نفخ معده

حرکت ورزشی
اگر از مشکل نفخ شکم رنج می برید ،کمی دست نگه دارید و به سوی داروهای شیمیایی نروید ، شما می توانید با انجام این 4 حرکت ورزشی بدون دارو نفخ شکم خود را درمان کنید.
نفخ نوزاد

8 راه برای رفع نفخ معده و دل درد نوزاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آب گرم یکی از تکنیک هایی می باشد که از آن می توانید برای درمان نفخ نوزاد و دل درد او استفاده نمایید.
نفخ معده

درمان های سریع و کاربردی نفخ معده در خانه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بیدار شدن از خواب ،با یک شکم نفخ کرده بسیار ناخوشایند است اما شما می توانید از این مشکل شایع گوارشی جلوگیری کنید وبا رعایت نکات زیر به درمان نفخ معده بپردازید.
زغال چوب فعال

به 7 دلیل زغال چوب فعال برایتان مفید است !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
می خواهیم از خواص و فواید زغال چوب فعال بگوییم تا بدانید که پاسخ هر خواسته ی انسان در زمینه زیبایی و سلامت و درمان بیماری ها در طبیعت موجود است.
سبزیجات بدون نفخ

سبزیجات بدون نفخ را بشناسید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما پس از خوردن وعده سبزی احساس می کنید نفخ کرده اید و باد زیادی در شکم، معده یا روده هایتان می پیچد ما به شما برخی از سالم ترین سبزیجات را بدون احساس نفخ معرفی میکنیم.
درمان نفخ شکم

درمان معجزه گر خانگی برای نفخ شکم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دل پیچه و دردهایی که به دلیل نفخ معده احساس می شود به دلایل مختلفی ایجاد می شود ، در جستجوی راه درمان نفخ شکم بدون دارو به نسخه های گیاهی خواهیم رسید.
حالت تهوع و نفخ شکم

بخور نخورهای مخصوص زمان حالت تهوع و نفخ شکم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حالت تهوع و نفخ شکم یا همان سوء هاضمه به دلیل رعایت سلامت تغذیه و مصرف مواد خوراکی حاوی سدیم بالا ایجاد می شود ، در این زمان بهتر است چه بخوریم تا فوری مشکل رفع و درمان شود؟
بوی نفخ شکم

بوی بد نفخ شکم نشانه ی خوبی است یا نه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از عملکردهای طبیعی روده تولید بادی است که به واسطه تغذیه و روند فعالیت دستگاه گوارش ایجاد می شود ، تا به حال به این فکر کرده اید که بوی نفخ شکم رازهایی در مورد سلامت شما فاش می کنند؟
 دایمتیکون

عوارض و تاثیرات “دایمتیکون” چیست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با همراهی ما در ادامه این مطلب با اشکال داروی ، عوارض و تاثیرات “دایمتیکون” آشنا خواهید شد.
درمان نفخ شکم

نسخه سه سوت درمان نفخ شکم +دستور

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تغییر کوچک در عملکرد طبیعی روده و معده می تواند موجب ناراحتی شود که یکی از موارد آزاردهنده آن نفخ است ، برای درمان نفخ شکم می توانید از نسخه ی فوری استفاده کنید.
نفخ شکمی

علت نفخ شکم و درمان آن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نفخ به احساس سفتی و پری شکم، همراه با حس حرکت گاز در آن گفته می شود. این مشکل از شایع ترین علائم گوارشی است که در زنان بیشتر از مردان بروز پیدا می کند.
آب نفخ

چه زمانی نوشیدن آب موجب نفخ می شود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
باورتان می شود آب نفخ شکم را ایجاد و تشدید می کند ؟ زمانی که نحوه نوشیدن آب در شما صحیح نباشد عوارضی را به همراه خواهد داشت.
ورم شکم

چه چیزهایی باعث ورم شکم میشود

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است اندازه دور کمر در برخی افراد بدون اضافه وزن افزایش پیدا کند و شکم متورم شود که این حالت می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.
قاروقور شکم

علت و درمان قار و قور شکم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که به خاطر صدای ناخوشایند قاروقور شکم خجالت زده شده باشید برای یافتن علت و درمان آن ادامه مطلب را بخوانید.
صفحه 2 از 2