تولد
عادات غذایی عجیب
همه ما میدانیم سلیقه غذایی هر فرد متفاوت است اما برخی افراد یا برخی از سلبریتی ها عادات غذایی عجیب و غریبی دارند که حتما از شنیدن آنها تعجب می کنید.

چند عادات غذایی متفاوت بین هالیوودی ها

غذایی که ما می خوریم، بستگی به سلیقه مان دارد اما بعضی از افراد عادات غذایی دارند که به سلیقه خیلی از ما خوش نمی آید؛ به خاطر همین شاید عادات غذایی شان برای ما عجیب و غریب به نظر برسد.

در این قسمت از نمناک عادات غذاییِ عجیب هالیوودی ها را به شما خواهیم گفت که احتمالاً از شنیدن شان تعجب می کنید؛ پس با ما همراه باشید.

تیلور سوئیفت

تیلور یک رژیم غذایی کاملاً متعادل دارد که میزانِ پروتئین و فیبر آن بالا است. او عاشق نوشیدنی است؛ اما فقط نوشیدنی که حتما داخلش لاوندر وجود داشته باشد.

تیلور سوئیفت

جیک اووِن

شاید نمک زدن به غذا کار عجیبی نباشد؛ اما این فرد مشهور عاشق این است که نوشیدنی هایش هم شور باشند. او حتی به نوشابه هم نمک می زند.

دال ارهاردت جر

دال زمانی که عکس ساندویچش را در شبکه های اجتماعی پست کرد؛ همه را به تعجب واداشت‌ زیرا ترکیب عجیب و غریبی از سس مایونز و موز را روی نان سفید ریخته و کاملا داخل عکس مشخص بود.

دال ارهاردت جر

پادما لاکشمی

پادما ترکیب عجیب و غریبی از طعم های مختلف را درست می کند و خیلی از آن ها لذت می برد‌. یکی از عکس هایی که پست کرده بود؛ نان تست با کره بادام زمینی و دانه های انار بود.

جسیکا سیمپسون

جسیکا در دوران بارداری علاقه زیادی به خوردن گرمک و طالبی پیدا کرده بود؛ اما کار عجیب و غریبش این بود که روی این میوه ها نمک می زد. او در آن دوران می توانست در عرض یک الی دو دقیقه یک طالبیِ کامل را با نمک بخورد.

جسیکا سیمپسون

یولاندا حدید

حدید جزو افرادی است که وعده های غذاییِ خیلی سبکی می خورد، زیرا به راحت بودن پروسه گوارش اهمیت بسیار زیادی می دهد. حتماً عصرها هم باید شیر گرم بز را همراه با عسل و هل بنوشد.

اسکات فولی

اسکات جز افرادی است که چاشنی دست سازِ خودش را روی تخم مرغ استفاده می کند؛ در صورتی که خیلی ها تخم مرغ را با کچاپ استفاده می‌ کنند اما او به تخم مرغ، کره بادام زمینی می زند و یک بار هم از این کارش در فضای اجتماعی عکس منتشر کرد.

اسکات فولی

گوئینت پالترو

گوئینت عادت غذایی مخصوص به خودش را دارد. او وقتی که از خواب بیدار می شود، حتماً باید مقداری روغن نارگیل داخل دهانش بریزد به این دلیل که عقیده دارد انجام این کار باکتری های مضرِ داخل دهانش را از بین می برد.

این بازیگر زن عاشق نوعی دسر سالاد است که فقط خودش میداند چطور آن را آماده کند. همچنین عاشق نوشیدنی شیر بادام است که آن هم حتما باید دست سازِ خودش باشد؛ نوشیدنی که آن را با مقداری زنجبیل، شکر و روغن کنجد هم ترکیب می کند.

چند عادت غذایی عجیب و غریب بین هالیوودی ها

57
این مطلب مفید بود ؟70
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
وبگردی