یائسگی

یائسگی
یائسگی اتفاقی است که برای همه خانمها پیش می آید. در این زمان خانم ها دچار تغییرات هورمونی می شوند که زندگی روزانه شان هم تحت تاثیر قرار می گیرد.
درباره یائسگی

این چیزها رو درباره یائسگی، دیگه باور نکن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یائسگی بخش نرمال زندگی هر زنی است. باور های اشتباه درباره یائسگی باعث نگرانی در خانم ها میشود اما به کمک اطلاعات درست میتوانند این دوره را به خوبی سپری کنند.
خونریزی بعد یائسگی

زنگ خطر بدن زنان بعد از یائسگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یائسگی یکی از مراحل مهم در زندگی زنان است که عوارض متفاوتی دارد. خطر بزرگ بعد از یائسگی سلامت خانم ها را تهدید میکند که حتما باید از آن مطلع شوند.
علائم یائسگی در زنان

علامت شروع یائسگی در زنان چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یائسگی یک امر طبیعی برای همه خانم ها است ولی اتفاق بدی نیست، یائسه شدن مراحلی دارد که بهتر است خانم ها برای سلامتی بیشتر این مراحل را بدانند.
سن یائسگی

متوسط سن یائسگی زنان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یائسگی دوران حساسی است که زنان و مردان هر دو آن را تجربه می کنند. این دوره مثل تمام مراحل زندگی یک انسان علائمی دارد که در سن مشخصی در فرد بروز خواهد کرد.
یائسگی زودرس

یائسگی زودرس کدام زنان را تهدید می کند؟ درمانی هست؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
دوران یائسگی اغلب از سن 45 سالگی شروع می شود اما در برخی زنان علائم آن قبل از 45 سالگی ایجاد می شود که گفته می شود این افراد دچار یائسگی زودرس شده اند.
یائسگی زودرس

عواملی که زنان را دچار یائسگی زودرس میکند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه خانم ها تقریبا در یک سن معین دچار یائسگی می شوند، اما این موضوع به دلایلی برای بعضی از خانم ها زودتر از موعد پیش می آید و مشکلاتی را بوجود می آورد.
تشخیص یائسگی زودرس

علل تا درمان یائسگی زودرس در خانم ها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زمانی که یائسگی در زنان قبل از 40 سالگی اتفاق بیافتد به آن یائسگی زودرس می گویند که با رعایت نکات کلیدی می توان از آن پیشگیری کرد.
گرگرفتگی در خانم ها

گرگرفتگی در زنان به جز یائسگی علل دیگری دارد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گرگرفتگی در خانم ها یکی از مشکلات شایع دوران یائسگی می باشد که در برخی موارد به دلیل وجود یک بیماری در بدن رخ می دهد.
خشکی چشم در زنان

از علت تا درمان خشکی چشم زنان یائسه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خشکی چشم، یکی از علائم رایج زنان یائسه می باشد که ممکن است در این دوران برای برخی از زنان رخ دهد. اما ارتباط اصلی خشکی چشم با یائسگی چیست؟
دلیل بی خوابی

بی خوابی شما 10 دلیل علمی پزشکی دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از نوزاد تا سالمند حتما یکبار در طول عمرشان بی خوابی را تجربه کرده اند که منجر به بیحالی و خواب آلودگی در طول روز می شود. حال دلیل این بی خوابی چیست؟
ورزش یائسگی

خانم های یائسه طرف این ورزش ها نرن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ورزش برای سلامت زنان بسیار مفید است و حتی در یائسگی نباید از ورزش کردن دست بکشند. اما باید از برخی تمرینات که برای این دوران مضر است دوری کنند.
یوگا و یائسگی

بهترین حرکات یوگا برای خانم های یائسه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر از علائم و مشکلات یائسگی رنج می برید می توانید با انجام حرکات ورزشی موثر یوگا که مناسب خانم های یائسه هستند این علائم را کاهش دهید.
اضافه وزن یائسگی

زنانی که بعد یائسگی چاق می شوند ....

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دوران یائسگی عوارضی همچون بی خوابی، تغییر حالت روحی، گر گرفتگی، عرق شبانه و.‎.‎. را به همراه دارد.افزایش وزن و چاقی یکی از شایعترین مشکلات این دوران است.
کاهش وزن در یائسگی

یک رژیم ایده آل برای کاهش وزن در یائسگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زنان بالای 50 سال نیز باید رازهای خوش اندامی را بدانند ، درمان چاقی و کاهش وزن در یائسگی نیاز به یک رژیم صحیح دارد که متخصصان تغذیه برای زنان بعد از توقف دوران قاعدگی پیشنهاد می کنند.
صفحه 1 از 3