ابوالفضل پورعرب
پای بست سریال جدید احمد کاوری کارگردان سریال وارش است که با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت.

سریال پای بست کار جدید کارگردان وارش

احمد کاوری کارگردان سریال وارش در تجربه ای جدید سریال پای بست را خردادماه مقابل دوربین برد تا برای پخش در نیمه دوم سال آماده شود.

سریال پای بست با بازی بازیگران سرشناس دنیای هنر مقابل دوربین رفت و فاطمه گودرزی در این سریال با ابوالفضل پورعرب و الهام طهموری همبازی است.

پایان بازی ابوالفضل پورعرب در سریال پای بست

فاطمه گودرزی بازیگر سریال پای بست با انتشار عکسی در کنار ابوالفضل پورعرب از پایان بازی این هنرمند در سریال جدید احمد کاوری خبر داد.

بازیگر سریال پای بست با انتشار عکسی از این سریال نوشت:

آخرین روز بازی جناب پورعرب در پای بست و عکسی بیادگار در کنار همکار خوبم که دراینجا نقس دخترم رو بازی میکنه الهام طهموری، فکر میکنم کار زیبایی خواهد شد البته اینم بگم که هنوز کار ادامه داره واز زمان پخشش هم هیچ اطلاعی ندارم....

بازیگران سریال پای بست

سریال پای بست با داستانی اجتماعی به نویسندگی سعید فرهادی یک ماهی است که در تهران مقابل دوربین رفته است و ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، سیروس گرجستانی، الهام طهموری، فریبا متخصص، نسیم ادبی و... بازیگران سریال پای بست را تشکیل میدهند.

احمد کاوری کارگردانی که سال گذشته سریال وارش را در شبکه سه سیما روی آنتن برد، امسال هم در حال ساخت سریال پای بست است تا برای پخش در نیمه دوم سال آماده شود.

ابوالفضل پورعرب و احمد کاوری

الهام طهموری که تجربه همکاری با احمد کاوری را در سریال وارش داشت بار دیگر در سریال جدید این کارگردان با او همکاری میکند.

الهام طهموری

سریال پای بست با فاطمه گودرزی و ابوالفضل پورعرب در تلویزیون

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : صفحه فاطمه گودرزی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی