آفت دهان

آفت دهان و زبان
آفت دهان به زخمی سطحی، کوچک و خوش خیم در بافت نرم داخل دهان یا لب ها، زیر زبان و روی غشاء لثه گفته می شود که می توانید آنرا با روش های ساده درمان کنید.
درمان زخم دهان

محلول گیاهی برای درمان زخم های دهان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زخم هایی که بنابر دلایلی در دهان ایجاد می شوند، به مراتب برای مدت 1 یا 2 هفته با درد همراه خواهند بود که با روش های بسیار ساده خانگی قابل درمان و تسکین هستند.
عفونت دهان

بلایی که عفونت سر دهان می آورد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از علائمی که بصورت غیر عادی در دهان رخ می دهند، گاها می توانند گویای عفونت دهان باشند که با دیدن این علائم باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.
درمان آفت دهان

درمان فوری آفت دهان با چند برگ ریحان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آفت های دهانی معمولا دردناک هستند و در مواقع صحبت کردن و مصرف غذا موجب ایجاد ناراحتی افراد می شود، اما راه های خانگی مناسبی برای تسریع بهبود و درمان آفت دهان وجود دارد.
آفت دهان

آفت دهانی که علامت سرطان دارد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آفت دهانی در دو نوع مختلف وجود دارد که با زخم کوچکی در دهان ایجاد می شود ولی این زخم امکان دارد که منجر به آفت سرطانی شود ولی بیماران به این موضوع توجه ندارند.
آفت دهان

از علت تا درمان آفت دهان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می دانید دقیقا چه عاملی باعث بروز آفت دهان می شود یا چه درمانی می تواند برای آن مفید باشد؟ جواب این سؤال ها را در این بخش از نمناک بیابید.
آفت دهان کودکان

درمان “آفت دهان کودکان” با روش های خانگی فوق العاده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آفت دهان در کودکان مشکلی است که اکثر کودکان را آزار می دهد و والدین با چگونگی درمان آن مطلع نیستند، در ادامه با بهترین روش های درمان آفت دهان کودک آشنا خواهید شد.
آفت دهانی

عوامل ودرمان موثر در ایجاد آفت دهانی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آفت دهانی قطعا تا به حال باعث آزار شما نیز بوده است. از شیرنارگیل به عنوان دهانشویه، 3 تا 4 بار در روز استفاده کنید و تا بهبودی آفت های دهانی خود ادامه دهید.