درمان واریس

ورزش واریس
امروزه به دلیل کمتر شدن تحرک و برخی دلایل دیگر ایجاد رگ های واریسی و عنکبوتی در افراد بسیار افزایش یافته است، برای درمان واریس پا ورزش هایی ساده اما کاربردی وجود دارد.
مواد مضر برای واریس

خوردنی هایی که واریس رو بدتر می کنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که واریس دارند باید توجه ویژه ای به داشتن یک رژیم غذایی سالم داشته باشند، به دلیل اینکه مصرف برخی مواد غذایی در هنگام واریس مضر است و علائم واریس را بدتر می کند.
اسکلروتراپی

اسکلروتراپی راه رهایی از رگهای عنکبوتی و واریسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اسکلروتراپی یکی از روش های درمان واریس یا رگ های عنکبوتی بد شکل می باشد که با تزریق دارو به رگ ها انجام می شود.
رگ واریس

تهدید قلب و ریه با رگ های واریسی !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رگ های واریس را حتما باید جدی گرفت و برای درمان آن ها اقدام کرد، رگ های واریسی عوارض خطرناکی برای انسان دارد و سلامت قلب و ریه را تهدید می کند.
واریس پا

درمان قطعی واریس پا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
واریس، از شکسته شدن رگ های خونی و تراوش خون به منطقه آسیب دیده ایجاد می شود.واریس می تواند در هر قسمت بدن ایجاد شود،اما در قسمت های پایینی بدن متداول تر است.
درمان واریس صورت

دوای درد رگهای عنکبوتی یا همان واریس صورت

زمان مطالعه : 14 دقیقه
رگ های عنکبوتی یا واریس صورت با افزایش سن بیشتر ظاهر می شوند اما روش هایی در طب سنتی و طب مدرن برای جلوگیری یا درمان این مشکل پوست وجود دارد.
درمان واریس

8 نسخه قوی برای درمان واریس در مدت کوتاه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای درمان واریس اگر قصد استفاده از مواد طبیعی و روش های خانگی را دارید بهتر است بهترین ها را بشناسید و با استفاده درست خیلی سریع سیاه رگهای واریسی را رفع کنید.
درمان واریس

روش صحیح درمان واریس با گوجه فرنگی چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای درمان واریس روش های مختلفی وجود دارد، اما یک روش خانگی ( استفاده از گوجه ها ) برای درمان واریس بسیار موثر است و می تواند به شما در روند درمان واریس کمک فراوانی کند.
درمان واریس

آنچه که در مورد واریس نمیدانید + درمان طب سنتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
درمان های زیادی برای رفع واریس وجود دارد که با توجه به شدت بیماری باید یکی از آن ها را انتخاب کرد رژیم غذایی نیز می تواند به رفع آن کمک کند.
قرص واریس

واریس با چه قرصی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
درمان واریس پا با روش های مختلفی انجام می پذیرد یکی از آن ها استفاده از قرص و پماد است هر چند این داروها نیز عوارضی دارند که باید به آن ها توجه کرد.
علل بیماری ترومبوفلبیت

بیماری ترومبوفلبیت چیست و چه علائمی دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترومبوفلبیت یک بیماری است که معمولا با لخته شدن خون در رگ های پا ایجاد می شود و علائمی مانند درد و تورم دارد که سلامت بدن را به خطر می اندازد.
بیرون زدگی رگ دست

علت و درمان برآمدگی و بیرون زدگی رگ دست

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بیرون زدگی رگ دست به طور معمول نشان دهنده یک بیماری نمی باشد ،اما در برخی مواقع ممکن است برآمدگی های آنها به علت بیماری عروقی باشد و نیاز به درمان دارد.
واریس بارداری

واریس بارداری چیست و درمان آن چگونه است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بارداری سبب تغییر سریع ارگانیسم بدن مادر می شود و اولین اثر آن کند کردن جریان خون در رگ های ران ها و ساق پا است که منجر به واریس بارداری می شود.
درمان خانگی واریس

“درمان خانگی واریس” با سیر و پرتغال + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نسخه ای قدیمی و کاربردی برای رفع رگهای واریسی پا و اعضای دیگر بدن با استفاده از ترکیب صحیح چند ماده که تبدیل به “درمان خانگی واریس” به طور قطعی شده است.
سیاهرگ واریسی

درمان سیاهرگ واریسی با سرکه سیب

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سیاهرگ واریسی به خاطر اختلال عملکرد دریچه های موجود در سیاهرگ ها ایجاد میشود, سیاهرگ های واریسی را میتوان با سرکه سیب درمان کرد.
صفحه 1 از 2