مقعد

علائم انگل

شما هم انگل دارید اگر ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شکم درد، خستگی و کم خونی تنها چند مورد از علائم رایج انگل در بدن انسان هستند، در ادامه با تمام نشانه ها و علائم جدی وجود انگل در بدن آشنا می شوید.
مقعدی

علل گرایش زن و مرد به رابطه مقعدی + پیامدهای آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه مقعدی یکی از پرخطرترین انواع رابطه جنسی است که برای زنان و مردان عوارض خطرناکی دارد اما راهکارهایی وجود دارد که می توان این عوارض را کاهش داد.
درمان درد معده

روش های تشخیصی و درمان قطعی درد معده و درد مقعد

زمان مطالعه : 12 دقیقه
دردهای معده علت های متعددی دارد که تشخیص نادرست آن میتواند باعث تشدید بیماری شود که متاسفانه این موضوع بارها اتفاق افتاده است، دلیل اصلی عدم استفاده از دستگاه های بروز تشخیصی همچون آندوسکوپ هست.
رابطه مقعدی

مضرات رابطه مقعدی برای زن و مرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مضرات رابطه ی مقعدی بسیار خطرناک تر از آن است که حتی زوجین فکرش را هم بکنند. خونریزی و بریدگی های مقعد بعد از رابطه مقعدی زن را تا حد ابتلا به اچ آی وی و مرد را مستعد عفونت های شدید می کند.
درمان شقاق مقعدی

روش صحیح درمان شقاق مقعدی با عسل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شقاق مقعدی نوعی مشکل است که اغلب در افرادی که یبوست دارند اتفاق می افتد و باعث اذیت آنها می شود، برای “درمان شقاق مقعدی” روش هایی وجود دارد که بسیار کاربردی هستند.
درمان زگیل مقعدی

زگیل مقعدی را چطور بدون دارو در خانه درمان کنم؟

زمان مطالعه : 13 دقیقه
زگیل مقعدی به عنوان سرطان شناخته می شود و عواملی مانند مقاربت جنسی و خون و حتی مسواک و ریش تراش باعث به وجود آمدن آن می شوند
خارش مقعد

علت سوزش و خارش مقعد و درمان های کاملا طبیعی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خارش مقعد یک نوع تحریک پوستی است که ممکن است هر موقعی سراغ شما بیاید و یک قرار کاری یا خواب عمیق شما را بهم بزند به همین منظور راه های پیشگیری و درمان سریع آن را در ادامه مطلب آماده کرده ایم.
کرمک در کودکان

خارش مقعد در کودکان نشانه کرمک است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کرمک یا اکسیور یکی از شایع ترین بیماری ها در کودکان است که خارش شدید و آزار دهنده مقعد اصلی ترین نشانه آن است.
میگرن مقعدی

کدام نوع درد دقیقا نشانه میگرن مقعدی است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیماری میگرن مقعدی یا همان دردهای مقعدی دلایل مختلفی از جمله یبوست و اسهال دارد که با روش های خانگی می توان این دردها را تسکین داد.
آبسه مقعدی

آبسه مقعدی از علائم تا درمان با جراحی و طب سنتی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
آبسه مقعدی چیست؟ چه نشانه هایی از علائم آبسه آنورکتال مقعدی خبر می دهند؟ جراحی و مراقبت های بعد از جراحی آبسه مقعدی کدامند؟ روش درمان آبسه مقعدی و فیستول بدون جراحی و در طب سنتی چیست؟
درمان بیماریهای مقعد

درمان بیماریهای مقعدی با لیزر توسط دکتر داود تاج بخش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دکتر داود تاج بخش متخصص جراحی عمومی و درمان بیماریهای مقعد با لیزر در خصوص نحوه درمان بیماریهای مقعد با کمک لیزر و بدون استفاده از چاقو و بیهوشی و حتی بستری شدن در بیمارستان را توضیح می دهند.