سلبریتی

عادات غذایی عجیب
همه ما میدانیم سلیقه غذایی هر فرد متفاوت است اما برخی افراد یا برخی از سلبریتی ها عادات غذایی عجیب و غریبی دارند که حتما از شنیدن آنها تعجب می کنید.
ماشین بازیگران

بازیگرانی که خفن ترین ماشین ها رو سوار میشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اینکه بدانید بازیگران و سلبریتی های مورد علاقه شما چه خودرویی سوار می شوند، بخش جذابی از زندگی شخصی آنهاست که منتشر شده.
ثروتمندترین سلبریتی های جهان

پولدارترین سلبریتی امسال معرفی شد 

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از ما دوس داریم بدانیم که ثروت افراد ثروتمند چقدر است و این ثروت را از کجا بدست اورده اند، جالب است بدانید ثروتمندترین سلبریتی سال هم مشخص شده است.
سلبریتی های قاتل

بازیگرانی که تو واقعیت آدم کشتن!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این موضوع شاید برای اغلب افراد غیر قابل باور باشد اما سلبریتی و هالیوودی های بسیاری وجود دارند که در واقعیت آدم کشته اند و تجربه قتل دارند!
پریناز ایزدیار

سلبریتی هایی که به دام سارقان افتادند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بازیگران و چهره های معروف فوتبالی بارها و بارها مورد هجوم سارقان قرار گرفته اند و اموالشان سرقت شده است، در ادامه خاطراتی از این دزدی ها را خواهید خواند.
کتاب سلبریتی ها

سلبریتی های ایرانی چه کتاب هایی میخوانند؟

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلبریتی ها و چهره های ایرانی توصیه های زیادی به کتاب خوانی دارند و هر از چند گاهی کتاب هایی را به همراهانشان معرفی میکنند که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.
الهام حمیدی

سلبریتی های ایران چه کتابی می خوانند؟

تاریخ انتشار : 24 آبان 1397زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروز 24 آبان در تقویم رسمی کشور ما به عنوان روز کتابخوانی نامگذاری شده است ، به همین مناسبت چند کتاب که مورد علاقه سلبریتی های مشهور است را برایتان معرفی میکنیم.