اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام
راهنمای تبلیغات موثر در اینستاگرام را در این مقاله آموزش می‌بینید. اگر صاحب یک کسب‌وکار هستید و می‌خواهید آن را تبلیغ کنید، اینستاگرام گزینه بسیار مناسبی است. این نرم‌افزار به دلیل کاربران بسیار زیادی که دارد، می‌تواند بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات باشد.
مقایسه زندگی با اینستاگرام

مقایسه زندگی با اینستاگرام چه بر سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مقایسه کردن باطن زندگی خود با ظاهر زندگی دیگران که در اینستاگرام به اشتراک می گذارند باعث افسردگی و از هم پاشیدن زندگی شما می شود پس هیچ وقت سعی به مقایسه زندگی با اینستاگرام نکنید.
نباید های اینستاگرام

چند نباید اینستاگرامی برای متاهل‌ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی کارهای ممنوعه اینستاگرامی برای افراد متاهل وجود دارند که نباید آنها را انجام دهند؛ این کارها در اینستاگرام حتی می توانند منجر به فروپاشی زندگی شوند.
نبایدهای اینستاگرام

لطفا این چیزها رو در اینستاگرام به اشتراک نگذارید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها اکثر افراد جزئیاتی از زندگیشان را در اینستاگرام منتشر می کنند اما اشتراک برخی از این چیزها ممکن است موجب آسیب در زندگی و روابطشان شود.
روانشناسی استوری

مشکل افرادی که همه چیز زندگیشونو استوری میکنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
من و همسرجان در راه شمال، ما رسیدیم به ساحل، بفرمایید جوجه کباب معروف رستوران ...، به راستی چرا برخی افراد حتی کوچکترین جزئیات زندگی خود را منتشر می کنند؟
اثرات منفی فضای مجازی

دور کردن اثرات منفی اینستا از زندگی مشترک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از عوامل ایجاد مشکلات در رابطه شما با همسرتان اینستاگرام و شبکه های اجتماعی می باشد، راهکارهایی برای کاهش اثرات منفی شبکه اجتماعی در زندگی وجود دارد.
اعتیاد به اینستا

اگه همسرت به اینستا اعتیاد داره، کلیک کن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ممکن است که همسر شما هم به اینستاگرام و شبکه های اجتماعی اعتیاد داشته باشد و این موضوع باعث ناراحتی شما شود، چه راه حل هایی برای این موضوع وجود دارد؟
سلبریتی ها در اینستاگرام

صاحب گرون ترین پست اینستا کیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حتما شما هم کنجکاوید بدانید سلبریتی هایی که بیشترین درآمد را به ازای هر پست در اینستاگرام دارند کدامیک و چقدر برای هر پست خود پول دریافت میکنند.
آگهی اینستاگرام

آگهی کثیف همسریابی پسرجوان در اینستا؛ چقدر بی حیا!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آگهی همسریابی مرد جوان، حاوی محتویاتی بود که خشم کاربران فضای مجازی را برانگیخت و به سرعت دلیل بروی جنجالی بزرگ در شبکه های اجتماعی شد.
عوارض اینستاگرام

وقتی اینستا به روح و روانتان رحم نمیکند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار می باشد که اگر عوارض استفاده از اینستاگرام را جدی نگیرید، بدون شک روح و روانتان را آزرده می کند.
قطعی اینستاگرام

دلیل اصلی قطعی فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ چه بود؟

تاریخ انتشار : 13 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت فیسبوک علت قطعی 6 ساعته رسانه های این شرکت شامل فیسبوک ، اینستاگرام و واتساپ را اعلام کرد.
هشتگ یاب اینستاگرام

بهترین ابزارهای هشتگ یاب اینستاگرام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیدا کردن ترند کلمات مرتبط با پست برای اینستاگرام، به نسبت کار سختی می باشد اما ابزارهایی تولید شده اند که توسط آنها می توانید هشتگ های مرتبط را پیدا کنید.
سایز عکس

سایز عکس های مختلف واتساپ، اینستاگرام و لینکدین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به طراحی عکس برای صفحات مجازی مانند واتساپ، اینستاگرام و لینکدین دارید، در ادامه این گزارش با سایزهای مختلف عکس در این بستر آشنا خواهید شد.
تاثیرات مخرب اینستاگرام

راه مقابله با تاثیر مخرب اینستا در روابط همسران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه امکاناتی که در اختیار ما قرار داده شده است دارای دو وجه مثبت و منفی است، مثل استفاده از فضای مجازی که اگر برنامه ریزی شده نباشد تاثیرات مخربی دارد.
هزینه تبلیغات رونالدو

هزینه یه تبلیغ تو پیچ رونالدو چند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رونالدو شخصی است که دارنده بالاترین میزان دنبال کننده در اینستاگرام می باشد، کریستیانو رونالدو هزینه باورنکردنی بابت تبلیغ در اینستاگرامش دریافت می کند!
صفحه 1 از 7