عینک آفتابی
قطعا استفاده از عینک آفتابی اصل در سلامت چشمان شما نقش مهمی دارد. از این رو قصد داریم در این مقاله نحوه انتخاب یک عینک آفتابی مناسب را برای شما شرح دهیم.

عینک آفتابی دخترانه اصل

چشم از مهم ترین اعضای بدن است که از آن برای دیدن استفاده می کنیم، این عضو از بدن نیاز به مراقبت داشته و یکی از کارهایی که در رابطه با آن باید انجام دهیم، استفاده از عینک آفتابی می باشد. فرقی ندارد که هوا آفتابی باشد یا ابری، در هر صورت ملزم به استفاده از این عینک خواهیم بود، زیرا اشعه های خورشید، برای چشمان ما بسیار زیان آورند. حال یکی از انواع عینک آفتابی که توجهات زیادی را به دنبال داشته، عینک آفتابی دخترانه می باشد.
در ادامه می خواهیم به بررسی ویژگی های عینک آفتابی دخترانه پرداخته و آنها را نام ببریم که عبارتند از:

 • عینک آفتابی دخترانه اصل علاوه بر اینکه از یک فرم و مدل مدرن برخوردار می باشد؛ مجهز به یو وی 400 نیز بوده و عینک های یو وی دار، قطعاٌ گزینه انتخابی بهتری خواهند بود.
 • این عینک از سایز و اندازه بزرگتر برخوردار بوده و قابلیت پوشش دهی و محافظت کنندگی آن در خصوص چشم، بیشتر و بهتر خواهد بود.
 • البته نباید این را هم از یاد برد که یک عینک آفتابی خوب، در کنار بزرگ سایز بودن، وزن کمی هم داشته و بنابراین استفاده از آن همراه با حس راحتی و لذت خواهد بود.
 • عینک فوق از لنزهای بسیار خوبی همچون لنز پلاریزه برخوردار بوده و تابش نور را به حداقل میزان ممکن خواهد رساند.
 • همچنین این عینک از عدسی اعلا یعنی پلی کربنات برخوردار بوده و به موجب آن دوام بیشتری خواهد داشت.

اشتباهات دیگران را مرتکب نشوید!!!!

به عنوان نویسنده این مقاله، قصد دارم چند خط را کاملا دوستانه خدمت شما عرض کنم! برخی افراد به دلایلی چون مشکل مالی حاضر به هزینه های منطقی برای عینک آفتابی نیستند چون آگاهی کافی از ضربه های وارده به چشم توسط عینک های تقلبی را ندارند.  هرچند بسیاری از این مشکلات را نمی توان بخاطر موارد اقتصادی دانست! چراکه جدا از مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد، افراد همین هزینه را در جاهای دیگری مثل خرید تلفن های همراه چند میلیونی، مسافرت، باشگاه و... انجام می دهند.
به همین دلیل قصد دارم فروشگاهی را به شما معرفی کنم که بصورت دوره ای تا یک میلیون تومان کمک هزینه خرید عینک را روزانه به تعدادی افراد هدیه می دهد. این فروشگاه وارد کننده عینک آفتابی و طبی می باشد و جدا از فروش ثابتی که در سایت دارند، هر عینکی را که شما درخواست کنید به قیمت بسیار پایینی برای شما فراهم میکنند. 
بجای اینکه بخاطر قیمت پایین تر از فروشگاه های نا معتبر و دستفروش ها خرید کنید، در سایت فروشگاه عینک پزشکپور عینک دلخواه خود را پیدا کنید و مدل آن را از طریق فرمی که در سایت عینک پزشکپور موجود می باشد ارسال کنید. یک الی دو ساعت صبر کنید تا پاسخ و قیمت ویژه آن را برای شما ارسال کنند. در نهایت مراقب چشمهایتان باشید. ادامه مقاله ...

عینک آفتابی دخترانه

انواع رنگ های موجود در عینک آفتابی دخترانه

با ویژگی های عینک آفتابی دخترانه در بخش گذشته آشنا شدید، اکنون می خواهیم تا به بررسی رنگ های موجود در این عینک بپردازیم که در ادامه به آنها اشاره شده است:

1.عینک رنگ خاکستری:

این عینک ها دارای متنوع ترین رنگ ها بوده و یکی از رنگ هایی که در آنها دیده خواهد شد، رنگ خاکستری است؛ عینک هایی که از این رنگ برخوردار می باشند، دارای قابلیت کاهش نور بوده و تاثیر بسزایی را در این زمینه خواهند داشت.

2.عینک رنگ سبز:

عینک هایی که عدسی آنها به رنگ سبز است، باعث افزایش کنتراست شده و در کاهش نور، چندان تاثیری نخواهند داشت؛ استفاده از این عینک ها، بیشتر در رشته های ورزشی خاص رایج می باشد.

عینک رنگ کهربایی:

یکی از اثرات خوب این رنگ از عینک این است که باعث حذف تابش نور خواهند شد.

4.عینک رنگ تیره:

عینک هایی با این طیف رنگ مانند عینک های مشکی، شاید تاثیر بیشتری در کاهش نور داشته باشند؛ اما اثربخشی آنها در خصوص محافظت از چشم در برابر اشعه یو وی، چندان زیاد نخواهد بود.

عینک آفتابی مردانه

معرفی یکی از شیک ترین و با کیفیت ترین عینک آفتابی دخترانه

یکی از عینک هایی که در عین برخورداری از مولفه های ظاهری مناسب، دارای پارامترهای مهمی مثل کیفیت می باشد و می توان آن را از هر نظر تایید کرد، عینک آفتابی پلی کربنات می باشد؛ این محصول علاوه بر اینکه برای بانوان بهترین انتخاب می باشد، به عنوان یک عینک آفتابی مردانه اورجینال و درجه یک نیز محسوب شده و دارای چنین مشخصات کلی می باشد:

 • عینک هایی که دارای عدسی پلی کربنات هستند، در برابر شرایط محیطی، بیشترین درصد مقاومت را از خود نشان خواهند داد.
 • این عینک ها آب گریز بوده و به عبارت دیگر قطرات آب و همچنین قطرات چربی به آن جذب نخواهند شد.
 • استحکام و مقاومت بیشتری را هم می توان در آن مشاهده کرد که از نقاط قوت این محصول به شمار می آید.
 • وضوح دید بیشتری داشته و بنابراین توسط آن می توان دید بهتر و شفاف تری داشت.
 • یکی از محاسن عدسی این عینک این است که قابلیت تطابق و سازگاری با اغلب فریم های عینک را دارد.
 • همچنین ظرافتی که در عینک های دارای عدسی پلی کربنات وجود دارد، در کمتر عینکی دیده خواهد شد.

عینک آفتابی اصل و فروش ویژه در تهران و ایران

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی