ماشین بازیگران
اینکه بدانید بازیگران و سلبریتی های مورد علاقه شما چه خودرویی سوار می شوند، بخش جذابی از زندگی شخصی آنهاست که منتشر شده.

خاص ترین خودروهای بازیگران؛ ماشین های کلکسیونی سلبریتی ها

اینکه بدانیم سلبریتی مورد علاقه ما به چه خودرویی علاقه مند است و از چه ماشینی استفاده می کند، قطعاً هیجان انگیز است‌. سلبریتی های زیادی هستند که به کالکشن خودرو اهمیت بسیار زیادی می دهند و کمیاب ترین ماشین هایی که شاید هر کسی آنها را از نزدیک ندیده باشد را سوار می شوند. در این قسمت از چهره ها در نمناک تصمیم گرفتیم سلبریتی هایی را به شما معرفی کنیم که ماشین های کمیاب و کلکسیونی سوار می شوند.

رابرت داونی

ماشین رابرت هم اکنون فورد موستانگ باس 302 است. خیلی از افراد فکر می کنند که او عاشق ماشین های اسپرت است؛ در صورتی که این چنین نیست. او ماشین های خاص را می پسندد و بامزه ترین و جذاب ترین ماشین، شاید متعلق به او باشد که مربوط به سال 1970 است.

رابرت داونی

کوین هارت

این استندآپ کمدین معروف چند سال پیش تصادف سنگینی داشت. خیلی ها بعد از آن تصادف فکر می‌ کردند که او دیگر به سراغ ماشین های قدیمی نرود؛ اما کمی بعد ماشین دوج چارجر مدل سال 1970 را خرید.

جاستین تیمبرلیک

شاید جاستین در دهه پیش خیلی پر کار نبود؛ اما به هر حال در نسل خودش جزء بزرگترین ستارگان سینما محسوب می‌ شود که استعداد زیادی هم در زمینه موسیقی دارد؛ اما جدا از همه اینها او هم علاقه زیادی به ماشین های قدیمی دارد و یکی از قدیمی ترین خودرو ها به نام پونتیاک جی تی او مدل 1966 متعلق به اوست.

جاستین تیمبرلیک

دوین بوکر

افرادی که علاقه زیادی به بازی بسکتبال دارند، حتماً دوین بوکر را می شناسند. او جزء افرادی است که توانسته در ورزش شهرت پیدا کند و هم اکنون هم خیلی ها نام او را در کنار کندال جنر می شناسند. او هم عاشق ماشین های کلاسیک است و یکی از کمیاب ترین ماشین های آمریکایی به نام بویوک جی.ان.ایکس را خریداری کرده است.

جو روگان

جو روگان شاید یکی از موفق ترین شخصیت ها در رسانه باشد و کارهایی مثل اجرای برنامه تلویزیونی، انجام فعالیت های ورزشی، استنداپ کمدی و حتی موفق ترین پادکست ها را از او شاهد بوده ایم. او هم جزء افرادی است که به ماشین و خودرو علاقه زیادی دارد و یکی از ماشین های مورد علاقه اش، پلیموث باراکودا مدل 1970 است که در حال حاضر هم از آن استفاده می کند.

جان سینا

همه افرادی که به کشتی علاقه دارند، قطعاً جان سینا را هم می شناسند که در بین نسل جوان شهرت بسیار زیادی دارد و به خاطر اندام ورزشی اش وارد عرصه سینما هم شد. او جزء افرادی است که عاشق ماشین های کلاسیک و قدیمی است و اکنون ماشین او پلیموث سوپربرد مدل 1970 است.

جان سینا

متیو مک کانهی

متیو جزء افرادی است که به ظاهر خیلی اهمیت می دهد و همچنین جزء ثروتمندترین بازیگران است و پول زیادی را هم خرج خرید خودرو و ماشین های مختلف می کند. یکی از خودرو هایی که در کالکشن خود دارد، شورلت کامارو Z28 مدل 1981 است که همسرش به عنوان کادو برایش خریده است.

کریس ایوانز

چه چیزی زیباتر از اینکه دوستانت برایت به عنوان کادو یک خودرو در نظر گرفته باشند؟ خودرویی که اصلاً معمولی نیست. دوستان کریس به عنوان کادو به او شورلت کامارو مدل 1967 را هدیه دادند.

لیدی گاگا

لیدی گاگا که مدت هاست خبری از او نیست، یکی از بازیگران زن معروف هالیوودی و از ستارگان موسیقی پاپ محسوب می شود. خیلی از افرادی که در لس آنجلس زندگی می کنند، حداقل یک بار او را سوار ماشین قدیمی و کلاسیکش؛ یعنی شورولت ال کامینو دیده اند.

لیدی گاگا

بیل گلدبرگ

بیل گلدبرگ هم به کالکشن خود علاقه زیادی دارد و عاشق ماشین های کلاسیک آمریکایی است و خودرویی خیلی که با آن علاقه مند است، یک خودروی قدیمی به نام دوج همی چارجر مدل 1969 است.

بازیگرانی که خفن ترین ماشین ها رو سوار میشن

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی