تولد
تروجان
تروجان، یکی دیگر از روش های نفوذ هکرها به سیستم عامل شما می باشد که با استفاده از برخی برنامه ها می توانید از نفوذ تروجان به دستگاه خود، جلوگیری کنید.

تروجان چیست؟

تروجان به یک بدافزار بسیار قدرتمند گفته می شود که از زمان ورودش به هر سیستم عاملی، شروع به ایجاد دسترسی های متنوع برای خود می کند و بعد از گذشت بازه زمانی بسیار کم، شروع به هک کردن شما می کند. اما فرایند ایجاد چنین ابزاری در سیستم ما چگونه می باشد؟ وقتی که شما به هر دلیل و روشی، تروجان را به کامپیوتر خود منتقل می کنید، اقدام به نصب بدافزار قدرتمندی در سیستم عامل شما می کند که بعد از نصب ناخواسته این برنامه بدافزار، دسترسی را برای فرد هکر ایجاد می کند و فرد هکر بدون آنکه شما متوجه چیزی شوید، اطلاعات شما را به سرور خودش مخابره می کند. از این رو شما بدون هر اتفاق خاصی، هک خواهید شد.

تروجان

اما نماد اصلی تروجان، یک اسب می باشد که در تصویر بالا مشاهده می کنید. بنابراین اگر چنین نمادی را مشاهده کردید، باید تروجان را بخاطر بیاورید. بدون شک هر مشکلی یک راه حلی دارد و جلوگیری از نفوذ تروجان هم راه حل های خودش را دارد. برای مثال می توان به این اشاره کرد که وارد وب سایت های ناشناس نشوید، لینک های ناشناس را باز نکنید و همچنین دستگاه های ناشناس را نیز به کامپیوتر و لپ تاپ خود متصل نکنید. اما در مقابل ابزار قدرتمندی برای جلوگیری از تروجان وجود دارد که در ادامه این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

نرم‌افزار ضد نفوذ تروجان به کامپیوتر

نرم افزاری که ما تصمیم به معرفی داریم، به نام Loaris می باشد که یکی از قدیمی ترین ابزارها برای جلوگیری از نفوذ تروجان به کامپیوتر می باشد. Loaris در گذشته برای استفاده عموم رایگان بود و اما اخیرا هزینه ای را صرف اشتراک سالانه تعیین کرده است که درصورت نیاز به این ابزار می توانید، با پرداخت هزینه ناچیز، از تمام اطلاعات خود در برابر هر گونه نفوذی، مراقبت به عمل بیاورید.

برنامه ضد تروجان

همانگونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در این برنامه 4 حالت اسکن وجود دارد که یکی از این 4 حالت، صرفا برای اسکن اطلاعات دستگاه های متصل به کامپیوتر می باشد. برای مثال اگر تصمیم به اتصال گوشی، فلش مموری و... به کامپیوتر دارید، می بایست از حالت چهارم یا همان Remvable Scan استفاده کنید.

قابلیت های Loaris Trojan Remover

در ادامه یک سری از قابلیت های اصلی و مهم نرم‌افزار Loaris Trojan Remover را ذکر خواهیم کرد؛

  1. جلوگیری و حذف تمامی بدافزارهایی که به هیچ وجه قابل ردیابی نیستند
  2. قدرت تشخیص سریع بدافزارها
  3. مقابله با هک شدن اطلاعات و پسوردها
  4. تشخیص تروجان ها
  5. جلوگیری از Spy Ware
  6. تشخیص برنامه های فیک اما مخرب
  7. جلوگیری از فیشینگ
  8. جلوگیری از مانیتورینگ
  9. اسکن مرتب دستگاه

لینک دانلود Loaris Trojan Remover

در ادامه لینک دانلود برنامه کاربردی Loaris Trojan Remover را درج کرده ایم که می توانید خیلی ساده اقدام به دانلود و نصب آن نمایید؛

تروجان چیست؟ + ابزار قدرتمند برای جلوگیری از نفوذ تروجان

4.749
این مطلب مفید بود ؟463
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : نرم افزار هک
وبگردی