آموزش شیرینی پزی

شیرینی پنیری لبنانی
اگر دوست دارید که یک دسر خوشمزه و آسان برای مناسبتی که پیش رو دارید درست کنید ما به شما شیرینی پنیری لبنانی را پیشنهاد می دهیم که طرز تهیه بسیار ساده ای دارد.
لانکشایر

طرز تهیه شیرینی لانکشایر؛ عصرانه ای راحت و لاکچری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیرینی لانکشایر یک شیرینی اصیل مصری است که در زمان کوتاهی آماده می شود و طعم بسیار خوبی دارد. ما طرز تهیه این شیرینی لذیذ را برای شما آماده کرده ایم.
خامه سنگین

خامه سنگین چیه و چطوری درست میشه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خامه سنگین پرطرفدار ترین خامه در شیرینی پزی است و تمام کدبانوهایی که در منزل کیک و شیرینی درست میکنند باید طرز تهیه این خامه پرکاربرد را یاد بگیرند.
طرز تهیه قیف

خودت تو خونه قیف و ماسوره درست کن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قیف و ماسوره از وسیله های پرکاربرد برای تزیین کیک و شیرینی می باشند که می توانید بدون صرف هزینه، آن ها را در منزل با وسایل دور ریختنی تهیه کنید.
آرد کیک

چه نوع آردی برای کیک پزی بهتره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از نکات مهمی که در کیفیت کیک و شیرینی ها مؤثر است آرد می باشد بنابراین اگر قصد تهیه کیک و شیرینی داشتید حتما باید آرد مناسب کیک پزی را بشناسید.
طرز تهیه پاپسیکل

طرز تهیه پاپسیکل شیک خونگی با کیک آماده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پاپسیکل ها کیک هایی به شکل بستنی هستند که برای مناسبت های خاص مانند تولد و یا ولنتاین تدارک دیده می شوند. شما میتوانید به سادگی پاپسیکل هارا درخانه درست کنید.
شیرینی دانمارکی

طرز تهیه شیرینی دانمارکی بازاری در منزل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شیرینی دانمارکی از شیرینی های محبوب در بسیاری از مجالس و مهمانی ها است. این شیرینی خوشمزه را می توانید در منزل هم تهیه کنید و لذت ببرید.
سفت شدن شیرینی دانمارکی

ایراد شیرینی دانمارکی هات اینه که سفت میشن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیرینی دانمارکی یکی از خوشمزه ترین شیرینی ها است که با ذائقه اکثر مردم همخوانی دارد اگر میخواهید این شیرینی را در خانه درست کنید باید نکاتی را رعایت کنید.
گود شدن کیک

چکار کنیم وسط کیک هامون گود نشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلاتی که در پخت کیک های اسفنجی وجود دارد فرورفتگی در وسط کیک هاست، اگر میخواهید این اتفاق برایتان نیافتد باید ترفندهایی را در حین پخت رعایت کنید.
قطایف شیرینی عربی

طرز تهیه قطایف، شیرینی معروف عرب ها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حتما شماهم میدانید که عرب ها به شیرینی های خوشمزه و لذیذی که دارند معروف هستند، قطایف یکی از آن شیرینی هاست که در ماه رمضان و در وعده افطار تهیه می شود.
طرز تهیه پتی فور

رسپی پتی فورهای خوشمزه و چند رنگ

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از انسان ها علاقه دارند که در کنار چایی و یا برای پذیرایی مهمان از شیرینی های خانگی استفاده کنند، به همین منظور به دنبال یک دستور پخت ساده هستند.
کرم شانتی

آموزش 2 رسپی معروف کرم شانتی یا شانتیلی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر میخواهید به ساده ترین روش شیرینی های خوشمزه داشته باشید میتوانید از کرم شانتی استفاده کنید، این کرم ها بافت بسیار سبک و لذیذی دارند.
گاناش شکلاتی

طرز تهیه گاناش شکلاتی خوشمزه و لذیذ در خانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گاناش شکلاتی از انواع کرم های شیرینی پزی است که طعم خوب و لذت بخشی دارد طرز تهیه این گاناش را در ادامه برای شما حاضر کرده ایم
اشتباهات شیرینی پزی

اشتباهی که کیک و شیرینی شما رو خراب میکنه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی افراد در پخت کیک و شیرینی اشتباهاتی انجام می دهند که موجب خراب شدن و ایجاد مشکلات مختلفی می شوند. علت این مشکلات کیک و شیرینی های خانگی را بدانید.
ویفر

طرز تهیه ویفر رنگارنگ خوشمزه با دستور تهیه خانگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگارنگ یکی از خوراکی های مورد علاقه کودکان می باشد که بسیار خوشمزه و خوشطعم می باشد شما می توانید در ادامه مطلب طرز تهیه این شیرینی خوشمزه را مطالعه کنید.