تولد
پیمان طالبی

سوتی وسط برنامه زنده؛ مجری نتونست ماستمالی کنه

تاریخ انتشار : 4 دی 1401کد مطلب : 89491زمان مطالعه : 2 دقیقه
اتفاق غیرمنتظره رخ داده برای مجری جوان شبکه سه در برنامه زنده، یکی از ویدئوهای وایرال شده ساعات گذشته در شبکه های اجتماعی شد.

افتادن مجری شبکه سه در برنامه زنده

مجری برنامه تلویزیونی طبیب که هر روز به صورت زنده به روی آنتن شبکه 3 به روی آنتن می رود حین صحبت با مهمان برنامه از روی صندلی خود به زمین افتاد. انتشار این ویدئو در شبکه های اجتماعی که وایرال شده است واکنش بسیاری از بینندگان را به همراه داشت. در ادامه این بخش از نمناک به جزیئات این ویدئو بیشتر می پردازیم.

زمین خوردن پیمان طالبی در برنامه طبیب وایرال شد

روز گذشته 3 دی ماه، که در برخی از شهرای کشورمان شاهد بارش برف و زیباتر شدن خیابان ها بودیم، پیمان طالبی مجری برنامه طبیب نیز با اشاره به این موضوع، صحنه جالبی را رقم زد.

این مجری که خود از لیز بودن خیابان ها و سُر خوردن ها صحبت می کرد در بخشی دیگر از برنامه ناگهان کنترل خود را از دست داده و به روی زمین افتاد. پیمان طالبی تا چند ثانیه بعد مدام به این اتفاق می خندید و مهمان برنامه از او معذرت خواهی کرد و گفت که تقصیر من بود که حرکت کردم.

پیمان طالبی

افتادن پیمان طالبی از روی صندلی در برنامه طبیب

مجری برنامه طبیب که سالهای زیادی به اجرای این برنامه پرداخته است در هر برنامه میزبان یک کارشناس پزشکی از طب سنتی تا علمی می باشد و با هدف اطلاع‌رسانی و پیشگیری در حوزه سلامت با او به گفتگو می نشیند.

پیمان طالبی

پیمان طالبی مجری برنامه طبیب

برنامه طبیب به کارگردانی و تهیه کنندگی علی زاهدی با اجرای پیمان طالبی است که از 25 آذر 1395 هر روز از شبکه سه سیما پخش می شود. خوانندگی تیتراژ این برنامه بر عهده زنده یاد بهنام صفوی بود و بعد از او، گرشا رضایی خواننده تیتراژ اول این برنامه شد.

سوتی وسط برنامه زنده؛ مجری نتونست ماستمالی کنه

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی