پیری زودرس

استرس در کودکی
اگر دوران کودکی پر استرسی داشتید و آسیب های روحی را تجربه کرده اید, روند پیری در شما سریعتر خواهد بود.
کم خوابی

پیری زودرس با کم خوابی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
استرس و شوک های روانی از مسائلی است که به شدت بر زیبایی و سلامت پوست اثر می گذارد و باعث پیری زودرس می شود و یکی از مسائل تقویت کننده استرس، بی خوابی و کم خوابی است.
پیری زودرس

دلیل پیری زودرس ایرانی ها مشخص شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از ایرانی ها قبل از اینکه وارد سن سالمندی شوند نشانه های پیری را در خود مشاهده میکنند و دچار پیری زودرس میشوند, علت آن چیست؟
جوان ماندن

سه راز طلایی برای جوان ماندن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هفت ساعت خواب در طول شبانه روز و داشتن یک رژیم غذایی سالم تأثیری شگرف در جوان ماندن ما ایفا می کند.
نخوردن شام

پیری زودرس با شام نخوردن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر در هنگام شام چیزی نخورید و در معده چیزی نباشد. حرارت بدن به جای آنکه به آن بپردازد به رطوبت اصلی بدن متوجه میشود و آن را خشک و لاغر میکند. به همین دلیل است که وقتی معده خالی است باعث کم خوابی می شود.
پیری زودرس

شوینده ها موجب پیری زودرس پوست می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک بخش مهم از هر برنامه مراقبت پوست و ضدپیری این است که بدانید کدام کارهایتان به پوستتان آسیب می زند و روند پیر شدن پوستتان را سریع تر می کند.
اثرات سلفی گرفتن

برای جوان و زیبا ماندن دیگه سلفی نگیرید !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه سلفی گرفتن در بین همه مردم بسیار رایج است اما معتادان به عکس های سلفی باید بدانند که اثرات منفی بر سلامت پوست صورتشان می گذارد.
پیر

چندعادت روزانه که باعث پیری زودرس میشود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
به طور کلی به گذر زمان پیر شدن می گوییم. گاهی میتواند این پیر شدن زود رس باشد و با مریضی های مختلفی نیز همراه باشد. گاهی نیز به دلایلی پنهان شما زودتر پیر می شوید.
بیشتر از سنم نشون میدم

چرا بیشتر از سنم نشون میدم ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیشتر از سنم نشون میدم ! این جمله را تا به حال بسیار شنیده اید ولی تا به حال فکر کرده اید که دلیل پیری زودرس در جوانان و یا سن بیولوژیکی چیست؟ چرا گاهی یک جوان 30 ساله مانند یک سالمند به نظر می رسد؟
پیری زودرس

غذاهایی که باعث پیری زودرس می شوند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
علت زود پیر شدن پوست و از دست دان شادابی و زیبایی جوانی بسته به عادات غذایی و رفتاری شماست. برای جلوگیری از پیری زودرس بهتر است غذاهایی که شما را زودتر پیر می کنند را بشناسید.
این غذا ها پیر می کند

خوردن این غذا ها شما را پیر می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی مناسب در سلامتی انسان تاثیر فراوانی دارد ، علاوه بر این از پیر ی زودرس هم جلوگیری می کند. چون برخی خوراکی ها خاصیت هایی دارند که شما را پیر تر از آنچه هستید نشان می دهند.
قرص ضد پیری

قرص ضد پیری واقعی چه نام دارد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرص ضد پیری که می تواند شما را 120 ساله کند شاید به نظرتان یک داروی خیالی باشد اما اینطور نیست چرا که دانشمندی توانسته است آرزوی 120 ساله شدن انسان را با یک قرص به تحقق برساند.
تلویزیون

تماشای تلویزیون عمر را کوتاه میکند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تماشای بیش از حد تلویزیون در هر سنی که باشد مناسب نیست. علاوه بر از دست دادن وقت، عمر نیز کوتاه تر می شود. در ادامه به عواملی که باعث پیری زودهنگام میشوند میپردازیم.
اختلال خواب

رابطه پیری زودرس پوست در زنان با کمبود خواب!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بر اساس نتایج پژوهشگران دانشگاهی در کشور اسکاتلند علائم تسریع روند پیر شدن پوست مانند خطوط عمیق، رنگ دانه های غیر معمول، شل شدن پوست و کاهش قابلیت ارتجاعی آن در افرادی که خواب مناسب نداشتند بیشتر به چشم می خورد.
صفحه 2 از 2