درمان اسهال

بیسموت ساب سیترات
برای آشنایی کامل با نحوه مصرف و عوارض و تاثیرات “بیسموت ساب سیترات” می توانید ادامه این مطلب را در بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک مشاهده نمایید.
نئومایسین

“نئومایسین” چیست و چه عملکردی دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از “نئومایسین” برای دوره های مکرر یا طولانی ممکن است عفونت چشمی جدید قارچی بدهد و ممکن است مشکلات دیگر چشمی بدهد مثل گلوکوم و آب مروارید و یا تاخیر ترمیم زخم ها.
یدوکینول

موارد مصرف و استفاده از داروی “یدوکینول”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در ادامه این مطلب به شما عوارض و کاربردهای داروی “یدوکینول” را معرفی خواهیم کرد.
دی سیکلومین

همه چیز در مورد داروی “دی سیکلومین”

زمان مطالعه : 5 دقیقه
“دی سیکلومین” را در جهت درمان دردهای روده ای و درد های شکمی و همچنین درد های دوران قاعدگی نیز مصرف می شود.
آزیترومایسین

هر آنچه که باید از داروی “آزیترومایسین” بدانید

زمان مطالعه : 13 دقیقه
آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک است که با باکتریها مقابله می کند. “آزیترومایسین” در درمان انواع عفونت های باکتریایی از جمله عفونت های مجاری تنفسی ، عفونت های پوست،التهاب گوش میانی، عفونت های تناسلی بدون درگیری کلامیدیایی و التهاب غیر گونوکوکی پیشابراه استفاده می شود.
اسهال

تاثیر مکمل روی در شدت و مدت اسهال را کاهش دهد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اسهال در کودکان ممکن است بسیار آزاردهنده باشد. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد. در این مقاله قصد داریم دلایل ایجاد اسهال و تسکین آن را بیان کنیم. پس همراه ما باشید.
دارو

مصرف همزمان این دو دارو سبب مرگ می شود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف همزمان دو داروی مترونیدازول و الگزیرها که باعث گرگرفتگی، افزایش ضربان قلب، تپش قلب، تهوع، استفراغ و در موارد شدید مرگ ناگهانی می شود، خطرناک است.
درمان اسهال

تک نسخه طب سنتی برای درمان اسهال

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیرون روی های مکرر در کودکان و بزرگسالان اگر به موقع درمان نشوند عواقب سنگینی خواهند داشت . از خواص میوه ای خواهیم گفت که بهترین و سریعترین نسخه برای درمان اسهال شدید است.
علت اسهال یا یبوست

علت مبتلا شدن به اسهال یا یبوست چیست؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یبوست یا اسهال دو بیماری هستند که به دلیل اختلال در سیستم گوارش ایجاد می شوند و آزار دهنده هستند. یکی از علل ایجاد یبوست و اسهال کمبود میزان منیزیم در بدن است.
کودک

علائم و درمان اسهال و استفراغ کودکان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در فصول گرم مشکل و بیماری شایع بین کودکان و حتی بزرگترها بیماری مزمن و ناخوشایند اسهال است که اگر به موقع درمان نشود بیمار را تا حد مرگ تهدید می کند.
صفحه 2 از 2