اینستاگرام

سئو اینستاگرام

آموزش 24 ترفند طلایی “سئو اینستاگرام”

تاریخ انتشار : 27 دی 1399زمان مطالعه : 19 دقیقه
در اینستاگرام برای کسب بازدید و فالوور بیشتر باید یک سری از اصول را در قالب “سئو اینستاگرام” (instagram seo) اجرا کنید که در این گزارش با 24 ترفند طلایی آشنا خواهید شد.
اکانت عجیب اینستاگرام

عجیب ترین دارنده اکانت اینستاگرام + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گربه؟ سگ؟ یا هرچیز عجیب دیگری که تا به حال به عنوان دارنده اکانت اینستاگرام دیده و شنیده اید را کنار بگذارید و با اکانت عجیبی آشنا شوید که تعداد قابل توجهی هم دنبال کننده دارد.
هشتگ های محبوب اینستاگرام

هشتگ های برتر اینستاگرام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هشتگ ها از اصلی ترین ابزارها برای تبلیغات در بسترهای مختلفی از جمله اینستاگرام می باشد که در این گزارش با برترین هشتگ های اینستاگرام در سال 2020 آشنا خواهید شد.
افزایش بازدید استوری

ترفند “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر قصد دارید تا با انجام تاکتیک هایی بتوانید میزان بازدید استوری را افزایش دهید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام آشنا خواهید شد.
مشکل ساخت اکانت اینستاگرام

رفع “مشکل ساخت اکانت اینستاگرام”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر روش های مختلف برای ساخت اکانت اینستاگرام را امتحان کرده اید و با خطا روبرو شده اید، در این گزارش از نمناک با نحوه رفع “مشکل ساخت اکانت اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
اصطلاحات اینستاگرامی

معنی تمام اصطلاحات اینستاگرام

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب شبکه های اجتماعی است که دارای اصطلاحات کاربردی می باشد که در این گزارش از نمناک با “اصطلاحات اینستاگرامی” آشنا خواهید شد.
اثرات روانی اینستاگرام

اینستا کاری کرده که فکر می کنید زشتید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اثرات روانی اینستاگرام و دچار شدن به بیماری خود زشت پنداری به دلیل مقایسه ظاهر خود با ظاهر دیگران باعث شده که ما بیشتر به سلامت ذهن خود اهمیت داده و در حد امکان استفاده از اینستاگرام را محدود کنیم.
بلاک کردن در اینستاگرام

آموزش بلاک کردن حساب در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به بلاک کردن حسابی در اینستاگرام دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش تصویری “بلاک در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
محدودیت زمان استوری اینستاگرام

مدت زمان استوری اینستاگرام؟!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدت زمان استوری عکس و فیلم در اینستاگرام متفاوت هستند که در این گزارش از نمناک با مدت زمان استوری اینستاگرام و مدت زمان قابل مشاهده بودن آنها آشنا خواهید شد.
افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

افزایش “فالوور رایگان” اینستاگرام

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر تصمیم به ایجاد پیج پربازدید اینستاگرامی دارید و اما هنوز تجربه کافی ندارید، در این گزارش از نمناک به بررسی افزایش “فالوور رایگان” اینستاگرام خواهیم پرداخت.
معرفی ابزارهای اینستاگرام

ابزارهای کاربردی برای مدیریت اینستاگرام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما مارکتر هستید و در شبکه مجازی اینستاگرام فعالیت دارید، باید از یک سری ابزار استفاده کنید که در این گزارش از نمناک ابزارهای اینستاگرامی کاربردی را معرفی خواهیم کرد.
مقایسه زندگی با اینستاگرام

مقایسه زندگی با اینستاگرام چه بر سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مقایسه کردن باطن زندگی خود با ظاهر زندگی دیگران که در اینستاگرام به اشتراک می گذارند باعث افسردگی و از هم پاشیدن زندگی شما می شود پس هیچ وقت سعی به مقایسه زندگی با اینستاگرام نکنید.
ربات قرعه کشی اینستاگرام

معرفی ربات کاربردی “قرعه کشی اینستاگرام”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرعه کشی اینستاگرامی این روزها به میزان زیادی در اینستاگرام دیده می شود که در این گزارش از نمناک با ربات های آنلاین مناسب “قرعه کشی اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ + تمام شرایط

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درخواست و دریافت تیک آبی اینستاگرام همواره یکی از سوالات کاربران این صفحه اجتماعی است که در این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.
دانلود اینستاگرام ویندوز

دانلود برنامه اینستاگرام برای ویندوز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب فضای مجازی در جهان است که در این گزارش از نمناک می توانید اقدام به دانلود “اینستاگرام ویندوز” کنید و با آموزش نصب آشنا شوید.
صفحه 1 از 6