حالت تهوع

مصرف آموکسی سیلین
آموکسی سیلین یک انتی بیوتیک است که برای درمان عفونت باکتریال مورد استفاده قرار می گیرد این دارو به سه نوع فوری ،طولانی مدت وجویدنی وجود دارد.
درمان تهوع بارداری

درمان تهوع بارداری با یک نوشیدنی از طب سنتی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تهوع در بارداری یکی از بدترین چیزهاییست که برای هر مادری اتفاق می افتد اما بعضی از خوراکی ها وجود دارند که می توانند این مشکل بزرگ را درمان کنند.
پس از استفراغ

پیشنهاد خوراکی طب سنتی برای بعد استفراغ

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پس از استفراغ اغلب مردم غذا خوردن را دوست ندارند و ترجیح می دهند که استراحت کنند، اما در واقعیت خوردن مقدار کمی مواد مغذی، مایعات و کالری لازم است.
درمان خانگی استفراغ

ضد تهوع های گیاهی برای درمان فوری استفراغ

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حالت تهوع و استفراغ دلایل مختلفی دارد و معمولا مربوط به مشکلات معده می باشد که می توانید بدون دارو و با درمان های خانگی و ضد تهوع های گیاهی و طبیعی این مشکل را برطرف کنید.
حالت تهوع

بهترین و سریعترین راه درمان حالت تهوع

زمان مطالعه : 15 دقیقه
در این بخش از سلامت نمناک نسخه های خانگی و طبیعی را به عنوان درمان حالت تهوع معرفی خواهیم کرد که برای هر فرد موثر خواهد بود.
دریازدگی

تکنیکی ساده برای جلوگیری از دریازدگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
راهکارهای ساده و در عین حال مفید به شما کمک می کنند تا در طول سفر دریایی دچار دریازدگی نشوید و از سفرتان لذت ببرید.
حالت تهوع و گرسنگی

چرا وقتی گرسنه ام، حالت تهوع میگیرم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حالت تهوع هنگام گرسنگی مشکلی است که برای همه افراد اتفاق افتاده و بسیار اتفاق نا خوشایندی است، و بسیاری از افراد به دنبال علت بروز این بیماری هستند.
قرص پرفنازین

اگر قرص پرفنازین مصرف می کنید حتما بخوانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قرص پرفنازین برای درمان اختلالات روان پریشی یا درمان حالت تهوع و استفراغ استفاده می شود و خواب آلودگی از عوارض شایع این دارو می باشد.
دمیترون

روش صحیح مصرف داروی دمیترون + هشدارها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دمیترون دارویی است که برای درمان یا جلوگیری از حالت تهوع و استفراغ دوران بارداری یا بر اثر شیمی درمانی و رادیوتراپی می باشد و در اشکال دارویی قرص، شربت و آمپول وجود دارد.
درمان حالت تهوع کودکان

درمان حالت تهوع و استفراغ کودکان با روش های خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای درمان حالت تهوع کودکان به غیر از درمان دارویی میتوانید از روش های ساده و آسان خانگی و نسخه های طبیعی طب سنتی استفاده کنید.
شربت میم اورنج

شربت میم اورنج چیست و برای چه مصرف می شود؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
موارد مصرف شربت میم اورنج بسیار است اما بهتر است با آگاهی از عوارض آن از این دارو استفاده کنید همچنین با بعضی اشخاص اصلا سازگار نیست.
حالت تهوع صبحگاهی

علت حالت تهوع صبحگاهی افرادی که باردار نیستند

زمان مطالعه : 14 دقیقه
حالت تهوع صبحگاهی ممکن است به علت عفونت و گرسنگی یا پرخوری اتفاق بیفتد در این مواقع نفس عمیق بکشید ، دراز بکشید و سر خود را پایین تر قرار دهید.
داروی هیوسین

کاربرد داروی هیوسین و موارد منع مصرف آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
داروی هیوسین برای تسکین دردهای شکم و روده استفاده می شود و برای مادران شیرده توصیه نمی شود همچنین برای کسانی که دچار آسم یا انسداد ریه هستند نیز ضرر دارد.
دیمن هیدرینات

چگونگی مصرف قرص دیمن هیدرینات و عوارض آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دیمن هیدرینات دارویی است که اغلب برای درمان حالت تهوع و سرگیجه اسفاده می شود و عوارض جانبی مانند خواب آلودگی ، خشکی دهان و سردرد دارد.
ویار بارداری

راه های سریع و خانگی درمان ویار بارداری و حالت تهوع

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طب سنتی در درمان بسیاری از بیماری ها کمک کندده است، در مورد ویار صبحگاهی در دوران بارداری هم طب سنتی راههایی را ارائه داده است که امتحان آنها ضرری ندارد و ممکن است موثر باشد.
صفحه 1 از 2