سهام عدالت متوفیان

زمان واریز سود سهام عدالت متوفیان

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1402کد مطلب : 92095زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون شرکت سپرده‌گذاری مرکزی به آخرین اقدامات صورت گرفته برای تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان اشاره و زمان واریز سود سهام عدالت متوفیان را اعلام کرد.

سود سهام عدالت متوفیان

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی درباره فرآیند تقسیم سهام عدالت بین وراث گفت:فرآیند تقسیم ارث متوفیان سهام عدالت بین وراث از طریق سامانه «میراث» در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی انجام خواهد شد.

وی در ادامه اظهار کرد:انتقال سهام توسط یکی از وراث یا نماینده آنها که در سجام احراز هویت شده، از طریق مراجعه به یکی از شعب سراسر کارگزاری‌های بورسی یا یکی از شعب بانک‌های ملی، تجارت، پارسیان و ملت انجام می‌شود.

حسنلو در خصوص هزینه برای انتقال سهام متوفیان گفت:تمامی فرآیند اجرای این اقدام، رایگان بوده و لازم نیست وراث هیچ‌گونه مبلغی را پرداخت کنند.

معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی تاکید کرد:همچنین هر یک از وراث می‌توانند به صورت جداگانه و با مراجعه به درگاه ذی نفعان بازار سرمایه به آدرس https://ddn.csdiran.ir نسبت به پرونده خود آگاهی پیدا کنند.

وی با اشاره به مشاهده وضعیت پرونده وراث در سامانه اعلام کرد:به محض تشکیل پرونده در یکی از شعب، وضعیت پرونده همه وراث در سایت https://ddn.csdiran.ir قابل مشاهده خواهد بود.

حسنلو تاکید کرد وراث موضوع تشکیل پرونده و اقدام برای تقسیم ارث را به روزهای پایانی سال موکول نکنند گفت:در پایان سال فرآیند توزیع سود سهام عدالت را خواهیم داشت، اگر فرآیند تقسیم سود سهام عدالت متوفیان حداکثر تا 10 اسفند ماه به پایان برسد، سود سهام عدالت امسال و سال‌های گذشته به حساب آنها پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/م

زمان واریز سود سهام عدالت متوفیان

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : سهام عدالت
وبگردی