نکات همسرداری

جذب همسر
اگر به دنبال راهی برای جذب بیشتر همسرتان هستید، ابراز محبت با جملات زیبا و دلنشین در رابطه شما معجزه میکند و باعث صمیمیت در روابط شما میشود.
زن خوب

یه زن خوب و تمام عیار همه این ویژگی ها رو داره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویژگی های زن در زندگی مشترک بسیار قابل اهمیت است و برخی خصوصیات خوب تاثیر بسزایی در موفق بودن زندگی مشترک دارد ک هر خانمی باید با آن ها آشنا شود.
توجه به همسر

وقتی همسرتان از شما توجه می خواهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نیاز انسان به دیده شدن و توجه خواستن غیر قابل انکار می باشد و در این میان توجه به همسر بسیار مهم می باشد که شناخت علائم نیاز همسر به توجه بسیار می تواند به حفظ رابطه کمک کند.
دوست داشتن واقعی همسر

از کجا بفهمم همسرم دوستم داره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم این ابهام برایتان به وجود آمده که همسرتان عاشقانه شما را دوست ندارد ، این مطلب از مجله نمناک را از دست ندهید و با نشانه های دوست داشتن واقعی همسر آشنا شوید.
تحقیر همسر

خبر نداری ولی با این رفتارت همسرت تحقیر میشه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احترام گذاشتن یکی از اصلی ترین پایه های زندگی مشترک است اما برخی رفتارها به صورت ناخواسته باعث تحقیر همسرتان میشود که باید از آنها به شدت دوری کنید.
همسر منزوی

بهترین رفتار و برخورد با همسر منزوی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر همسر شما فردی منزوی و گوشه گیر است شما باید با رفتارهای صحیح و برخورد مناسب اعتماد به نفس همسرتان را افزایش دهید تا این مشکل او را رفع کنید.
تغییر همسر

دلت میخواد همسرت تغییر کنه؟ راهش همینه که میگم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی مشترک ممکن است علت اختلافات، برخی از رفتارها و اخلاق های همسرتان باشد. شما می توانید با روشی مناسب این رفتار همسرتان را تغییر دهید.
زندگی مشترک

کلید نجات زندگی مشترک در یک قدمی طلاق

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما و همسرتان برسر مسائل پیش پاافتاده اختلاف دارید یا به هم بی توجهی میکنید، برای برگرداندن اشتیاق نسبت به یکدیگر در زندگی مشترک نکاتی را باید رعایت کنید.
عشق به همسر

عشق به همسر فایده ای داره که همه نمیدونن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به همسرتان عشق بورزید مطمئن باشید که در ازای آن عشق پس می ‌گیرید. همچنین عشق ورزیدن به همسر فواید و اثرات فوق‌العاده ای دارد که شاید از آن بی خبر باشید.
سال اول ازدواج

اشتباه اکثر تازه عروس دامادها سال اول ازدواج

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سال اول زندگی مشترک, سالی پر از تجربیات جدید و تازه است همچنین زوج ها به دلیل نداشتن تجربه کافی دچار برخی مشکلات هم خواهند شد.
رفتار در خانه مادر شوهر

باکلاس ها تو خونه مادرشوهر اینطوری رفتار میکنن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نحوه رفتار شما با خانواده شوهرتان تاثیر بسزایی در روابط تان با آن ها دارد بنابراین آشنایی با آداب رفتار در خانه مادر شوهر به شما برای بهبود رابطه کمک میکند.
لجبازی همسر

رفتار صحیح هنگامی که همسرتان لجبازی می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همسرانی که با کوچکترین مشکل لجبازی می کنند احتمالا از اعتماد به نفس کمی برخوردارند. در این مواقع سکوت کنید و شدت لجبازی او را افزایش ندهید.
آرامش زندگی زناشویی

راز پنهان آرامش میان زن و شوهر در زندگی زناشویی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زندگی زناشویی تان به همسرتان محبت کنید و در بحث ها حرمت شکنی نکنید مشکلاتتان را با گفت و گو حل کنید و همیشه برای حفظ آرامش زندگی تلاش کنید.
منت کشی

منت کشی بعد قهر با همسر چطوری باشه بهتره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر در دعوایی که اخیرا با همسرتان داشتید شما مقصر بودید و قصد منت کشی دارید به او بگویید که اشتباه کرده اید و احساساتتان را با او درمیان بگذارید.
همسر باوفا

هرکی همسرش این علامتو داره، یعنی خوشبخته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی مشترکی که وفاداری یکی از اصلی ترین پایه های آن باشد موفق خواهد بود. سوالی که برای افراد در رابطه به وجود می آید این است که همسر باوفا چه نشانه هایی دارد؟