تولد
ترانه علیدوستی
برخی از بازیگران سینما و تلویزیون که در عرصه بازیگری و کارگردانی به موفقیت رسیده اند تحصیلات خود را ادامه نداده و دیپلمه هستند.

بازیگران موفقی که دیپلمه هستند

برخی از چهره های مشهور سینما و تلویزیون که عملکرد موفقی در عرصه بازیگری دارند تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم ادامه داده و با دنبال کردن آرزوهایشان، دور درس و ادامه تحصیل را خط کشیدند.

اگرچه تحصیلات یکی از راههای مهم برای رسیدن به موفقیت است اما این بازیگران ثابت کرده اند که با تلاش و پشتکار بسسیار هم می توانند در حرفه خود موفق باشند.

با ادامه این بخش از نمناک با ما همراه باشید تا بازیگران موفقی که تحصیلات دانشگاهی ندارند آشنا شوید.

بازیگران دیپلمه سینما و تلویزیون

مهران مدیری

مهران مدیری بازیگر، کارگردان و مجری کشورمان دارای مدرک تحصیلی دیپلم است و بارها در برنامه دورهمی گفته است که تحصیلات خود را به سختی به دیپلم رسانده است.

بازیگرانی که دیپلم دارند

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی بازیگر موفق سینما و سریال شهرزاد دارای مدرک دیپلم می باشد و تحصیلات خود را ادامه نداده است. بازیگر فیلم فروشنده پس از حضور در من ترانه 15 سال دارم مسیر بازیگری را ادامه داده و موفقیت خود را در این زمینه دنبال کرد.

بازیگران کم سواد ایرانی

شهاب حسینی

شهاب حسینی بازیگر،مجری و کارگردان کشورمان که موفق به دریافت جایزه اسکار برای حضور در فیلم فروشنده شد دارای مدرک دیپلم است. او دانشجوی انصرافی رشته روانشناسی از دانشگاه می باشد.

بازیگران موفق ایرانی

امین حیایی

امین حیایی بازیگر موفق سینما و تلویزیون کشورمان دارای مدرک تحصیلی دیپلم است و تحصیل در رشته کامپیوتر را در دانشگاه نیمه کاره رها کرد. امین حیایی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر از جشنواره فجر شده است.

مدرک تحصیلی بازیگران

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی سوپراستار دهه 80 که تاکنون یکی از ستاره های سینما محسوب می شود دارای مدرک تحصیلی دیپلم است. هدیه تهرانی تاکنون دوبار موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فجر و کسب جوایز مختلف سینمایی شده است.

تحصیلات شهاب حسینی

باران کوثری

باران کوثری یکی دیگر از بازیگران موفق سینما است که دارای مدرک دیپلم است و موفقیت خود را در مسیر بازیگری دنبال می کند. او تاکنون دوبار موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن در جشنواره فجر شده است.

باران کوثری

رامبد جوان 

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری کشورمان مدرک تحصیلی خود را دیپلم اعلام کرده و تحصیلات خود را ادامه نداده است. او تاکنون در بخشهای بازیگری، کارگردانی و تهیه کنندگی برنامه موفق به دریافت جوایزی همچون سیمرغ بلورین شده است.

سام درخشانی

میترا حجار

میترا حجار بازیگر دیگر کشورمان است که تحصیلات خود را تا مقطع دیپلم در رشته ریاضی فیزیک ادامه داده و از آن پس مشغول فعالیت در رشته بازیگری شد.

مدرک ترانه علیدوستی

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سنیما و تلویزیون که در سالهای اخیر در عرصه فیلم های کمدی، موفق بوده است دانشجوی انصرافی رشته تئاتر و دارای مدرک دیپلم تجربی است.

مدرک هدیه تهرانی

بازیگران موفق سینما که مدرک تحصیلی دیپلم دارند

4.5193
این مطلب مفید بود ؟17221
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی