شهاب مظفری
به بهانه پخش سریال بوم و بانو و پخش این سریال با صدای شهاب مظفری مروری بر تیتراژهایی که با صدای این خواننده ماندگار شدند خواهیم داشت.

شهاب مظفری تیتراژ کدام سریال ها را خوانده است

شهاب مظفری خواننده جوان موسیقی پاپ است که حضور جدی در دنیای هنر را از سال 87 با ترانه از وقتی رفتی آغاز کرد و تابحال حضور پررنگی را در دنیای موسیقی تجربه کرده و آهنگ های زیادی را روانه بازار موسیقی کرده است.

این خواننده کشورمان تجربه تیتراژخوانی برای چند سریال را در کارنامه هنری اش دارد که در ادامه به این سریال ها اشاره میکنیم.

شهاب مظفری تیتراژ این سریال ها را خواند

سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی این روزها در حال پخش از شبکه دو سیما است و شهاب مظفری تیتراژ این سریال را خوانده است و به همین بهانه مروری بر سریال هایی که با صدای او پخش شده اند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

شهاب مظفری

تیتراژ سریال ستایش با صدای شهاب مظفری

سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب در سه فصل ساخته شد و سومین فصل آن سال 98 پخش شد.

شهاب مظفری در اولین تجربه همکاری با سعید سلطانی تیتراژ و قطعه میانی این سریال را خوانده است. خزون قطعه میانی سریال ستایش بود که با صدای شهاب مظفری پخش شد و تیتراژ پایانی این سریال هم با صدای این خواننده پخش گردید.

شهاب مظفری

تیتراژ سریال دل با صدای شهاب مظفری

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی، سریالی در نمایش خانگی است که سومین فصل آن این روزها در حال پخش است.

شهاب مظفری در تجربه ای جدید تیتراژ این سریال و آهنگ های میانی این سریال را خوانده است. قطعه تنهای تنها، زیبای چشم سفید، دل خون، مرد، شناسنامه، الله، از عشق تو و رد پا از جمله ترانه هایی هستند که شهاب مظفری برای این سریال خوانده است.

شهاب مظفری

تیتراژ سریال بوم و بانو با صدای شهاب مظفری

سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از 15 شهریورماه سال 99 در شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

شهاب مظفری و سعید سلطانی که تجربه همکاری با یکدیگر را در سریال ستایش داشتند بار دیگر در این سریال هم با هم همکاری کردند و تیتراژ سریال بوم و بانو با صدای این خواننده پاپ روی آنتن رفت.

شهاب مظفری

تیتراژهای ماندگار شهاب مظفری از ستایش و دل تا بوم و بانو

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : شهاب مظفری
وبگردی