خوش بینی و امیدواری

خوش بین ترین و امیدوارترین آدم ها متولد چه ماهی هستن؟

کد مطلب : 85335تعداد نظرات : 6 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
خوش بینی و امیدواری ویژگی ذاتی که در برخی متولدین ماه ها بسیار وجود دارد. خوشبخت کسانی هستند که در این ماه ها به دنیا آمده اند. شما متولد چه ماهی هستید؟

متولدین ماههایی که در امیدواری و خوش بینی برترند

اینکه شما خوش بین و امیدوار باشید، یک نعمت بسیار بزرگ برای تان محسوب می‌ شود زیرا باعث می ‌‌شود که احساس بهتری داشته و استرس کمتری را متحمل شوید. خوش بینی و امیدواری گاهی اوقات در بعضی از افراد ذاتی است و به ماه تولدشان هم مربوط می شود. به همین دلیل در این قسمت از نمناک قصد داریم که امیدوارترین و خوش ‌بین ترین افراد را طبق طالع بینی به شما معرفی کنیم.

فروردین

بله! اولین ماه سال خوش بین ترین ماه سال است‌. فروردین ماهی ها هنگام مواجه شدن با چالش‌ های جدید نگاه منفی به آن ندارند و می‌دانند که در نهایت موفقیت در راه است. خیلی خوب رقابت می کنند و امیدوار هستند که همیشه برنده باشند، آن ها عاشق چالش های زندگی هستند.

فرد خوش بین

مرداد

مرداد ماهی ها رهبران بسیار قوی هستند. به خودشان ارزش می دهند و سعی می کنند که در زندگی همیشه امیدوار و خوش بین باشند. معمولاً خانم های مرداد ماهی خوش ‌بینی بیشتری دارند و از هر فرصتی برای ارتقا خودشان استفاده می‌ کنند و اگر با آن ها ارتباط داشته باشید، شما هم مانند آن ها امیدوار به زندگی خواهید شد.

مهر

مهر ماهی ها بسیار خوش بین هستند. دیگران را قضاوت نمی کنند وهمیشه با دید متفاوتی به مسائل نگاه می کنند. سعی می‌ کنند که خودشان را جای دیگران بگذارند. قضاوت نمی کنند و کاملاً به آینده امیدوار هستند و کمتر نگران می‌ شوند.

مثبت اندیشی

آذر

آذر ماهی ها به خوش بینی و امیدواری معروف هستند. آن ها دوست دارند همیشه نیمه پر لیوان را ببینند. هر چیز را از جنبه مثبت نگاه می کنند. آن ها عاشق سفر کردن هستند، زیرا حس مثبت را درون شان افزایش می دهد‌ و در نتیجه هر کاری انجام می‌ دهند تا حال خودش و اطرافیان شان را خوب کنند و آن ها را مانند خودشان نسبت به آینده امیدوار نگهدارند.

اسفند

اسفند ماهی ها هم خوش بین هستند؛ مخصوصاً در روابط عشقی و رمانتیک خیلی امیدوارانه نسبت به قضیه نگاه می‌ کنند و می‌ توانند بهترین شریک عاطفی برای شما باشند، زیرا نگاه مثبت شان به زندگی حال شما را خوب می کند.

خوش بین ترین و امیدوارترین آدم ها متولد چه ماهی هستن؟

3.2705
این مطلب مفید بود ؟452253
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
6 نظر به ثبت رسیده است
نا شناس1400-10-10
مهر ماهی اصلا این جور نیست ولی واقعا من خردادی ها رو دیدم
مگه خردادی ها چه کارتون کردن
واقعا که????
3723
معصومه صادقی1400-10-10
چرا ابان نداشت
5619
ناشناس1400-10-14
انسانها در شرایط مختلف واکنشهای متفاوتی دارند که بستگی به شرایط و روحی و جسمی آنها دارد من آبان ماهی هستم و نکات منفی که بیشتر در مورد این ماه است را ندارم
64
Mrym1400-10-10
آذر و کاملا قبول دارم چون همیشه توی مسائل دنبال یه چیز امید بخشم که به خودم و بقیه امید بده????️????23
3625
Blueberries1400-10-11
بقیه رو نمیدونم ولی من اصلا هیچ امیدی به چیزی ندارم و زود امیدمو از دست میدم اسفند ماهی هستم
1414
ناشناس1400-10-14
چی میگی من مردادیم اصلا هم از زندگیم راضی نیستم اصلا هم خوش بین نیستم????????
614
وبگردی