سرماخوردگی

شربت سرماخوردگی

شربت سرماخوردگی کاملا گیاهی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای جلوگیری از عوارض آنتی بیوتیک ها و داروهای سرماخوردگی می توانید با داروهای گیاهی و طبیعی، شربت گیاهی درست کنید و سریع تر از شر علائم سرماخوردگی رها شوید.
ورزش در زمان سرماخوردگی

سرماخورده ها میتونن ورزش کنن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش در زمان سرماخوردگی کمی عجیب به نظر میرسه ولی با مطالعه باید و نباید های ورزش کردن در زمان سرماخوردگی میتونید به این مسئله پی ببرید.
جوش شیرین سرماخوردگی

حقیقت درمان سرماخوردگی با جوش شیرین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نتیجه ی تحقیقات یک پزشک چینی نشان می داد که جوش شیرین در درمان فوری سرماخوردگی تاثیر قابل توجهی دارد اما نظر دیگر متخصصان چه بود؟
درمان سرماخوردگی

درمان شمایی که همیشه سرماخورده اید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
سرماخوردگی یک عفونت خفیف دستگاه تنفسی می باشد که ممکن است در طول سال دچار آن بشویم پس باید روش درمان سرماخوردگی به صورت طبیعی در خانه را بدانیم.
داروهای سرماخوردگی

داروهای سرماخوردگی که شما را به کشتن می دهند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از پر استفاده ترین داروها داروهای سرما خوردگی است که مصرف برخی از آن ها گاهی می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.
احساس سرما در سر

درمان های خانگی احساس سرما در سر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
احساس سرما در سر نوعی سرماخوردگی است که علائمی مانند آبریزش بینی، سردرد، سرفه و تب دارد و می توانید با روش های خانگی و طب سنتی سرمای سر را درمان کنید.
سرماخوردگی و مزه غذا

دلیل حس نکردن مزه غذا وقتی سرماخورده ایم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شاید بتوان برخی از عوارض سرماخوردگی را تحمل کرد ولی چیزی که نمیشود با آن کنار آمد حس نکردن مزه غذاها است که باعث میشود میلی به خوردن غذا نداشته باشیم.
پیشگیری از بیمار شدن

برای بیمار نشدن تو این فصل چکار کنیم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
انتخاب یک سبک زندگی سالم و رعایت برخی نکات به ظاهر ساده بهداشتی در زندگی روزمره تاثیر بسیاری در جلوگیری از بیمار شدن دارد، همچنین رازهای ساده ای برای پیشگیری از بیمار شدن وجود دارد.
روش مصرف شلغم

شلغم و یک معجون ضد سرماخوردگی عالی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شلغم یک آنتی بیوتیک طبیعی است که خواص فراوانی دارد و روش مصرف شلغم برای سرماخوردگی ساده می باشد و به راحتی می توانید معجون شلغم و عسل را در منزل تهیه کنید.
پاکسازی خانه

پاکسازی خانه از ویروس سرماخوردگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که شما و یا یکی از خانوادتان دچار بیماری شود به راحتی میکروب ها به تمام نقاط خانه منتقل می شود که برای جلوگیری از این اتفاق نیاز به ضد عفونی کردن خانه است.
سرماخوردگی و پیاز

مقابله با سرماخوردگی و آنفولانزا با پیاز !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده های متعدد از پیاز در دوران سرماخوردگی کمک فراونی در روند درمان می کند از پیاز برای ضدعفونی کردن خانه و درمان سرماخوردگی نیز استفاده می شود.
درمان فوری سرماخوردگی

درمان فوری سرماخوردگی در عرض یک روز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمان سرماخوردگی تنها با مصرف دارو و قرص صورت نمی پذیرد بلکه باید برخی نکات مهم را رعایت کنید تا به طور فوری سرماخوردگی خود را درمان کنید.
نوشیدنی سرماخوردگی

دستور ویژه نوشیدنی گیاهی ضد سرماخوردگی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دمنوش ها و نوشیدنی های گرم از بهترین درمان های خانگی برای سرماخوردگی هستند که می توانید به راحتی آن ها را در منزل تهیه و مصرف کنید.
ویتامین ث سرماخوردگی

درمان سرماخوردگی با ویتامین ث افسانه یا واقعیت؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هنگامی که سرما می خوریم، آب پرتقال یکی از گزینه هایی است که همواره در روند درمان ما حضور دارد. آیا می دانید به چه دلیل از آب پرتقال استفاده می شود؟
آب بدن کودک

بهترین مایعات برای کودکی که سرماخورده است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کودک شما زمانی که سرماخورده است نیاز به نوشیدن آب به مقدار کافی دارد. خوردن مایعات از کم شدن آب بدن جلوگیری می کند و موجب تسکین گلو می شود.