مانتو رنگ سال
عید امسال بسیاری از خانم ها تصمیم دارند از رنگ سال در ظاهرشان استفاده کنند. برای شیک ترشدن استایل عید باید رنگ های ست با رنگ سال را بشناسید.

راهنمای ست کردن مانتو رنگ سال

همانطور که می دانید شرکت پنتون،وری‌پری (ترکیبی از رنگ آبی و بنفش) را به عنوان رنگ سال جدید انتخاب کرده است. اگر اهل مد هستیدو تصمیم گرفته اید، در عید نوروز مانتو رنگ سال بپوشید، در این بخش از نمناک چندین ایده استایل با رنگ بنفش برایتان آماده کرده ایم که امیدواریم خوشتان بیاید.

رنگ سفید

یکی از بهترین ترکیب های رنگ با مانتو بنفش، رنگ سفید است. مانتو رنگ سال خود را می توانید با شلوار سفید یا رنگ روشن ست کنید تا خاص تر به نظر برسید. در این ست بهتر است کفش یا کیف خود را از طیف بنفش انتخاب کنید.

رنگ سبز

اگر می خواهید استایل خاصی داشته باشید، از رنگ سبز در کنار رنگ سال استفاده کنید. سبز زیتونی و ترکیبی از رنگ سبز و آبی، هر دو با رنگ وری‌پری متضادهای جذاب می‌سازند. بنابراین اگر قرار است متضاد بپوشید آن هم همسو با رنگ سال،حواستان به این دو طیف‌ از رنگ سبز و ترکیب آن با بنفش وری‌پری باشد.

رنگ سبز

رنگ مشکی

بیشتر مانتوها را می توان با رنگ مشکی ست کرد، اگر انتخاب شما مانتو رنگ سال است، شما می توانید در پوشش تان آن را با مشکی ست نمایید مثلا این رنگ مانتو را با شلوار مشکی پوشیده و رنگ کفش و شال تان را نیز باهم ست نمایید.

خاکستری و طوسی

خاکستری و طوسی از بهترین رنگ هایی هستند که اگر با وری پری ترکیب شوند، جذابیت خاصی را به استایل شما می بخشند.

رنگ کرم

رنگ کرم میتواند در ترکیب با بنفش خیلی خوب عمل بکند. در صورتی که بنفشتان خیلی گرم و پر رنگ بود، آن را با کرم یا قهوه ای روشن ترکیب کنید تا تعادل قشنگی را ایجاد کند.

رنگ زرد

رنگ زرد مکمل رنگ بنفش می باشد و اگر به درستی با مانتو رنگ سال ترکیب شود، استایل شما را بی نظیر خواهد کرد. شما می توانید از اکسسوری های زرد به عنوان تزئین استایل استفاده نمایید و یا کیف دستی و شالتان را به رنگ زرد انتخاب کنید.اگر بنفش به قرمز نزدیک است، می توانید آن را با رنگ هایی نظیر نارنجی روشن یا سرخابی ست نمایید.

رنگ زرد

آبی نفتی و آبی روشن

طراحان شرکت پنتون پالت رنگی پیشنهادی خود را برای ست کردن با رنگ very pery ارائه کرده‌اند. یکی از این رنگ ها آبی نفتی و آبی روشن است. برای ست کردن مانتو رنگ سال می‌توانید از رنگ آبی دریایی، رنگ آبی نفتی و آبی روشن استفاده کرده و استایلی زیبا برای خود بسازید.

رنگ صورتی و هلویی

فصل بهار، زمان خوبی برای ترکیب کردن رنگ های شاد و سرزنده در کنار یکدیگر است. اگر مانتوی رنگ سال دارید، می‌توانید مانتوی خود را با رنگ هلویی ست کنید؛ این ست حس شادابی و طراوت بیشتری را منتقل می‌کند. همچنین می توانید از رنگ صورتی در ست کیف و کفش، اکسسوری و... استفاده کنید.

نکات مهم ست کردن مانتو رنگ سال

  1. برای ست کردن مانتو رنگ سال 2022 می‌توانید به سراغ رنگ‌های گرم‌ بروید.
  2. در کنار مانتو رنگ سال می‌توانید از جزئیات و اکسسوری‌هایی به رنگ قرمز استفاده کنید.
  3. بنفش کبود از دیگر رنگ‌های زیبا و مکمل رنگ وری پری است پس می‌توانید این رنگ را در استایل خود به‌کار ببرید.
  4. اگر می خواهید در محیط های رسمی حضور پیدا کنید، بهترین رنگ برای ست کردن با رنگ سال جدید، مشکی است.
  5. ست کردن مانتو رنگ سال با رنگ سفید، برای محیط های رسمی مناسب نیست و می توان در محیط های غیر رسمی از این ست رنگ استفاده کرد.
  6. برای خاص بودن پیشنهاد می کنیم هیچ گاه شال و روسری، مانتو و شلوار خود را با رنگ سال 2022 انتخاب نکنید و سعی کنید که استایل خود را متنوع کنید.

یه تیپ شیک و جذاب، با مانتو رنگ سال 1401-2022

471
این مطلب مفید بود ؟5714
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ش
وبگردی