دانش آموزان

اتاق دانش آموز
یکی از مواردی که در میزان علاقمندی دانش آموزان به انجام تکالیف درسی نقش دارد نوع چیدمان اتاق آن ها است، اتاق دانش آموزان را اینطوری بچینید.
دانش آموزان چاق

روش هایی موثر برای کاهش وزن دانش آموزان چاق!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودکان و دانش آموزان چاق تان را به لاغری تشویق کنید و از آن ها حمایت کنید به آن ها سرکوفت نزنید و تمام خانواده در روند کاهش وزن و رژیم غذایی شان شریک باشید.
افت تحصیلی

علت افت تحصیلی دانش آموزان چیست ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از دانش آموزان دچار افت تحصیلی می شوند و وضعیت نگران کننده ای برای والدین به وجود می آورند، اما دلیل این افت تحصیلی در دانش آموزان چیست؟
دانش آموزان

آموزش های کاربردی برای رفع افت تحصیلی دانش آموزان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
در این مطلب شما را بار برخی از آموزش های کاربردی آشنا می کنیم که با پیاده کردن آن در برنامه درسی کودکان تان می توانید تحولی در علم آموزی آن ها ایجاد کنید.
کفش دانش آموز

کیف و کفش استاندارد برای دانش آموزان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتخاب کیف و کفش استاندارد برای دانش آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا روی ستون فقرات و سلامت جسمی آن ها تاثیر میگذارد.
روز دانش آموز

شعرهای زیبا به مناسبت روز دانش آموز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روز دانش آموز 13 آبان یکی از مهم ترین روزهای درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد، به مناسبت فرارسیدن این روز مهم در ادامه متن و شعرهای زیبا برای روز دانش آموز را مشاهده می نمایید.
خواب

ساعات خواب مناسب برای دانش آموزان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خواب نقش یک دینام را در زندگی افراد بازی میکند و باعث انرژی بخشی به انسان میشود .
خوراکی های مفید

خوراکی های مفید برای زنگ تفریح دانش آموزان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب دانش آموزان در زمان مدرسه تنقلاتی که ارزش غذایی ندارند استاده کرده و از مصرف ویتامین ها و منابع مورد نیاز بدن دوری می کنند. والدین می توانند با یک برنامه غذایی لازم ،ساعات تفریح در مدرسه را خود تهیه کرده تا ازسلامت فرزند خود مطمئن شوند.
کیف دانش آموزان

بهترین کیف برای دانش آموزان کدام است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیف دانش آموزان با توجه به سن و سلیقه ی آنها انتخاب می شود اما بهتر است قبل از پرداختن به زیبایی و ظاهر کیف، نکات و اصول انتخاب کیف مناسب برای مدرسه دانش آموزان برای حفظ سلامت ستون فقرات بپردازید.
صفحه 2 از 2