لوازم ورزشی
کیفیت لوازم و تجهیزات ورزشی باعث بهبود عملکرد ورزشکاران میشود.به همین دلیل هنگام خرید لوازم ورزشی باید نکاتی را در نظر بگیریم که در ادامه این مطلب این موارد را برای شما مطرح میکنیم.

خرید اینترنتی پوشاک و لوازم ورزشی

امروزه استقبال از سبک زندگی سالم و اندامی ایده آل دربین جوانان گسترش پیدا کرده است. بدنسازی یکی از آن ورزش هایی است که همیشه برای افراد جذاب بوده است. سبک زندگی یک بدنساز با سایر افراد کاملا متفاوت است. تغذیه، تمرین و مکمل های ورزشی بخش مهمی از زندگی یک بدنساز را تشکیل می دهند. از طرف دیگر خرید پوشاک بدنسازی و همچنین لوازم  و تجهیزات مرتبط با این ورزش به منظور بهبود عملکرد ورزشکاران از اهمیت بالایی برخوردار است.

به همین منظور گیشا اسپرت به منظور فراهم کردن انواع پوشاک ورزشی مانند رکابی بدنسازی ، لگ ورزشی ، تیشرت ورزشی و همچنین لوازم و تجیهزاتی مانند شیکر بدنسازی، دستکش بدنسازی و کمربند بدنسازی، فروشگاه آنلاین خود را افتتاح کرده است.

اما چند نکته را باید در انتخاب  و خرید پوشاک ورزشی و لوازم و تجهیزات بدنسازی مد نظر داشته باشید، مانند جنس پارچه و نوع دوخت پوشاک ورزشی و همچنین کیفیت مواد بکار رفته و نوع ساخت لوازم ورزشی. ما در ادامه قصد داریم مواردی را که شما باید در هنگام خرید رکابی بدنسازی، تیشرت ورزشی و شیکر بدنسازی به آن ها توجه کنید را برایتان مطرح کنیم.

خرید رکابی بدنسازی به چه عواملی وابسته است؟

رکابی بدنسازی در وهله اول باید کاملا خنک و راحت باشد. از همین جهت جنس پارچه استفاده شده در رکابی از اهمیت بالایی برخوردار است. نخ پنبه، ترکیب نخ و پلی استر و همچنین فلامنت سوزنی، جنس هایی از پارچه هستند که معمولا در اغلب رکابی های ورزشی به خصوص رکابی بدنسازی بکار می روند و به سبکی و دوام رکابی کمک می کنند.نوع دوخت رکابی هم برای بدنسازان از اهمیت بالایی برخوردار است. تعدادی از ورزشکاران رشته های بدنسازی و فیتنس رکابی هایی را می پسندند که جذب باشد و عده ای هم  به تمرین با رکابی ورزشی آزاد علاقه دارند.

رکابی ورزشی

فروشگاه آنلاین گیشا اسپرت هر دو سلیقه ورزشکاران را در نظر گرفته و تنوع بالایی از رکابی های بدنسازی با دوخت آزاد و جذب را برای بدنسازان فراهم کرده است. همچنین تنوع رکابی ها از نظر جنس پارچه هم در این فروشگاه اینترنتی تخصصی بدنسازی بالا بوده و رکابی بدنسازی نخی، نخ و پلی استر و فلامنت در دسته بندی رکابی بدنسازی موجود است.

در خرید لگ ورزشی  به چه نکاتی توجه کنیم؟

لگ های ورزشی امروزه در بین ورزشکاران بسیار محبوب شده اند. ورزشکاران رشته های بدنسازی، فیتنس و کراس فیت به منظور محافظت از پا در برابر آسیب های احتمالی در حین ورزش و همچنین در برابر سرما، از لگ ورزشی استفاده می کنند.

آقایان معمولا لگ ( لگینگ) را با شلوارک ست می کنند و هم در باشگاه و هم فضای باز در حین ورزش استفاده می کنند. خانم ها هم از لگ ورزشی زنانه به منظور استفاده روزمره و هم برای ورزش در باشگاه استفاده می کنند. لگ های ورزشی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند و محدودیتی در اجرای حرکات برای ورزشکاران ایجاد نمی کنند.

لگ ورزشی
فروشگاه آنلاین پوشاک بدنسازی گیشا اسپرت تنوع بالایی از لگ های ورزشی مردانه و زنانه از انواع مختلف جنس پارچه مانند اسپاندکس، فلامنت و نخ پلی استر را برای ورزشکاران فراهم کرده است. لگ های اسپرت علاوه بر بهبود کارایی و عملکرد ورزشی ورزشکاران، زیبایی خاصی را به ارمغان آورده و موجب افزایش اعتماد به نفس می شود.

بهترین شیکر بدنسازی چه ویژگی هایی دارد؟

استفاده از مکمل های ورزشی در رشته بدنسازی بسیار رایج است. ورزشکاران برای مخلوط سلزی مکمل های بدنسازی خود از شیکر بدنسازی استفاده می کنند و این استفاده به صورت روزمره و دائمی می باشد. پس کیفیت و کارکرد شیکر بسیار مهم است. یکی از مواردی که باید در خرید شیکر بدنسازی به آن دقت کرد، جنس بدنه آن است.

بدنه شیکر معمولا از جنس استیل ضد زنگ و یا پلاستیک فشرده است که از مواد سمی تهیه نشده باشد. یکی از موارد دیگر، چند تیکه بودن شیکر است. معمولا شیکرها دارای مخزن جداگانه پودر و قرص هستند تا ورزشکاران بتوانند مکمل های خود را به راحتی حمل کنند.

همچنین وجود یک فنر از جنس استیل ضد زنگ  یا یک توپ فنری در شیکر به منظور مخلوط سازی کامل مکمل های بدنسازی پودری شکل کارایی شیکر را بهتر می کند. نشتی ندادن شیکر هم از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کنید. درب شیکرهای ورزشی معمولا به صورت پیچی یا ضامنی بسته می شوند و نباید مکمل از آن خارج شود.

فروشگاه آنلاین لوازم بدنسازی گیشا اسپرت یکی از فروشگاه هایی است که تنوع کاملی از شیکر ها را برای شما فراهم آورده است. انواع شیکر استیل، شیکر های پلاستیکی عاری از مواد سمی BPA FREE   که کاملا بدون نشتی هستند و همچنین شیکرهای ورزشی دو تیکه و سه تیکه که از کیفیت بالایی برخوردارند، در طرح های مختلف در گیشا اسپرت موجود است و شما با اطمینان می توانید شیکر مورد علاقه خود را خریداری کنید.

گیشا اسپرت، فروشگاه تخصصی پوشاک و لوازم بدنسازی

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی