اینستاگرام

روانشناسی استوری
من و همسرجان در راه شمال، ما رسیدیم به ساحل، بفرمایید جوجه کباب معروف رستوران ...، به راستی چرا برخی افراد حتی کوچکترین جزئیات زندگی خود را منتشر می کنند؟
قطعی اینستاگرام

دلیل اصلی قطعی فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ چه بود؟

تاریخ انتشار : 13 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
شرکت فیسبوک علت قطعی 6 ساعته رسانه های این شرکت شامل فیسبوک ، اینستاگرام و واتساپ را اعلام کرد.
هشتگ یاب اینستاگرام

بهترین ابزارهای هشتگ یاب اینستاگرام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیدا کردن ترند کلمات مرتبط با پست برای اینستاگرام، به نسبت کار سختی می باشد اما ابزارهایی تولید شده اند که توسط آنها می توانید هشتگ های مرتبط را پیدا کنید.
سایز عکس

سایز عکس های مختلف واتساپ، اینستاگرام و لینکدین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به طراحی عکس برای صفحات مجازی مانند واتساپ، اینستاگرام و لینکدین دارید، در ادامه این گزارش با سایزهای مختلف عکس در این بستر آشنا خواهید شد.
اثرات منفی فضای مجازی

دور کردن اثرات منفی اینستا از زندگی مشترک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از عوامل ایجاد مشکلات در رابطه شما با همسرتان اینستاگرام و شبکه های اجتماعی می باشد، راهکارهایی برای کاهش اثرات منفی شبکه اجتماعی در زندگی وجود دارد.
نبایدهای اینستاگرام

لطفا این چیزها رو در اینستاگرام به اشتراک نگذارید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها اکثر افراد جزئیاتی از زندگیشان را در اینستاگرام منتشر می کنند اما اشتراک برخی از این چیزها ممکن است موجب آسیب در زندگی و روابطشان شود.
تاثیرات مخرب اینستاگرام

راه مقابله با تاثیر مخرب اینستا در روابط همسران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه امکاناتی که در اختیار ما قرار داده شده است دارای دو وجه مثبت و منفی است، مثل استفاده از فضای مجازی که اگر برنامه ریزی شده نباشد تاثیرات مخربی دارد.
نباید های اینستاگرام

چند نباید اینستاگرامی برای متاهل ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی کارهای ممنوعه اینستاگرامی برای افراد متاهل وجود دارد که نباید آن ها را انجام بدهند، این کارها در اینستاگرام حتی می تواند منجر به خرابی زندگی متاهلی شود.
هزینه تبلیغات رونالدو

هزینه یه تبلیغ تو پیچ رونالدو چند؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رونالدو شخصی است که دارنده بالاترین میزان دنبال کننده در اینستاگرام می باشد، کریستیانو رونالدو هزینه باورنکردنی بابت تبلیغ در اینستاگرامش دریافت می کند!
اعتیاد به اینستا

اگه همسرت به اینستا اعتیاد داره، کلیک کن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ممکن است که همسر شما هم به اینستاگرام و شبکه های اجتماعی اعتیاد داشته باشد و این موضوع باعث ناراحتی شما شود، چه راه حل هایی برای این موضوع وجود دارد؟
اینستاگرام

تفاوت اکانت شخصی و بیزینس در اینستاگرام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
این روزها اینستاگرام به تنهایی تقریباً مترادف با بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. دلیل این امر را می توان امکاناتی دانست که این برنامه در اختیار کاربران خود قرار می دهد. علاوه وجود یک میلیارد کاربران فعال در این پلتفرم نیز آن را به یک فرصت درخشان برای بازاریابی تبدیل کرده است.
معروف شدن در اینستا

راه و چاه معروف شدن در اینستا

زمان مطالعه : 6 دقیقه
معمولا اغلب افراد برای کسب درآمد و یا هر چیز دیگری، تمایل به معروف شدن در اینستاگرام دارند اما از اصول و قواعد مهم برای رسیدن به آن اطلاعات کافی ندارند.
اینستاگرام

معایب و مزایای اینستاگرام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شرایط کنونی جهان به سمت اینترنت و تکنولوژی های جدید رفته است، شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام از اهمیت زیادی برخور دار شده اند.به همین دلیل بر آن شدیم تا معایب و مزایای اینستاگرام را برای شما عزیزان شرح دهیم.
عوارض اینستاگرام

وقتی اینستا به روح و روانتان رحم نمیکند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرطرفدار می باشد که اگر عوارض استفاده از اینستاگرام را جدی نگیرید، بدون شک روح و روانتان را آزرده می کند.
بیشترین فالوور اینستاگرام

تو دنیا بیشترین فالوور رو کی داره؟

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1400زمان مطالعه : 6 دقیقه
اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان است که اغلب مردم در آن افراد مشهور را دنبال می کنند، چه افرادی بیشترین فالوور را در این اپلیکیشن دارند؟
صفحه 1 از 7