Saffron dish
نیاز است که تجار زعفران به نکاتی مهم در رابطه با بسته بندی و ظروف زعفران توجه کنند تا تاثیر مثبت مستقیمی در فعالیت آن ها ایجاد شود.

نکات مهم خرید ظروف زعفران برای تجار

بازار زعفران یک بازار بسیار مهم و گران قیمت است. بازاری که هم در داخل گردش خوبی دارد و هم بازار صادراتی آن چشمگیر است. در این بین، یک اصل وجود دارد که بسته بندی زعفران نقشی مهم در رونق این بازار و بوجود آمدن ارزش افزوده مناسب روی زعفران دارد. امری که وابستگی کامل به ظرف زعفران دارد. بنابراین مهم است که تجار زعفران در خرید ظروف زعفران مختلف، نکاتی را رعایت کنند.

شرکت های تولید کننده ظرف زعفران در ایران

ایران بزگترین تولید کننده زعفران است. اما اسپانیا بزرگترین صادر کننده آن. دلیل این امر اهمیت بسته بندی زعفران در زعفران اسپانیا است. ظروف زعفران مورد استفاده در زعفران صادراتی اسپانیا از دیرباز معروف بوده اند. به شکلی که این کشور عمده زعفران تولیدی ایران را به شکل فله وارد کرده و با بسته بندی مجدد در ظروف زعفران شیک و با کیفیت اقدام به صادرات مجدد به جهان می کند.

در ایران چند سالی است که بهره گیری از ظروف بسته بندی زعفران مورد توجه قرار گرفته است. تا آنجایی که شرکت های مختلفی در این بین به تولید ظروف زعفران پرداخته اند. اما شاید جالب باشد بدانید که این صنعت از سال 65 در کشور وجود داشته است.

اولین شرکت تولید کننده ظروف زعفران در ایران شرکت صنایع پلاستیک صدف توس بوده است که در سال 1365 تاسیس شده و امروز با نام صدف پک بهترین و بزرگترین تولید کننده ظروف زعفران در جهان است.

خرید ظرف زعفران از کدام شرکت می بایست انجام شود؟

حالا باید بدانیم که برای خرید ظروف زعفران باید به کدام شرکت اعتماد کنیم و چه نکاتی را یک شرکت برای فروش ظرف زعفران می بایست رعایت کند.

خرید ظرف زعفران از فروشنده دسته اول

یکی از مهمترین عوامل ارائه یک محصول با قیمت مناسب، تهیه مواد و محصول از فروشنده دسته اول است.

واسطه های بسیاری در بازار هستند که اقدام به فروش ظرف زعفران می کنند. اگر شما در اینترنت جستجو کنید بسیاری از آنها را خواهید یافت. اما بسیاری از این فروشنده ها واسطه های فروش ظروف زعفران هستند. امری که می تواند روی قیمت تمام شده محصول تاثیر بسیاری بگذارد.

همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، صدف پک یک فروشنده دسته اول ظروف زعفران است و از سال 65 در این عرصه مشغول به کار می باشد و بسیاری از ظروف زعفران که امروز در بازار تولید می شوند، برای اولین بار توسط این شرکت به بازار عرضه شده اند.

خرید ظرف زعفران با فاکتور رسمی

همانطور که می دانید، موضوع مالیات امروز بسیار اهمیت پیدا کرده است. به شکلی که شرکت های مختلف برای جلوگیری از وضع مالیات های سنگین روی کسب و کار خود، نیاز به داشتن فاکتور رسمی دارند.

حال اگر شما اقدام به خرید ظرف زعفران از شرکتی کنید که فاکتور رسمی آن مشکل دارد، ممکن است در زمانی که شما برای حسابرسی به سازمان مالیاتی رجوع می کنید، بسیاری از فاکتور های شما دچار مشکل شود. بنابراین در خرید ظروف زعفران باید دقت کنیم که امکان ارائه فاکتور رسمی برای خرید ظرف زعفران وجود دارد یا نه.

در این بین، شرکت صدف پک با ارائه فاکتور رسمی برای خرید ظرف زعفران ، می تواند گزینه ای مناسب برای تجار و شرکت ها باشد.

خرید ظروف زعفران استاندارد مطابق با استاندارد های صادراتی و بهداشتی

اگر شما یک صادر کننده زعفران باشید، می دانید که همه چیز در فرایند صادرات می بایست مطابق با استانداردهای جهانی باشد. مثل همه مسائل دیگر، خرید ظرف زعفران هم می بایست از منابعی باشد که در تولید ظروف بسته بندی زعفران استانداردهای بهداشتی و جهانی را رعایت می کنند.

اما بسیار دیده شده است که تولید کنندگانی اقدام به خرید مواد نازل تر می کنند که خریدار ظروف زعفران در نهایت ظرفی را در اختیار دارد که کیفیت زعفران را تحت تاثیر قرار می دهد.

در اینجا هم شرکت صدف پک تمامی محصولات را با استاندارد های ملی و جهانی تولید می کند. به همین دلیل است که امروز بیش از 50٪ از ظروف زعفران جهان توسط صدف پک تولید می شود.

تنوع موجود در ظروف زعفران و خشکبار

ظرف زعفران یکی از اصلی ترین موارد و اولین چیزی است که خریدار به آن توجه می کند. به همین دلیل خرید ظروف زعفران متنوع می تواند در این راه کمک خوبی باشد.

بنابراین اگر به دنبال تنوع در بسته بندی محصولات خود هستید، می توانید با خرید ظروف بسته بندی زعفران از شرکت های تولید کننده ای که تنوع بالایی در محصولات دارند، خاطر خود را نسبت به این مهم آسوده کنید.

شرکت صدف پک با ارائه بیش از 80 تنوع در ظروف زعفران و خشکبار می تواند مجموعه ای از انتخاب های منحصر به فرد را برای خرید ظروف زعفران و خشکبار ارائه می دهد.

ارائه سرویس مناسب به مشتری در جریان خرید ظروف زعفران و خشکبار

بر کسی پوشیده نیست که امروز، فاصله زیادی بین شرکت های ایرانی و بین المللی در ارائه خدمات به مشتری و توجه به خواست او وجود دارد. اما هستند شرکت های تولید کننده ای که با کسب استانداردهای مختلف بین المللی، سرویس و خدماتی در سطح جهانی ارائه می دهند.

شرکت صدف پک با اخذ گواهینامه های مختلف بین المللی از جمله استاندارد ISO 9001 که به مدیریت کیفیت می پردازد، کیفیت قابل ملاحظه ای در سرویس دهی به مشتریان ایرانی و خارجی را ارائه می دهد که فرآیند خرید ظروف زعفران و خشکبار را تسهیل خواهد کرد.

نکات مهم خرید ظروف زعفران برای تجار

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی