سلامت مغز

خواص قارچ صدفی
قارچ صدفی جز خوراکی های عالی است که معمولا در تمام جهان یافت می شود که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است، مصرف قارچ های صدفی خواص بسیاری هم برای سلامت بدن و درمان ببماری ها به همراه دارد.
فواید نوازش

فایده نوازش توسط کسی که دوستش دارید

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از خوشایند ترین حس ها، نوازش شدن توسط کسی است که دوستش دارید همچنین نوازش فواید و تاثیرات بسیار مثبتی بر زندگی افراد میگذارد.
آنتی بیوتیک برای مغز

می دانید آنتی بیوتیک ها با مغز انسان چه می کنند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دستگاه گوارش با مغز ارتباط خاصی دارد و مصرف طولانی مدت داروهای آنتی بیوتیک می تواند اثرات مخربی روی عملکرد مغز و حافظه داشته باشد.
آرامش مغز

آرامش فوری مغز بدون هیچ زحمت و هزینه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیتیشن تنها راه آرامش مغز نیست. روش های کم زحمت و ساده تری هم وجود دارد که با تاثیر فوری بر مغز باعث به آرامش رسیدن ذهن میشوند.
رهایی از استرس

راه رهایی از استرس تنها در 20 دقیقه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرس یکی از مهم ترین موضوعاتی است که ما در طول روز ممکن است بنابر دلایل مختلف چندین بار با آن مواجه شویم. اما آیا راه درمان فوری برای استرس وجود دارد؟
رژیم مغز

بخاطر گوارش و مغزت، اینها رو بخور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید برایتان عجیب باشد اما مغز و سیستم گوارش ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند بنابراین باید برای سلامت این دو رژیم غذایی خاصی داشته باشید.
فواید دریا برای انسان

اتفاق خوبی که با نگاه کردن به دریا در مغز می افتد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فواید دریا برای انسان زیاد است مخصوصا از لحاظ روحی و روانی تاثیر مثبت زیاد و باور نکردنی بر بدن انسان دارد و به انسان حس آرامش را القا می کند.
تاثیر قهوه بر مغز

حال و روز مغز بعد خوردن قهوه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق تحقیقات انجام شده مصرف روزانه قهوه علاوه بر افزایش انرژی شما، اثرات فوق العاده ای بر مغز دارد. در این قسمت می توانید با فواید قهوه برای مغز آشنا شوید.
ضربه به سر

علائم نگران کننده بعد ضربه به سر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مغز یکی از حساس ترین و آسیب پذیر ترین عضو های بدن می باشد که پس از ضربه خوردن باید هر نوع علائم را جدی گرفته و کمک های اولیه ضربه به سر را در پیش بگیرید.
تاثیر غذا بر مغز

رژیمی که فکر و مغز رو بهم میریزه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی و تغذیه ای که دارید علاوه بر بدن، بر سلامت مغز و فکر شما تاثیر می گذارد بنابراین رژیمی که بر ذهن و مغزتان اثرات مخربی می گذارد را بشناسید.
مغز تغییر فصل

حال مغز در کدام فصل بهتر است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تغییرات فصل بر روی عملکرد مغز و روحیات و شخصیت افراد بسیار تاثیر گذار است. برای مثال در فصل زمستان برخی افراد دچار افسردگی می شوند.
علائم مشکل مغزی

حال مغزتون خوب نیست اگه...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای داشتن زندگی سالم و عمری طولانی باید مغزی سالم داشته باشید اما علائم ساده ای که هیچ توجهی به آن ها ندارید ممکن است نشانه مشکلات مغزی باشند.
تاثیر تنفس بر مغز

تنفس در هوای آلوده با مغز چه میکند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تنفس شما مانند چیزهای دیگر بر مغز تاثیرگذار است بنابراین باید بدانید تنفس در هوای آلوده می تواند اثرات مخربی بر روی سلامت مغز و توانایی تفکر شما داشته باشد.
تناسب اندام مغز

برنامه فوق العاده فیتنس و تناسب اندام مغز!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انجام چندین ایده مناسب راز فیتنس و تناسب اندام مغز می باشد، پیروی از این ایده ها در زندگی به تناسب اندام مغز برای باهوش شدن کمک فوق العاده ای می کند.
تغییرات مغز

تو سن شما، مغز چه تغییری میکنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رشد و تغییر مغز هیچوقت متوقف نمی شود. مغر از دوران جنینی تا پیری با فعالیت های مختلف، شبکه های عصبی جدید ایجاد می کند و تغییرات جالبی در هر سنی دارد.
صفحه 1 از 6