رامبد جوان

واکنش تند رامبد جوان به قیچی کردن موی دانش آموزان!

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1401کد مطلب : 86810تعداد نظرات : 1 نظر
رامبد جوان پس از دیدن صحنه هایی از رفتار ناخوشایند با چند نوجوان واکنش تندی از خود نشان داد.

واکنش تند رامبد جوان به قیچی کردن موی دانش آموزان در مدرسه

رامبد جوان، بازیگر و مجری محبوب برنامه خنداونه، در پست اینستاگرامی خود به رفتار ناپسند یکی از مسئولان یکی از مدارس پسرانه با دانش آموزان، واکنش تندی نشان داد که جزئیات آن را در این بخش از چهره ها در نمناک میخوانید.

همسر نگار جواهریان در واکنش و به نشانه انتقاد از این رفتار نوشت:

خجالت بکش آقای کم‌هوش و کم‌سواد و وحشی. اینها شاید پروفسور سمیعی و استاد شفیعی کدکنی و استاد شجریان و استاد علی دایی و استاد فیروز نادری هستن که اینقدر ساکت و مظلوم زیر دستها و نگاه ابله و حقیر تو قرار گرفتن.
واااای به حال مملکتمون وااااای به حال آیندمون.

کوتاه کردن موی دانش آموزان

رامبد جوان که این روزها تقریبا همه او را با برنامه خنداونه می شناسند، در اولین روز دی ماه سال 1350 در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. بازیگر نقش فراموش نشدنی آقای عماد کت جادویی از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت شد و مدتی بعد وارد تلویزیون شد.

خندوانه نام برنامه ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی ایران محسوب می شود. ایده اجرای برنامه، بار اول در سال 1383 توسط رامبد جوان به شبکه دو ارائه شد، اما بدلیل تأمین نشدن بودجه و مسائلی مانند آن ساخت این برنامه به تعویق افتاد. سالها بعد فصل اول این برنامه در تاریخ 21 خرداد 1393 روی آنتن رفت و حالا بیش از 7 فصل آن ساخته و پخش شده است.

واکنش تند رامبد جوان به قیچی کردن موی دانش آموزان!

4.823
این مطلب مفید بود ؟221
منبع : عکاس: شروین شیرکوبی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : رامبد جوان
1 نظر به ثبت رسیده است
محمد امین1401-01-25
لطفا کمی مهربان تر با دانش آموزان
خواهش میکنم
00
وبگردی