ترانه علیدوستی

اقدامی زشت بعد از بیماری ترانه علیدوستی + عکس

تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93273زمان مطالعه : 2 دقیقه
چند وقتی است که بیماری ترانه علیدوستی علنی شده است و حواشی نیز به همراه داشت که برخی از این موضوع سوء استفاده زشتی کرده اند.

فتوشاپ جنجالی از بیماری ترانه علیدوستی

چند روزیست خبر بیماری و بستری شدن ترانه علیدوستی بازیگر مطرح سینما در بیمارستان تیتر داغ رسانه ها شده و با حواشی مختلفی همراه بوده است. به جز انتشار اخبار غیر واقعی در مورد وضعیت وخیم بیماری ترانه علیدوستی، به تازگی تصاویری با عنوان «ترانه علیدوستی روی تخت بیمارستان» در فضای مجازی منتشر شده است که تمامی این عکس‌ها فیک و تصویرسازی است. در ادامه این بخش از نمناک عکس فتوشاپ شده حمید علیدوستی بر بالین دخترش ترانه و عکس هنرمندان در بیمارستان همراه با توضیحات شاهین صمدپور را مشاهده می کنید.

به تازگی عکسی از حمید علیدوستی مربی سابق فوتبال و جمعی از هنرمندان بر بالین ترانه علیدوستی منتشر شده اما این عکس دستکاری شده است و مربوط به بستری شدن الناز شاکردوست در سال گذشته می‌باشد، در عکس اصلی مهران مدیری کنار تخت بیمارستانی الناز شاکردوست ایستاده است و با استفاده از فتوشاپ تصویر حمید علیدوستی جایگزین مهران مدیری شده است.

بیماری ترانه علیدوستی

فوتوشاپ عکس ترانه علیدوستی در بیمارستان

شاهین صمد پور خبرنگار اسبق صدا و سیما به این تصاویر واکنش نشان داد و نوشت:

شرایط سختی شده در فضای مجازی با پیشرفت تکنولوژی مردم نمیدونن چی رو باور کنن!

این عکسهای منتشر شده از خانم ترانه علیدوستی در فضای مجازی روی تخت بیمارستان فیکه و عکسها مربوط به چند سال قبل خانم شاکردوست بعد از حادثه در صحنه فیلمبرداری هستش.

این اولین بار نیست که عکس های فتوشاپ شده حواشی زیادی برای هنرمندان ایجاد کرده، چندی پیش نیز عکس های فیک و غیر واقعی احسان علیخانی مجری ماه عسل فضای مجازی را در بر گرفته بود که آقای مجری به این موضوع واکنش نشان داد.

اقدامی زشت بعد از بیماری ترانه علیدوستی + عکس

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : عکس: گیلدخت شاهی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی