پوست سلنا گومز

سلنا گومز برای زیبایی پوستش چیکار میکنه؟

کد مطلب : 84909تعداد نظرات : 9 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
سلنا گومز یکی از سلبریتی های مشهوری است که علاوه بر زیبایی اش پوست خوبی هم دارد. این سلبریتی زیبا برای مراقبت از پوستش روتین پوستی خاصی دارد.

روتین پوستی سلنا گومز برای حفظ زیبایی و جوانی اش

سلنا گومز فردی بسیار مشهور است که بخش زیادی از شهرت او مربوط به زیبایی صورتش است؛ اما در کنار این که او به صورت ذاتی زیبا است، روتین های مراقبتی هم دارد که احتمالا بسیاری از شما دوست دارید از آن ها باخبر شوید تا بتوانید آنها را به کار بگیرید.

در این قسمت از نمناک در مورد روتین مراقبت از پوست سلنا گومز با شما صحبت می کنیم و اطلاعات خوبی را در اختیارتان قرار می دهیم. این چند مورد به ظاهر ساده، راز اصلی و مهم زیبایی پوست سلنا گومز و بسیاری از سلبریتی هایی است که به حفظ شادابی پوست خود اهمیت میدهند.

از مرطوب کننده قوی استفاده می کند

او قبل از این که پوستش را پاک سازی کند، حتماً از یک مرطوب کننده و نرم کننده صورت استفاده می کند تا بتواند لطافت پوست خودش را برگرداند.

مرطوب کننده قوی

هرگز با آرایش به رختخواب نمی رود

هنگامی که می خواهد بخوابد، هر طور که شده آرایشش را پاک می کند و هرگز با میکاپ به رختخواب نمی رود. بعد از پاک کردن میکاپ ، حتما باید مرطوب کننده بزند.

او بر این باور است که مراقبت از پوست؛ یعنی مراقبت از خود

هنگامی که از پوستش مراقبت می کند، انگار که در حال مراقبت از بدن ، سلامتی ذهن و روحش است و در نتیجه حتی در بدترین شرایط ممکن هم مراقبت از پوست را فراموش نمی کند و هیچ گاه در این امر تنبلی نمی کند.

از مشکلات پوستی خجالت نمی کشد

سلنا گومز عقیده دارد که شما باید تلاشتان را برای زیبایی پوست تان بکنید اما اگر چین و چروک، لک و جوش روی آن ایجاد شده، هرگز از آن خجالت نکشید و کاملا باید با آن کنار بیایید، زیرا یک اتفاق طبیعی است.

روتین پوستی سلنا گومز

هر روز ضد آفتاب می زند

او هرگز بدون ضد آفتاب از خانه بیرون نمی رود و همیشه به این موضوع پایبند است. حتی در هوای ابری هم حتما باید ضدآفتاب با مقاومت بالا استفاده کند.

آرایش میکند البته به اندازه

اگر مشکلی در پوستش داشته باشد، هرگز غصه این موضوع را نمی خورد زیرا قدرت آرایش را می شناسد و می داند که می تواند با آرایش مشکلات پوستی خود را پنهان کند، بدون این که در انجام این کار زیاده روی.

قبل از کرم پودر حتما پوستش را مرطوب می کند

او هرگز روی پوست خود کرم پودر یا پنکیک نمی زند. برای این که سلامت پوستش را حفظ کند، حتما قبل از آن از پرایمر و مرطوب کننده استفاده می کند.

سلنا گومز برای زیبایی پوستش چیکار میکنه؟

4.3320
این مطلب مفید بود ؟27743
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
9 نظر به ثبت رسیده است
افسانه1400-09-11
اصلا پوست خوبی نداره همش آرایش هستش
3969
ناشناس1400-09-11
با سلنا درست صحبت کن هرچی هست پوستش از تو بهتره
3119
ناشناس1400-09-11
شما قضاوت کننده ای؟
278
سارا عقیلی1400-09-11
خیلی خوشگل هستش و اینکه آرایش نیست از پوست خودش مراقبت میکند
3310
مهسا1400-09-11
سلام خیلی ممنون البته فکر کنم آرایش باشد آخه اینقدر زیبا همش آرایشه و اصلا زیبا نیس
2325
مهربان1400-09-12
حالا شما از کجا میدونین سلنا گومز اینکارارو میکنه اینارو که همه انجام میدن
256
دنیا1400-09-14
مهربان جان
از ایشون مصاحبه شده و کلا وقتی مردم ببینند یک سلبریتی پوست خاصی داره یا کلا توی یه کاری خوبه و ... فورا ازش مصاحبه میشه و توی این وبسایت به نوعی جواب های اون رو گذاشتن. ولی به هر حال به نظرم که این روتین عادی ای هست و چیزی هست که اکثر کسانی که به پوستشون میرسن انجام میدن.
62
ناشناس1400-09-14
این همون دختریه که با بلک پینک خونده بود آییسکیریم
76
پارک موچی(^o^)1400-09-14
بله همونه ولی اسمِ اون موزیک ویدیو اییسکریم نیست، آیس کریم هست
54
مبینا1400-09-14
نباید سلنا با بلک پینک میخوند به من که ربط نداره ولی صدای سلنا بین اون ۴ تا می درخشید
52
وبگردی