پیش از این در نمناک گفتیم ازدواج مرد مهرماهی و زن شهریوری تا حدود زیادی بهتر است چرا که در برخورد با مشکلات و رفع آنها توانمند هستند و مشورت کردن با منطق ویژگی های بارز آنهاست.

ازدواج مرد آبانی با زن شهریوری

حد ازدواج مرد آبانی با زن شهریوری متوسط است به خاطر اینکه یکی از آنها سرشار از بلند پروازی و انرژی هست و دیگری بسیار بی پروا و جسور.

ازدواج بانوان شهریوری

ازدواج مرد آذری با زن شهریوری

ازدواج یک مرد آذر ماهی با یک زن شهریور ماهی ازدواج خوبی نخواهد شد چرا که هر دو آنها خواهان استقلال و تنوع طلبی هستند و این باعث می شود در ایجاد انضباط و نظم دچار اختلال شوند.

ازدواج مرد دی ماهی با زن شهریوری

زندگی بسیار خوب و سرشار از عشق و محبت در انتظار زن شهریوری که با مرد دی ماهی ازدواج میکند هست.

ازدواج مرد بهمنی با زن شهریوری

ازدواج مرد بهمن ماهی با زن شهریوری در حد متوسط می باشد و چنانچه چنین پیوندی شکل گرفت می توان با سعی و تلاش آن را بهتر از قبل کرد.

ازدواج مرد اسفندی با زن شهریوری

ازدواج یک مرد اسفند ماهی با زن شهریوری ازدواج خوبی است چراکه صبر و حوصله از ویژگی های بارز هر دو شخص است که این باعث می شود تفاهم زیادی با هم داشته باشند.

ازدواج متولد شهریور

مادری زن متولد شهریور

برای یک مادر شهریور ماهی بسیار اهمیت دارد که بچه باهوش باشد اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشد که همان اندازه یادگیری و آموزش بچه اهمیت دارد عشق و محبت نیز لازمه زندگی او است.

بنابراین باید بدانی که او شخصیت خود داری دارد و نباید انتظار داشته باشید که همچون متولدین برج های آبی فوران کند و یا همچون دختران متولد برج اسد لوند و جذاب باشد اما در عوض چشمانش در تمام لحظات به دقت نظاره گر شماست و تلاشش این است که عمق وجود شما را کشف کند.

چنانچه همسر شما شهریور ماهی است هرگز بچه های خود را با سر و صورت کثیف و لباس های ژولیده نخواهید دید. هرگز اجازه این را به کودکانتان نمی دهد که با کاغذ ها و کتاب ها و مدارک شما بازی کنند و به نوعی نمی گذارند پایشان را فراتر از حد و حدود خود بیرون قرار دهند.

خلاصه اینکه انضباط از خصوصیات بارز یک مادر شهریوری است آنها کمتر پیش آمده که بیشتر از دو بچه داشته باشند و محال است که فرزندان خود را ننر و لوس بار آورند.

کوچکترین قصوری از طرف مادر شهریور ماهی بعید است در واقع رفتار او با فرزندانش وابسته به رابطه ای احساسی و عاطفی است که با شما دارد ، چنانچه از مهر و محبت و علاقه شما نسبت به خودش اطمینان داشته باشد و شما نیز قدردان زحمات او باشید آن وقت است که همین چیز ها ناخودآگاه به تربیت کودکانتان نیز تاثیر می گذارد و هیچ کمبودی نخواهند داشت از نظر بچه ها زن شهریوری مادر بسیار دلسوز و مهربانی است.

مادر شهریوری

خانه داری زنان شهریور ماهی

زن شهریور ماهی یک کدبانوی همه چیز تمام است او منزل خود را به قدری با گل ها تزیین می کند که گویی وارد بهشت می شوی، زن متولد شهریور یک آشپز بسیار قهاری است و اعضای خانواده همیشه از دستپخت و شیرینی ها و کیک های او لذت می برند.

زن شهریوری به ایده ها و عقاید شما احترام قائل است و چنانچه تشخیص داد که عملی هستند با تمام وجودش شما را ترغیب به اجرایی کردن آن ها می کند و اگر خدایی نکرده مشکل یا بیماری متوجه حال شما شود همچون یک پرستار دلسوز از شما پرستاری خواهد کرد.

او هرگز هزینه های اضافی روی دستتان نمیگذارد و پولتان را حیف و میل نمیکند، شخصیت بسیار رازداری دارد و چنانچه در کارتان یا در مواقع خاصی دچار مشکل شدید با اطمینان میگوییم که می توانید روی راهنمایی ها و کمک او حساب باز کنید.

فال و طالع بینی زنان شهریور + شخصیت شناسی او در عشق

4.8111
این مطلب مفید بود ؟1065
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : طالع بینی
وبگردی