بسته بندی خاص

بسته بندی های خاص و متنوع

کد مطلب : 77384زمان مطالعه : 3 دقیقه
چرا یک محصول خاص را می خرید؟ چرا به برند خاصی علاقه دارید؟ بسته بندی چه تاثیری در انتخاب یک محصول از نظر شما دارد؟

" صنایع بسته بندی آریس "

در مواقع زیادی افراد محصولی را خریده اند چون برایشان جذاب است و حس خوبی دارند. این حس خوب می تواند یکی از اهداف بسته بندی باشد. اگر در جعبه محصول، ما اصول و خلاقیت را به صورت هوشمندانه باهم درآمیزیم، باعث جذب مشتریان محصول می شود.امروزه بسیاری از محصولات به علت بسته بندی جذاب فروش بالاتری نسبت به اقلام مشابه خود دارند.

فواید محصولات صنایع کارتن سازی از لحاظ اقتصادی :

به علت کم بودن قیمت مواد اولیه در مقایسه با بسته بندی های دیگر هزینه ی کمتری دارند.

این بسته بندی به دلیل ساختار سبک و البته وزن کمی که دارد .هزینه ی حمل و نقل و انبار داری کمی به شکل قابل توجهی کاهش می دهند .

علم و فناوری و پیشرفت صنعت کارتن سازی با کمترین هزینه امکان اصلاح و تغییر ساختار و گرافیت این نوع بسته بندی را امکان پذیر می کند.

فواید محصولات صنایع کارتن سازی از لحاظ تبلیغات و بازاریابی :

از نظر بازاریابی بسته بندی مقوایی به دلیل تنوع و دارا بودن از شکل منظم مهندسی در ذهن ماندگار و به خوبی یادآوری می شود. این بسته بندی ها از قابلیت چاپ پذیری بسیار خوبی برخوردارند و به واسطه ی چاپ افست گراور، فلسکو و سیلک به همراه طراحی مناسب می توان نوعی بسته بندی جدید و زیبا ساخت. همچنین مقدار فروش محصولات تولیدی به شکل شگرفی بالا می رود که می توانیم درصد فروشمان را بالا ببریم و افزایش دهیم. 

بسته بندی زیبا

تولید کارتن و جعبه

برای تولید کارتن با توجه به ابعاد محصول ، وزن محصول مورد بسته بندی ، نوع و جنس محصول بسته بندی شده از مقواها و کاغذهای مختلف استفاده می شود و ترکیبات متفاوتی دارند. در این مقاله چند نوع از این ترکیبات رو معرفی می نماییم.

کارتن مادر

کارتن مادر در صنعت بسته بندی به کارتن هایی گفته می شود که تعدادی کارتن کوچکتر (کارتن بچه) درون آن قرار می گیرد. از کارتن های مادر برای حمل و نگهداری محصولات تولید شده استفاده می کنند و بعد برای عرضه به فروشگاها انتقال داده میشود که این کارتن مادر سبب افزایش سهولت نگهداری و حمل می شود.

جنس این کارتن ها عموما از کرافت قهوه ای بدون روکش می باشد که با توجه به سفارش واحد تولیدی چاپ تک رنگ و یا دورنگ روی آن زده می شود. این کارتن ها در مجموعه چاپ و بسته بندی آریس با دقت و سرعت بالا تولید می گردد و برای تولید کارتن در سایزهای بزرگ بسیار مرقون به صرفه اند.

 لازم به ذکر است که با توجه به میزان مقاومت جعبه ، کارتن مادر به صورت سه لایه و یا پنج لایه تولید می شود. مقاومت های کارتن های مادر در مقابل نور و رطوبت و نفوذ باکتری ها متفاوت است و می توان با کشیدن روکش سلفونی به روی آن این مقاومت را افزایش داد.
کارتن های مخصوص بسته بندی و ارسال کالا در رنگ های قهوه ای ، سفید، طلایی موجود هستند که عموما کارتن قهوه ای کابرد بیشتری دارد. رنگ کارتن مادر به سلیقه مشتری و با توجه به بسته بندی محصول قابل تغییر است.

مزایای جعبه اختصاصی

  1. جعبه اختصاصی ماندگار است 
  2. با سایزبندی صحیح و مناسب در جعبه اختصاصی در هزینه ها صرفه جویی می شود
  3. جعبه اختصاصی موجب قیمت گذاری دقیق بر مبنای وزن حجمی می شود
  4. جعبه اختصاصی محصول شما را برجسته و متمایز می کند
  5. جعبه اختصاصی تبلیغات بدون هزینه است
  6. جعبه اختصاصی اطلاع رسانی می کند
  • جهت استعلام قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان ما میتوانید به آدرس اینترنتی سایت ما در وب سایت گروه آریس arischap.com  مراجعه کنید.

بسته بندی های خاص و متنوع

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی