سعیدآقاخانی و محسن تنابنده

خبرهای داغ از سریال های پایتخت و نون خ

تاریخ انتشار : 15 بهمن 1399کد مطلب : 80241تعداد نظرات : 1 نظر
زمان پخش ادامه سریال پایتخت 6 به کارگردانی سیروس مقدم و سریال نون خ3 به کارگردانی سعید آقاخانی مشخص شد.

پخش قسمت های پایانی سریال پایتخت 6 و آغاز نون خ3

تصویربرداری سریالهای پایتخت 6 و نون خ در شرایط شیوع کرونا انجام شد و به همین دلیل پخش هر دو سریال تقریبا ناتمام باقی مانده بود. سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت، خبر از ضبط و فیلمبرداری قسمت های پایانی این سریال داد.

سیروس مقدم همزمان با پیش تولید سریال نمایش خانگی «جزیره» تصمیم دارد تا پس از هماهنگی های لازم، کار تصویر برداری چند قسمت باقیمانده از سریال پایتخت را به اتمام رسانده و 120 ددقیقه تولیدی را جهت پخش از شبکه یک سیما آماده کند. در هفته های اخیر کار نگارش داستان پایتخت 6 به اتمام رسیده و بازیگران مقابل دوربین قرار خواهند گرفت.

پایتخت 6

زمان پخش سریال پایتخت 6 و نون خ 3

در روزهای پایانی اسفند سال 99 ابتدا خلاصه ایی نود دقیقه ایی از پایتخت6 پخش می شود و قسمت شانزدهم 29 اسفند و قسمت پایانی آن شب عید نوروز روی آنتن می رود. از ابتدای نوروز 1400 نیز سریال نون خ 3 جهت پخش از شبکه یک سیما در کنداکتور قرار می گیرد.

سریال پایتخت 6

سریال نون خ3 به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی یکی از سریال های پربیننده تلویزیون است که تاکنون دو فصل موفق از آن پخش شده است.

سریال نون خ

تصویربرداری این سریال نیز مانند تمام کارهای دیگر سینما و تلویزیون، با توجه به شرایط سخت شیوع ویروس کرونا در جامعه ادامه دارد تا برای پخش در نوروز 1400 آماده شود. حضور علی صادقی در سری جدید سریال نون خ، این سریال را جذاب و دیدنی تر خواهد کرد و به احتمال زیاد یکی از سریال های پربیننده نوروز 1400 خواهد بود.

خبرهای داغ از سریال های پایتخت و نون خ

4.3854
این مطلب مفید بود ؟742112
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
آیران1399-11-16
آخه چرا باید به جای پخش کامل قسمت‌های گذشته پایتخت شش خلاصه نود دقیقه ای از اون رو نمایش بدهن! مطمئن هستم اکثر مردم مثله من تقریباً پایتخت شش رو فراموش کردن پس چه بهتر که از قسمت اول این فصل رو شروع به پخش کنن تا هم جذابیت اون بیشتر بشه و هم مردم رو راضی نگه دارن.
7116
وبگردی