سلامت مغز

فواید شکلات داغ
نوشیدن شکلات داغ یا همان هات چاکلت فواید مناسبی برای سلامت بدن به همراه دارد، البته زیاده روی در مصرف شکلات داغ عوارض و مضرات جدی دارد.
رژیم مغز

بخاطر گوارش و مغزت، اینها رو بخور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید برایتان عجیب باشد اما مغز و سیستم گوارش ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند بنابراین باید برای سلامت این دو رژیم غذایی خاصی داشته باشید.
آرامش مغز

آرامش فوری مغز بدون هیچ زحمت و هزینه ای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیتیشن تنها راه آرامش مغز نیست. روش های کم زحمت و ساده تری هم وجود دارد که با تاثیر فوری بر مغز باعث به آرامش رسیدن ذهن میشوند.
علائم مشکل مغزی

حال مغزتون خوب نیست اگه...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای داشتن زندگی سالم و عمری طولانی باید مغزی سالم داشته باشید اما علائم ساده ای که هیچ توجهی به آن ها ندارید ممکن است نشانه مشکلات مغزی باشند.
تاثیر تنفس بر مغز

تنفس در هوای آلوده چه بلایی سر مغز میاره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تنفس شما مانند چیزهای دیگر بر مغز تاثیرگذار است بنابراین باید بدانید تنفس در هوای آلوده می تواند اثرات مخربی بر روی سلامت مغز و توانایی تفکر شما داشته باشد.
ضربه به سر

علائم نگران کننده بعد ضربه به سر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مغز یکی از حساس ترین و آسیب پذیر ترین عضو های بدن می باشد که پس از ضربه خوردن باید هر نوع علائم را جدی گرفته و کمک های اولیه ضربه به سر را در پیش بگیرید.
مغز تغییر فصل

حال مغز در کدام فصل بهتر است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تغییرات فصل بر روی عملکرد مغز و روحیات و شخصیت افراد بسیار تاثیر گذار است. برای مثال در فصل زمستان برخی افراد دچار افسردگی می شوند.
تاثیر قهوه بر مغز

حال و روز مغز بعد خوردن قهوه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق تحقیقات انجام شده مصرف روزانه قهوه علاوه بر افزایش انرژی شما، اثرات فوق العاده ای بر مغز دارد. در این قسمت می توانید با فواید قهوه برای مغز آشنا شوید.
عفونت مغزی

علامتی که ثابت میکنه مغز عفونت کرده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گرچه غفونت مغزی جزء بیماری های نادر به شمار میاید اما بسیار خطرناک است و با شناخت علائم و دلایل بروز این بیماری میتوانید از عفونت مغزی جلوگیری کنید.
تاثیر غذا بر مغز

رژیمی که فکر و مغز رو بهم میریزه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم غذایی و تغذیه ای که دارید علاوه بر بدن، بر سلامت مغز و فکر شما تاثیر می گذارد بنابراین رژیمی که بر ذهن و مغزتان اثرات مخربی می گذارد را بشناسید.
مشغله ذهنی

تاثیر مشغله ذهنی بیشتر در سلامت مغز !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بعضی افراد فکر می کنند که مشغله ذهنی زیاد باعث کهولت مغز می شود در صورتیکه اینطور نیست و مشغله های فکری باعث تقویت عملکرد مغز می شوند.
صبحانه مغز

صبحانه ای که موتور مغز را روشن می کند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خوردن صبحانه به داشتن انرژی در طول روز کمک می کند همچنین می توانید با انتخاب چند مواد غذایی مغذی در وعده صبحانه مغزتان را فعال تر از همیشه کنید.
خواب بعد از ظهر

واسه قوی شدن مغزت، این ساعت روز یه چرت بزن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواب کوتاه بعد از ظهر تاثیر قابل توجهی بر قوی تر شدن مغز دارد اما باید در ساعت خاصی از روز بخوابید تا این نتیجه را بگیرید.
تغییرات مغز

تو سن شما، مغز چه تغییری میکنه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رشد و تغییر مغز هیچوقت متوقف نمی شود. مغر از دوران جنینی تا پیری با فعالیت های مختلف، شبکه های عصبی جدید ایجاد می کند و تغییرات جالبی در هر سنی دارد.
تناسب اندام مغز

برنامه فوق العاده فیتنس و تناسب اندام مغز!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انجام چندین ایده مناسب راز فیتنس و تناسب اندام مغز می باشد، پیروی از این ایده ها در زندگی به تناسب اندام مغز برای باهوش شدن کمک فوق العاده ای می کند.
صفحه 1 از 7