شهرام پوراسد

نسبت فامیلی بازیگر ستایش و کاوه زیرخاکی؟! + عکس

کد مطلب : 87925تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
قرار گرفتن تصویری از شهرام پوراسد، بازیگر نقش مهدی مظفری سریال ستایش در کنار عکس رایان سرلک، مخاطبان را به مورد جالب مشکوک کرد.

بازیگر ستایش و زیرخاکی نسبتی با هم دارن؟

با پخش سریال ستایش 3 و دیده شدن هر چه بیشتر شهرام پوراسد در نقش مهدی مظفری و خواستگار ستایش، مخاطبان تمایل بیشتری به شناخت این بازیگر مرد ایرانی دارند برای همین گاهی همین تمایلات باعث می شود تا شایعاتی نیز به راه افتاده و تصورات اشتباهی نیز ایجاد کند.

مثلا شایعه ای که در مورد نسبت فامیلی شهرام پوراسد و رایان سرلک، بازیگر نقش کاوه در سریال زیرخاکی، در برخی از کانال ها به راه افتاده است و در این بخش از چهره ها در نمناک به آن اشاره کرده ایم.

بازیگر ستایش و کاوه زیرخاکی

تصویری که مشاهده می کنید، شباهت دوران کودکی شهرام پوراسد را با کاوه سریال زیرخاکی نشان میدهد که همین دلیل اصلی انتشار این شایعات بود در صورتی که هیچ اطلاعات مطمئن و تایید شده ای از سوی این دو بازیگر در رابطه با نسبت فامیلی بین آنها منتشر نشده است.

در واقع دلیل انتشار این شایعات، تنها شباهت استایل کلی بازیگر ستایش با گریم بازیگر کاوه در سریال زیرخاکی است و بس.

مختصر بیوگرافی شهرام پوراسد

شهرام پوراسد بازیگر سینما و تلویزیون متولد 25 مرداد 1347 در تهران است. او فارغ‌التحصیل لیسانس تئاتر از دانشگاه آزاد و لیسانس معماری می باشد و دوره های حرفه ای عکاسی را ابتدا در ایران و مدتی در آلمان فراگرفت.

شهرام پوراسد

شهرام پوراسد فعالیت بازیگری خود را با تئاترهای دانشجویی شروع کرد و اولین تجربه خود را با فیلم آخرین شناسایی بدست آورد و دو سال بعد با بازی در سریال فرار به تلویزیون راه یافت. سالهاست ازدواج کرده و ثمره آن یک دختر می باشد.

مختصر بیوگرافی رایان سرلک، کاوه سریال زیرخاکی

بیوگرافی رایان سرلک بازیگر نقش کاوه سریال زیرخاکی متولد 21 اسفند 1392 در تهران است. او تنها فرزند خانواده بوده و پدرش طراح و معمار و مادرش کارشناس شیمی است. رایان با حمایت خانواده بعد از طی کلاس های بازیگری وارد تئاتر شد و در سال 98 در فیلم سینمایی راند چهارم نقش کودک خانواده را بازی کرد.

رایان سرلک

رایان سرلک/ عکس از مهسا طیب طاهر

این بازیگر بعد از تست از بین 40 کودک برای بازی در سریال ماه رمضانی زیرخاکی انتخاب شد و در نقش کاوه بسیار مورد توجه قرار گرفت.

نسبت فامیلی بازیگر ستایش و کاوه زیرخاکی؟! + عکس

3.9279
این مطلب مفید بود ؟21960
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
عارف1401-04-29
مرسی از اینکه شفاف سازی کردید
بله من تو یه کانال تلگرامی دیدم زده بودن دایی کاوه است
جالبه همه هم نوشته بودن بچه حلال زاده به داییش میره
کدوم دایی؟؟؟
183
وبگردی