بازارچه اصفهان
هر کدام از استان ها و شهرهای ایران، سوغات خوراکی و صنایع دستی مختص به خود را دارند که می تواند دوران سفر را را برای شما دلنشین کرده و از طرفی به عنوان یاد و خاطره ای از روزهای خوش سفر باشد، برای آشنایی با صنایع دستی و سوغات اصفهان خواندن این مقاله به شما پیشنهاد می شود.

خرید آنلاین سوغاتی

ما همیشه برای سفر کردن به استان هایی چون اصفهان، شیراز، همدان، تبریز، یزد و دیگر استان های تاریخی کشور، برنامه های متعددی می چینیم که بخشی از آن ها بازدید از اماکن تاریخی و تفریحی و بخشی دیگر گشت و گذاری در بازار هر شهر و خرید سوغات است. اما گاهی شرایط سفر فراهم نیست و اگر هوس خوردن سوغات خوراکی یک استان را داشته باشیم، تنها راه حل خرید از فروشگاه ها یا خرید آنلاین سوغاتی است.

زمانی که در بازار اصفهان یا شیراز قدم می زنیم با دیدن محصولات متنوع و تعدد حق انتخاب، شاید نتوانیم سوغات مناسب را خریداری کنیم. از طرفی در شرایط کنونی که سفر به اصفهان در کرونا محدود شده، خرید حضوری تقریباً به یکی از گزینه های نهایی تبدیل شده است. به این مفهوم که همه ما ترجیح می دهیم ابتدا برای خرید آنلاین سوغات اصفهان اقدام کنیم.

به این ترتیب به راحتی می توانیم برای خرید صنایع دستی یا خرید آنلاین سوغاتی اصفهان بدون سفر به نصف جهان اقدام کرده و محصول و کالای مورد نظر خود را در منزل تحویل بگیریم. به واسطه شرایط پیش آمده و در حال حاضر که محدودیت هایی در سفر وجود دارد، بهترین روش برای تهیه محصولات صنایع دستی اصفهان مانند تابلو صنایع دستی اصفهان، شیرینی های اصفهان و دیگر انواع سوغات خوراکی، خرید آنلاین خواهد بود.

پرطرفدارترین صنایع دستی اصفهان

از جمله محبوب ترین و پرطرفدارترین صنایع دستی می توان به خاتم کاری، مسگری، قلم زنی، قلمکار سازی، پارچه های زربافت، فیروزه کوبی، منبت کاری، معرق کاری، نقره و ملیله کاری، نگارگری، هنر بی بدیل مینیاتور، قلمدان سازی، گیوه دوزی و گیوه بافی، قالی بافی، فرش بافی، کاشی سازی، هنر مشبک، سوزن دوزی ، سفالگری، عبابافی و بسیاری از صنایع دستی دیگر استان اصفهان اشاره کرد. از این لیست بلند بالا مشخص است که اصفهان دارای متنوع ترین صنایع دستی و هنری است که تنها بخشی از سوغات اصفهان را تشکیل می دهند. به هر کدام از شهرهای این استان که سفر کنید، با دیدن نمونه کارهای هنرمندان، شگفت زده خواهید شد.
سوغات اصفهان

پرطرفدارترین سوغات خوراکی اصفهان

بخش دیگر سوغات اصفهان، سوغات خوراکی است که از جمله محبوب ترین آن ها می توان به انواع گز خصوصاً گز آردی، انواع پولکی در طعم های متنوع، سوهان عسلی، شیرینی کُرکی، انواع نبات، عسل طبیعی، برشتوک، شیرینی برنجی، جوز قندی و بسیاری از محصولات خوراکی دیگر اشاره کرد. البته خوراکی های دیگری نیز هستند که بیشتر آن ها را می توانید در خود اصفهان مصرف کنید و از آن جمله می توان به بریانی اصیل اصفهان و خورش ماست اشاره کرد. هر چند که برخی از رستوران ها در استان های دیگر نیز این غذاهای مخصوص اصفهان را تهیه می کنند، اما شاید خوردن این غذا و سوغات اصفهان در هیاهوی بازار صفای دیگری برای شما داشته باشد.
حالا فرض را بر این بگیریم که شرایط برای سفر به اصفهان تا مدتی فراهم نباشد و شما فرصت حضور در این شهر زیبا را نداشته باشید. اگر در چنین شرایطی خوردن پولکی همراه با یک چای لذیذ را هوس کنید یا قصد پذیرایی از میهمانان با گز آردی پُر از پسته و بادام مخصوص اصفهان را داشته باشید، چه کار می کنید؟ آیا برای خرید حضوری از خانه خارج می شوید و فروشگاه های مختلف را برای انتخاب تازه ترین سوغات اصفهان یک به یک جستجو خواهید کرد؟ به نظر شما روش بهتری برای خرید سوغات اصفهان وجود دارد که این همه دردسر رفت و آمد در ترافیک تهران را به جان نخرید؟

خرید آنلاین سوغاتی اصفهان بدون سفر به نصف جهان

با وجود سایت های فروشگاهی که در حال حاضر در حوزه فروش سوغات خوراکی و انواع صنایع دستی فعالیت دارند، عملاً فرایند خرید سوغات و صنایع دستی به کاری دلنشین و دلچسب تبدیل شده و در هر لحظه از روز و در هر روزی از سال می توانید کالا یا خوراکی مورد نظر خود را به راحتی و بدون سفر به استان مربوطه خریداری کنید. می دانیم سفر تجربه ای متفاوت و ورای یک خرید آنلاین است، اما فرض ما بر این است که شما در حال حاضر شرایط سفر کردن به اصفهان را ندارید. بنابراین خرید آنلاین سوغاتی و چشیدن طعم ناب و بی نظیر سوغات اصل اصفهان می تواند یادآور خوبی برای روزهای خوش سفر باشد.

صنایع دستی اصفهان

حالا که صحبت به خرید آنلاین رسید، آیا می دانید بهترین فروشگاه آنلاین فروش سوغات خوراکی و صنایع دستی کدام است؟

سایت های فروشگاهی مانند "فروشگاه آنلاین وچری" شرایطی را فراهم کرده اند تا بتوانید در هر لحظه که اراده کنید سوغات خوراکی و صنایع دستی استان های مختلف را خریداری کنید. از طرفی با توجه به اینکه سایت وچری تقریباً سوغات خوراکی و صنایع دستی اغلب استان های کشور را پوشش می دهد، بنابراین شاید با ورود به این سایت علاوه بر خرید سوغات اصفهان به تهیه سوغات و صنایع دستی استان های دیگر نیز علاقمند شوید.

قیمت شفاف و امکان مقایسه محصولات با سایت های دیگر، شرایطی را فراهم کرده تا بتوانید با مناسب ترین قیمت، بهترین و باکیفیت ترین محصول را خریداری کنید. بنابراین اگر در عصر یک روز کاری و پُرمشغله هوس خوردن پولکی اصفهان در کنار چای را کردید، برای خرید آنلاین سوغات اصفهان از سایت هایی مانند وچری تردید نکنید. چرا که محصولات ارائه شده از لحاظ کیفیت و مرغوبیت همان حسی را به شما منتقل خواهند کرد که گویی از بازار اصفهان به صورت مستقیم خرید کرده اید.

خرید آنلاین سوغاتی اصفهان بدون سفر به نصف جهان!

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی