اینستاگرام

بازیابی رمز عبور اینستاگرام
اگر بنابر هر دلیلی رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید و هنوز موفق به بازیابی آن نشده اید، در این گزارش با آموزش تصویری “بازیابی رمز اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
نحوه ویرایش پست اینستاگرام

چگونه پست اینستاگرام را ویرایش کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر پست اینستاگرامی خود را منتشر کرده اید و متوجه مشکلی در پست شده اید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “ویرایش پست اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
جملات زیبا بیو

متن های مفهومی کوتاه و جذاب برای بیو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نوشتن بیو در شبکه های اجتماعی امری متداول است که شخصیت افراد را آشکار می کند پس جملات زیبا برای بیو تلگرام،واتساپ و اینستا انتخاب کنید.
اینترنت اینستاگرام

اینستاگرام چقدر از اینترنت ما را مصرف میکند؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از عوامل دریافت زود به زود پیغام اتمام حجم اینترنت شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد که حجم بالایی از اینترنت را مصرف میکند.
استوری کردن پست و استوری

چگونه پست و استوری دیگران را استوری کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از قابلیت های اینستاگرام به اشتراک گذاری استوری و پست دیگران است که در این گزارش از نمناک با نحوه استوری پست و استوری دیگران آشنا خواهید شد.
سئو اینستاگرام

آموزش 24 ترفند طلایی “سئو اینستاگرام”

زمان مطالعه : 19 دقیقه
در اینستاگرام برای کسب بازدید و فالوور بیشتر باید یک سری از اصول را در قالب “سئو اینستاگرام” (instagram seo) اجرا کنید که در این گزارش با 24 ترفند طلایی آشنا خواهید شد.
اکانت عجیب اینستاگرام

عجیب ترین دارنده اکانت اینستاگرام + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گربه؟ سگ؟ یا هرچیز عجیب دیگری که تا به حال به عنوان دارنده اکانت اینستاگرام دیده و شنیده اید را کنار بگذارید و با اکانت عجیبی آشنا شوید که تعداد قابل توجهی هم دنبال کننده دارد.
هشتگ های محبوب اینستاگرام

هشتگ های برتر اینستاگرام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هشتگ ها از اصلی ترین ابزارها برای تبلیغات در بسترهای مختلفی از جمله اینستاگرام می باشد که در این گزارش با برترین هشتگ های اینستاگرام در سال 2020 آشنا خواهید شد.
افزایش بازدید استوری

ترفند “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر قصد دارید تا با انجام تاکتیک هایی بتوانید میزان بازدید استوری را افزایش دهید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام آشنا خواهید شد.
مشکل ساخت اکانت اینستاگرام

رفع “مشکل ساخت اکانت اینستاگرام”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر روش های مختلف برای ساخت اکانت اینستاگرام را امتحان کرده اید و با خطا روبرو شده اید، در این گزارش از نمناک با نحوه رفع “مشکل ساخت اکانت اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
اصطلاحات اینستاگرامی

معنی تمام اصطلاحات اینستاگرام

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب شبکه های اجتماعی است که دارای اصطلاحات کاربردی می باشد که در این گزارش از نمناک با “اصطلاحات اینستاگرامی” آشنا خواهید شد.
اثرات روانی اینستاگرام

اینستا کاری کرده که فکر می کنید زشتید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اثرات روانی اینستاگرام و دچار شدن به بیماری خود زشت پنداری به دلیل مقایسه ظاهر خود با ظاهر دیگران باعث شده که ما بیشتر به سلامت ذهن خود اهمیت داده و در حد امکان استفاده از اینستاگرام را محدود کنیم.
بلاک کردن در اینستاگرام

آموزش بلاک کردن حساب در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به بلاک کردن حسابی در اینستاگرام دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش تصویری “بلاک در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
محدودیت زمان استوری اینستاگرام

مدت زمان استوری اینستاگرام؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدت زمان استوری عکس و فیلم در اینستاگرام متفاوت هستند که در این گزارش از نمناک با مدت زمان استوری اینستاگرام و مدت زمان قابل مشاهده بودن آنها آشنا خواهید شد.
افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

افزایش “فالوور رایگان” اینستاگرام

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر تصمیم به ایجاد پیج پربازدید اینستاگرامی دارید و اما هنوز تجربه کافی ندارید، در این گزارش از نمناک به بررسی افزایش “فالوور رایگان” اینستاگرام خواهیم پرداخت.