پالتوی بلند زنانه
در مقاله امروز قصد داریم تا شما را با نحوه ست کردن پالتوی بلند را با کیف و کفش آشنا کنیم. کیف کفش یکی از آیتم های چشمگیر در استایل شماست و بسیار حائز اهمیت می باشد، این اهمیت به خصوص در مورد ست پالتو بلند، دو چندان می گردد.

8 مورد از بهترین انتخاب های کیف و کفش با پالتوی بلند را بشناسید

پالتوهای بلند و اورسایز از محبوب ترین ترندهای پاییز و زمستان امسال بوده و از گذشته های دور تاکنون طرفداران خاص خود را داشته و موردتوجه عده ی زیادی قرار گرفته است. اما اینکه این پالتوها به چه میزان می تواند در تیپ و استایل شما موثر باشد، کاملا مرتبط با نوع آیتم هایی است که همراه با این پالتوها مورد استفاده قرار می دهید. 

تنها چیزی که لازم دارید این است که بدانید این پالتوهای بلند را با چه لباس هایی ست کنید تا شیک دیده شوید. به همین خاطر، در مقاله امروز قصد داریم تا شما را با نحوه ست کردن آنها با کیف و کفش آشنا کنیم. از طرفی٬ کیف کفش هم یکی از آیتم های چشمگیر در استایل شماست و بسیار حائز اهمیت می باشد، این اهمیت به خصوص در مورد ست پالتو بلند٬ دو چندان می گردد.

 بنابراین اگر کیف و کفش مناسبی را برای پالتوی بلند خود انتخاب نکنید، نقطه ضعف بزرگی در استایل شما به چشم می آید.
برای شیک پوش بودن لازم نیست پول زیادی هزینه کنید، بلکه کافی است با اصول ست کردن آشنایی داشته باشید. در اینصورت می توانید لباس های تکراری را با استایلی جدید به تن کنید. یکی از قوانین مد که همه خانم ها سعی دارند آن را مورد توجه قرار دهند، ست کردن کیف و کفش با لباس است.
از آنجا که کیف و کفش از جمله وسایلی هستند که سریع دیده می شوند تطابق نداشتن آنها با هم و با لباس ها زود به چشم می آید. در نظر داشته باشید که اگر شما هم مثل اکثر خانم ها مشکی و سفید جزو اولویت هایتان برای خرید کیف و کفش است، باید بگوییم این دو رنگ با اکثر رنگ ها و بافت ها هماهنگ می شود اما اگر یکنواخت و کسل کننده به نظر می رسد، سعی نمایید از کیف های جیر، کیف های دوشی چرم و بوت های چرمی و کشی در استایل خود استفاده کنید.

1.رنگ کیف و کفش

برای انتخاب رنگ باید رنگ پالتو را در نظر بگیرید. رنگ کیف و کفش می تواند یکی از رنگ های به کار رفته در پالتوهای طرح دار باشد و یا با رنگ پالتوهای ساده هارمونی داشته باشد. می توانید رنک کیف و کفش را یک رنگ انتخاب کنید و یا کفش را با شلوار یا دامن و کیف را با شال خود ست نمایید. 
اگر دوست دارید توجه بیشتر بر روی کیف یا کفش شما باشد از رنگ های کاملا متضاد و جیغ در استایل خود استفاده کنید. توجه کنید که اگر رنگ کیف و کفش را همرنگ با پالتو است باید رنگ کیف و کفش یک درجه کمرنگ تر یا پر رنگ تر انتخاب گردد و دقیقا همان رنگ نباشد. 
در استایل رسمی از کیف با رنگ تیره استفاده کنید، ولی برای مراسمات غیر رسمی می توانید از رنگ های مختلف و حتی جیغ استفاده نمایید .علاوه بر پالتو، می توانید کیف و کفش خود را با روسری و شال یا رنگ های بکار رفته در آن نیز ست نمایید. 
اگر رنگ مشکی را می پسندید، برای یکنواخت و تکراری به نظر نرسیدن می توانید از طرح های مختلف در کیف و کفش خود استفاده نمایید. برای مثال می توانید یک کیف جیر را با کفش چرم مات مشکی ست کنید. البته باید بگوییم که رنگ مشکی با تمام رنگ های خنثی هماهنگی دارد. 

2.طرح کیف و کفش 

برای پالتو های کار شده باید از کیف و کفش ساده و برای پالتوهای ساده از کیف و کفش های طرح دار استفاده کنید. هنگام استفاده از پالتوهای طرح دار از کیف و کفش های ساده هم رنگ با طرحهای روی پالتو استفاده نمایید. دقت کنید که استفاده از کفش همرنگ با لباس و یا شلوار قد شما را بلندتر پاهایتان را کشیده تر نشان می دهد. 
در فصل زمستان استفاده از کیف و کفش های پشمی، بافتی یا خزدار می تواند استایل گرمی را برای شما ایجاد کند. کیف و کفش های چرم تنها کیف و کفش هایی هستند که برای تمامی فصول سال استفاده می شوند. 
به عنوان مثال اگر در ترکیب پالتویتان از خز استفاده شده انتخاب یک کیف و کفش خزدار این ترکیب دلنشین را کامل می سازد.

3.انتخاب کیف و کفش متناسب با اندام

کیف چرم زنانه
می توانید ایراد های اندامی خود را با استفاده از رنگ و مدل کیف وکفش بپوشانید. فرم اندامی سیب کیف دسته بلند و فرم اندامی گلابی کیف دسته کوتاه باید استفاده کنید تا نگاه ها از چاقی اندام ها منحرف گردد. برای مراسمات رسمی و مجالس از کیف های کوچک دستی استفاده کنید. 
اصولا در فصل های سرد سال بهتر است کیف های بزرگ و جادار را با پالتوی خود ست کنید چرا که معمولاً وقتی وارد مکان های سرپوشیده می شوید مجبورید چتر و شال و کلاه و دستکش خود را داخل کیف بگذارید. شما می توانید از کیف زنانه چرم مدل دوشی نیز در استایل خود استفاده کنید.

4.کیف و بوت بلند جیر

کیف زنانه
ترکیب بوت بلند با پالتو بلند می تواند استایل شما را خاص و شیک نماید، می توانید یک بوت بلند طرحدار یا یک بوت بلند مشکی از جنس چرم یا جیر را انتخاب کنید. بهترین نکته در مورد بوت بلند به رنگ مشکی این است که شما می توانید آن را هم در روز و هم در شب و با هر کیف و پالتویی با هر مدل و رنگی بپوشید.
بوت جیر یکی از کاربردی ترین مدل های کفش پاییزی و زمستانی است که شما می توانید آن را به راحتی با همه چیز ست کنید؛ به خصوص مدل بلند و تا سر زانوی آن را که می توانید برای شیک تر به نظر رسیدن با کیفی که در قسمت هایی از آن جیر به کار رفته به کار گیرید. اما قبل از هر چیز بهتر است با نکات مراقبت از کیف و کفش جیر در این مطلب آشنا شوید.

5.پالتوهای بلند و بوت یا نیم بوت پاشنه دار

یکی دیگر از روش های استایل کردن پالتوهای بلند، ترکیب کردن آن ها با نیم بوت های پاشنه دار بویژه برای افراد کوتاه قد می باشد. خوشبختانه کفش پاشنه دار یکی از گزینه هایی است که به هنگام روبرو شدن با این چالش که با پالتو بلند چه کفشی را می شود ست کرد، می توانید از آن استفاده کنید.
این استایل این امکان را برای شما مهیا می کند که در کمال سادگی شیک و منحصربه فرد باشید و تمام نگاه ها را به سمت خود جلب کنید. شما در استایل کژوال خود نیز می توانید پالتو بلند جلو باز یا بسته را با بوت یا کفش پاشنه بلند بپوشید و ظاهری زیبا و جذابی را به استایل خود ببخشید.
اندازه پاشنه در بوت ها متفاوت است، دلیل شما می توانید اندازه مورد نظر خود را انتخاب کرده و بدون اینکه به پاهای خود صدمه بزنید، استایل خاص و شیکی داشته باشید. برای داشتن یک استایل مدرن، می توانید پاشنه بوت خود را کمی ضخیم و برای داشتن یک استایل رسمی نیز می توانید پاشنه بوت خود را نازک تر انتخاب کنید.

6.کیف و بوت بلند چرم

یکی از مزایای چرم این است که می توانید مطابق با سلیقه خودتان استایل های بسیار متفاوتی را با آن خلق کنید. همچنین، به جای یک بوت چرمی ساده می توانید بوتی انتخاب کنید که روی آن دوخت و یا بند داشته باشد. پالتوهای بلند در کنار کیف و کفش چرم بسیار شیک و زیبا هستند و هر نوع قد و قواره و اندامی را زیباتر و منحصربفرد جلوه می دهند. برای خرید جدیدترین مدل های پالتو زنانه شیک و بلند از جنس چرم به حراج فصلی از مدل های ترند سال باخبر شوید.

7.پالتوهای بلند با کفش های اسپرت و کتانی

اگر می خواهید استایلی شیک و درعین حال راحت داشته باشید، پالتوهای بلند خود را با کفش های اسپرت و کتانی بپوشید. در این نوع استایل توجه به جزئیات اهمیت ویژه ای دارد و استفاده از شال گردن، کیف های بزرگ، رنگی و اکسسوری های متناسب با رنگ پالتو و کفش به شدت توصیه می شود.
اگر به استایل اسپرت علاقه زیادی دارید و همیشه کتانی انتخاب اول شما برای ست با پالتو است، کتانی را با پالتو بلند و شلوارهای ورزشی، اسلش و جین ست نمایید. اگر قد کوتاهی دارید و می خواهید حتما پالتو بلند را با کتانی بپوشید، می توانید به سراغ مدل هایی از کتانی بروید که لژدار هستند و پاشنه اضافی آنها شما را کوتاه نشان نمی دهد. 

8.کفش کالج و پالتو بلند

شما می توانید کفش کالج را با پالتوهای بلند بپوشید و به سادگی با سایر آیتم های استایل خود مانند کیف، سرهمی، شلوار، دامن و… در زیر پالتو بلند ست کنید. اما مهم ترین ویژگی در استفاده از کفش کالج این است که شما می توانید آنها را با همه نوع کیف و شلواری بپوشید. 

پیشنهادات پایانی

برای ست کردن رنگ لباس ها اول پالتو خود را انتخاب کرده سپس به طرح های موجود در آن توجه کنید و برای وسایل جانبی مانند کیف و کفش از رنگ طرح های موجود در آن استفاده نمایید.
همیشه از کیف و کفش مشکی استفاده نکنید گاهی استفاده از کیف و کفش رنگی که با پالتوی شما هارمونی دارد می تواند جالب باشد. اگر پالتو جلوباز می پوشید از کمربند متناسب با کیف و کفش خود استفاده کنید. کمر بند استایل شما را زیباتر می کند. 

بهترین انتخاب های کیف و کفش با پالتوی بلند

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی