میلاد کی مرام و ترلان پروانه

از فصل دوم سریال سیاوش چه خبر؟

تاریخ انتشار : 6 تیر 1400کد مطلب : 82041زمان مطالعه : 1 دقیقه
سریال سیاوش که در 18 قسمت با عنوان فصل اول در سینمای خانگی عرضه شد با استقبال مخاطبان همراه بود و اکنون خبر جالبی از فصل دوم آن به گوش می رسد.

آغاز تصویربرداری فصل دوم سریال سیاوش

سریال سیاوش به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی مهدی یاری که پخش فصل اول آن از بهمن ماه سال 1399 آغاز شد یکی از سریال های جدید نمایش خانگی بود که توزیع آن تا هفتم خرداد سال جاری ادامه یافت.

فصل اول سریال سیاوش در 18 قسمت منتشر شد. سیاوش یک درام اجتماعی با حال و هوایی معمایی و قصه ای جذاب است که داستان آن، زندگی خانوادگی سیاوش ساقی را به تصویر می کشد.

سریال سیاوش

نگارش فصل دوم سریال سیاوش از زمستان سال 99 آغاز شده و به نقل از مجری طرح این مجموعه، بازیگران آن تا پایان سال 1400 مقابل دوربین قرار خواهند گرفت.

تهیه کننده سریال سیاوش، وسواس در نگارش فیلمنامه و داشتن کیفیت بالا را علت طولانی شدن آن می داند.فصل دوم سریال سیاوش  مانند سری اول آن در 18 قسمت ساخته خواهد شد.

مجید صالحی 

بازیگران سریال سیاوش

میلاد کی مرام در نقش سیاوش ساقی، کشتی گیر و قهرمان جهان است که برای نجات جان نامزد خود مجبور به ازدواج با مارال( ترلان پروانه ) می شود.

رضا کیانیان، مجید صالحی، گیتی قاسمی، سوگل خلیق، علیرضا جعفری، ناهید مسلمی، خسرو شهراز و مهدی حسینی نیا از بازیگران دیگر سریال سیاوش بودند.

حضور میلاد کی مرام  بازیگر کلیدی سریال سیاوش، در فصل دوم آن قطعی شده است.

علیرضا جعفری و سوگل خلیق

خبر داغ و مهم برای عاشقان سریال سیاوش

3.990
این مطلب مفید بود ؟7119
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
برچسب : سریال سیاوش
وبگردی