تعجب

رسوایی در یک مدرسه؛ فیلمش به سرعت پخش شد !!

تاریخ انتشار : 1 فروردین 1403کد مطلب : 92644زمان مطالعه : 2 دقیقه
کار عجیبی و خجالت آوری که در این مدرسه انجام شده باعث شد تا رسوایی اش به سرعت بر سر زبان ها بیافتد.

تلاش عجیب برای تقلب رساندن به دانش آموزان

تصاویر و ویدئوهای جنجالی دوستان و خانواده دانش‌آموزان کلاس 10 که در یک امتحان مهم در مدرسه‌ای در هاریانا هند شرکت می‌کردند، در حال بالا رفتن از دیوار پشتی ساختمان برای دادن برگه تقلب به عزیزانشان، ثبت و منتشر شد تا رسوایی دیگری با موضوع تخلف در مدرسه ثبت شود.

نام مدرسه Chandrawati در هاریانا اخیراً پس از انتشار ویدیوهای ویروسی از افرادی که از دیوار این مدرسه بالا می‌روند تا برگه‌های تقلب را به دانش‌آموزان ارسال کنند، در تیتر خبر یک رسوایی تقلب در امتحانات گسترده قرار گرفت.

تقلب رساندن

مسئولان مدرسه تلاش داشتند که تقلبی در جلسه امتحان هیئت مدیره کلاس 10 در روز چهارشنبه اتفاق نیفتاده است ولی افرادی که والدین و دوستان دانش آموزان هستید، اقدام به بالارفتن از دیوار پشتی مدرسه کردند که به واقع کار زشت و ناپسندی بود.

روزنامه ایندیا تایمز گزارش می دهد که شخصی از پرسشنامه امتحان عکس گرفته و آن را با دوستان و خانواده دانش آموزانی که در پارکینگ پشت ساختمان امتحان منتظر بودند به اشتراک گذاشته است تا پاسخ ها را جستجو کرده، روی کاغذ نوشته و سپس از طریق پنجره های کوچک با دانش آموزان به اشتراک بگذارند.

یکی از ویدئوهای منتشر شده نشان می‌دهد که حداقل ده‌ها نفر از ساختمان بتنی بالا می‌روند و دانش‌آموزان را به سمت پنجره‌ها فرا می‌خوانند تا بتوانند پاسخ‌ها را به آنها بدهند. با این حال، علی‌رغم شواهدی مبنی بر تقلب، مقامات مدرسه ادعا می‌کنند که این ویدئو صرفاً تلاش برای تقلب را نشان می‌دهد و افزودند که نیروهای امنیتی موفق شدند از رسیدن این تقلب ها به دانش آموزان در طول امتحان جلوگیری کنند.

رسوایی در یک مدرسه؛ فیلمش به سرعت پخش شد !!

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ا.ن
برچسب : دانش آموزان
وبگردی