ماجرای جنجالی
پیرزن 70 ساله با کمک همسایه اش از رازی شوکه کننده و باورنکردنی مطلع شد، رازی که مدتها در انبار خانه اش پنهان بود و حالا در کمال حیرت، برملا شده بود.

ثروتمند شدن پیرزن 70 ساله با اتفاقی باورنکردنی

تمیز کردن خانه و خانه تکانی هایی که به قول خودمان، همه چیز در آن زیر و رو میشود، اغلب برای خانم های خانه پر است از خستگی و گاهی ناراحتی که از کار زیاد ناشی می شود اما این ماجرا برای یکی از زنان خوش شانس جهان کاملا متفاوت و تکرار نشدنی بود. به طوریکه او تا آخر عمرش با شنیدن کلمه خانه تکانی و تمیز کردن خانه به یاد یکی از بهترین خاطرات زندگی اش بیفتد.

ماجرای جالبی در پس این خوشحالی پنهان است که دعوت میکنیم در بخش گوناگون نمناک بخوانید.

کشف گنج گرانقیمت حین خانه تکانی

خانم 70 ساله ای به نام " مارک لین " حین تمیز کردن خانه اش، الماس کمیابی به ارزش 20 کرور روپیه پیدا کرد، الماسی که به قول خودش سالها پیش بدون آنکه از ارزش این سنگ گرانقیمت مطلع باشد، آن را کنار گذاشته بود ولی یک خانه تکانی به یادماندنی او را متوجه ماجرا کرد.

او در ابتدا فکر می کرد که این یک سنگ معمولی و جدا شده از جواهراتش است که نگینی عادی است و هیچ ارزش خاصی ندارد و قصد داشت آن را دور بیاندازد اما وقتی همسایه اش از این ماجرا مطلع شد، مانع از این اقدام شده و او را راضی کرد تا از ارزش واقعی این سنگ به ظاهر معمولی مطلع شود برای همین آن را به یک جواهرفروشی برد تا ببیند این سنگ زیبا چقدر ممکن است ارزش داشته باشد.

همان جا بود که متوجه شد که سنگ او یک الماس 34 قیراطی است و ارزش آن 2 میلیون پوند است و پس از اینکه متوجه شد الماسی که می خوات دور بیندازد میلیون ها دلار ارزش دارد شوکه شد.

الماس

الماسی کمیابی که سالها میان خرت و پرتهای انباری بود

به گزارش بی بی سی، این زن سال ها پیش این سنگ را به همراه چند کالای دیگر از یک حراجی خریداری کرده بود و تمام این سالها آن را کنار وسایل انباری خود رها کرده بود تا اینکه در خانه تکانی قصد سبک کردن وسایل انباری خود را داشت که متوجه حقیقت شد.

این الماس که کمی بزرگتر از یک سکه پوند است، در محله جواهرات هاتون گاردن لندن نگهداری می شود تا در 30 نوامبر به حراج گذاشته شود. سایت حراج آن را "سنگ مخفی" توصیف می کند و می گوید که "یک الماس طبیعی واقعا باشکوه و برجسته 34.19 عیار برلیانت گرد است."

ماجرای جنجالی انباری پیرزن 70 ساله لو رفت!

4.186
این مطلب مفید بود ؟7115
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی