اینستاگرام

اینستاگرام

معایب و مزایای اینستاگرام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شرایط کنونی جهان به سمت اینترنت و تکنولوژی های جدید رفته است، شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام از اهمیت زیادی برخور دار شده اند.به همین دلیل بر آن شدیم تا معایب و مزایای اینستاگرام را برای شما عزیزان شرح دهیم.
عوارض اینستاگرام

وقتی اینستا به روح و روانتان رحم نمیکند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار می باشد که اگر عوارض استفاده از اینستاگرام را جدی نگیرید، بدون شک روح و روانتان را آزرده می کند.
بیشترین فالوور اینستاگرام

تو دنیا بیشترین فالوور رو کی داره؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان است که اغلب مردم در آن افراد مشهور را دنبال می کنند، چه افرادی بیشترین فالوور را در این اپلیکیشن دارند؟
افزودن لوکیشن اینستاگرام

نحوه افزودن لوکیشن در اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزودن لوکیشن یکی دیگر از قابلیت هایی است که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم کرده که در این گزارش به معرفی “لوکیشن اینستاگرام” و نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت.
لایک اینستاگرام

مشاهده لایک در اینستاگرام اختیاری شد

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1400زمان مطالعه : 1 دقیقه
اینستاگرام در یک آزمایش جهانی که از روز چهارشنبه آغاز شد، به کاربران امکان می دهد مشاهده شمارشگر لایک پستهای خود یا کاربران دیگر را به اختیار خود مخفی کنند.
بازیابی رمز عبور اینستاگرام

چگونه رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید و هنوز موفق به بازیابی آن نشده اید، در این گزارش با آموزش تصویری “بازیابی رمز اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
نحوه ویرایش پست اینستاگرام

چگونه پست اینستاگرام را ویرایش کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر پست اینستاگرامی خود را منتشر کرده اید و متوجه مشکلی در پست شده اید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “ویرایش پست اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
جملات زیبا بیو

متن های مفهومی کوتاه و جذاب برای بیو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نوشتن بیو در شبکه های اجتماعی امری متداول است که شخصیت افراد را آشکار می کند پس جملات زیبا برای بیو تلگرام،واتساپ و اینستا انتخاب کنید.
اینترنت اینستاگرام

اینستاگرام چقدر از اینترنت ما را مصرف میکند؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکی از عوامل دریافت زود به زود پیغام اتمام حجم اینترنت شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد که حجم بالایی از اینترنت را مصرف میکند.
استوری کردن پست و استوری

چگونه پست و استوری دیگران را استوری کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از قابلیت های اینستاگرام به اشتراک گذاری استوری و پست دیگران است که در این گزارش از نمناک با نحوه استوری پست و استوری دیگران آشنا خواهید شد.
سئو اینستاگرام

آموزش 24 ترفند طلایی “سئو اینستاگرام”

زمان مطالعه : 19 دقیقه
در اینستاگرام برای کسب بازدید و فالوور بیشتر باید یک سری از اصول را در قالب “سئو اینستاگرام” (instagram seo) اجرا کنید که در این گزارش با 24 ترفند طلایی آشنا خواهید شد.
اکانت عجیب اینستاگرام

عجیب ترین دارنده اکانت اینستاگرام + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گربه؟ سگ؟ یا هرچیز عجیب دیگری که تا به حال به عنوان دارنده اکانت اینستاگرام دیده و شنیده اید را کنار بگذارید و با اکانت عجیبی آشنا شوید که تعداد قابل توجهی هم دنبال کننده دارد.
هشتگ های محبوب اینستاگرام

هشتگ های برتر اینستاگرام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هشتگ ها از اصلی ترین ابزارها برای تبلیغات در بسترهای مختلفی از جمله اینستاگرام می باشد که در این گزارش با برترین هشتگ های اینستاگرام در سال 2020 آشنا خواهید شد.
افزایش بازدید استوری

ترفند “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر قصد دارید تا با انجام تاکتیک هایی بتوانید میزان بازدید استوری را افزایش دهید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه “افزایش بازدید استوری” اینستاگرام آشنا خواهید شد.
مشکل ساخت اکانت اینستاگرام

رفع “مشکل ساخت اکانت اینستاگرام”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر روش های مختلف برای ساخت اکانت اینستاگرام را امتحان کرده اید و با خطا روبرو شده اید، در این گزارش از نمناک با نحوه رفع “مشکل ساخت اکانت اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
صفحه 1 از 7