ساعد سهیلی
ساعد سهیلی بازیگر سینما تبریک تولد خاصی و جالبی به مناسبت تولدش دریافت کرد که برای طرفداران این بازیگر بسیار جذاب بود.

پیام سینا مهراد برای تولد برادرش ساعد سهیلی

ساعد سهیلی بازیگرسینما که با نقش امیرعلی در فیلم لاتاری به شهرت رسید، به مناسبت 36 سالگی خود تصویری متفاوت را منتشر نمود که برای طرفداران آقای بازیگربسیار جذاب بود. سینا مهراد بازیگر سریال پدر با انتشار عکس برادرش تولد او را با ادبیات کوچه بازاری تبریک گفت. در ادامه استوری سینامهراد به همراه عکس تولد ساعد سهیلی را منتشر نموده ایم.

ساعد سهیلی بازیگر نقش نوید در سینمایی شهرک صفحه مجازی خود را با عکسی متفاوت به روز کرد و خبر از تولد 36 سالگیش را داد. آقای بازیگر گرچه خیلی کم سن و سالبه نظر می رسد اما دو فرزند پسر به نام های هامون و تئو دارد، هامون متولد سال 1396 و تئو متولد سال 1401 می باشند. این بازیگر سال ها قبل در جشنواره فیلم در پاریس با گلوریا هاردی آشنا شد که این آشنایی در سال 1394 منجر به ازدواج گشت. گلوریا هاردی دورگه فرانسوی – ایرانی است که در فرانسه متولد شده و دارای مادری ایرانی و پدری فرانسوی است که در فیلم هایی چون کیمیا، سرباز و... ایفای نقش نموده است.

سینا مهراد بازیگر سریال پدر و آقازاده که چندی پیش با برادرش ساعد و برادرزاده اش هامون در ورزشگاه قطر به تماشای بازی فوتبال ایران و ژاپن نشست، در یک استوری تولد برادرش را تبریک گفت و برای او نوشت:

تولدت مبارک داشِ گلم.

تولد ساعد سهیلی

تبریک تولد سینا مهراد برای تولد برادرش ساعد سهیلی

استفاده از کلمه داش گلم در نظر برخی از کاربران نوعی تبریک تولد مشتی بود که سینا مهراد برای برادرش ارسال کرده بود.

مختصر بیوگرافی سینا مهراد

سینا مهراد متولد 12 آذر 1370 در تهران و ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد است. پدر آنها سعید سهیلی کارگردان و مادر آنها مهناز منتظمی خانه دار می باشد، ساعد و سینا سهیلی دو خواهر به نام های صبا و سارا دارند که هر دو در زمینه هنر و سینما فعالیت می کنند.

فیلم های سینا مهراد

سینا سهیلی با نام هنری مهراد هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و در آثاری چون شادروان، سالمون، ژن خوک، پدر، سایه بان، رفتن، آقازاده، بوی خون، پرده نشین و.... ایفای نقش نموده است. ساعد سهیلی نیز در آثاری چون شهرک، روز صفر، اتاق تاریک، لاتاری، مالاریا، گشت ارشاد،رخ دیوانه، پل خواب و...ایفای نقش کرده است.

پیام مشتی که ساعد سهیلی در روز تولدش دریافت کرد

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : عکاس عباس کیادربندسری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی