هک

ردیابی گوشی

اگه گوشیت این نشانه رو داره، یکی هکت کرده

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1402زمان مطالعه : 4 دقیقه
ممکن است همه انسان ها در زندگی شخصی ترس از هک شدن گوشی موبایل خود داشته باشند، اما راههایی برای فهمیدن و جلوگیری از هک شدن گوشی موبایل وجود دارد.
تروجان

ابزار قدرتمند برای جلوگیری از نفوذ تروجان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تروجان، یکی دیگر از روش های نفوذ هکرها به سیستم عامل شما می باشد که با استفاده از برخی برنامه ها می توانید از نفوذ تروجان به دستگاه خود، جلوگیری کنید.
بزرگترین هکرهای جهان

اسامی بزرگترین هکرهای دنیا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
هک شدن حساب های مختلف در دهه های گذشته یکی از شایع ترین خبرهایی بود که می توان شنید. در این گزارش از نمناک شما را با اسامی بزرگترین هکرهای تاریخ آشنا خواهیم کرد.
عوامل موثر در هک گوشی

اشتباهی که گوشی موبایل تان را طعمه هکرها میکند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هکرها می توانند با استفاده از ترفندهای مختلفی اقدام به هک گوشی کنند که شاید هیچ یک از آنها را ندانیم. در این گزارش از نمناک با این راه ها و روش ها آشنا خواهید شد.
سیستم هک شده

علائم “سیستم هک شده” چیست؟ + آموزش جلوگیری از هک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلاتی که می تواند هم کاربر ساده و هم کاربر دولوپر را تحت تاثیر قرار دهد، هک سیستم است که در ادامه با علائم “سیستم هک شده” آشنا می شوید.
وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم سایبری و رایانه ای

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هکرها معمولا افراد باهوش و دارای استعداد کامپیوتری هستند که اغلب هم رد پایی از خود به جای نمی گذارند اما در مواردی هم دستگیر شده و مجازات می شوند.
هک پسوردها

پسوردهایی که به راحتی هک می شوند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هک پسوردها گویا برای برخی یک سرگرمی محسوب می شود،یک شرکت آمریکایی 24 پسوردی که رایج هستند و سریع هک می شوند را معرفی کرده است.
دانستنی های دارک وب

دارک وب چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
محیط دارک وب یکی از محیط های پرحاشیه و بی انتها در بستر اینترنت می باشد که در قبال سرویس های مجرمانه ای که می دهد، می تواند تاثیرات مخربی در جوامع بگذارد.
هک تلفن همراه

روش هایی برای هک نشدن تلفن همراه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده نادرست از تلفن همراه های هوشمند ممکن است به سرویس های جاسوسی و امنیتی کمک فراوانی برای رسیدن به اهدافشان داشته باشد.
هکر

این ده هکر مشهور دنیا در حال انجام چه کارهایی هستند؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
هکرها از باهوش ترین افراد روی زمین در دنیای فناوری هستند که قادرند به هر سیستم رایانه ای در جهان دست یابند.در این بخش با 10 هکر مشهور دنیاو کارهایی که هم اکنون انجام می دهند، آشنا شوید.
شبکه اینترنت

ترفند های جلوگیری از هک شدن شبکه اینترنت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با افزایش آگاهی شما نسبت به رعایت نکات امنیتی در اتصال به شبکه های اینترنتی، از حجم این سوءاستفاده هم به مراتب کمتر می شود.
هک

بهترین راه جلوگیری از هک شدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هک، جلو گیری از هک ، یکی از سریع ترین و بهترین روش های امن کردن حساب کاربری استفادهه از تایید دو مرحله ای یا شناسایی دو مرحله است
هکر

آشنایی با مشهورترین هکر های جهان + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هکرها با نفوذ و حملات گسترده خود شرکت ها و افراد بسیاری را تحت تاثیر قرار می دهند در این گزارش با 10 هکر بزرگ دنیا آشنا می شوید که ممکن بود با نفوذ به سایت ها و سیستم های اطلاعاتی محرمانه حتی باعت به راه افتادن جنگ شوند.
ماه عسل

ماجرای بخشیده شدن هکر ماه عسل به کجا رسید؟!

تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون اجتماعی پلیس فتا این نوید را به همه مخاطبان ماه عسل داد که در اسرع وقت تصمیم امیدوارکننده ای در رابطه با شایان گرفته خواهد شود.
هک تلفن همراه

ترفندهای امنیتی برای جلوگیری از هک تلفن همراه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هک تلفن همراه مشکلی است که تمام استفاده کنندگان از تلفن های هوشمند با آن سر و کار دارند و ترفندهایی برای جلوگیری از آن وجود دارد.
صفحه 1 از 2